Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Daleč "tanar lepš" Bawarc!

 

Cena - sitnica - 15.000€.

 

Od zastarelih cilindrašev je "najlepši" tale.

 

au018-bmw-r1200c.jpg

 

In samo na to paše cilinder, al pa če je skrit v kakšno plastiko, je pa res, da je pol motor kot iz 70. let.

 

GS pa je prav smešen s tem agregatom in tega seveda noben ne kopira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zastarelih cilindrašev je "najlepši" tale.

 

au018-bmw-r1200c.jpg

 

In samo na to paše cilinder, al pa če je skrit v kakšno plastiko, je pa res, da je pol motor kot iz 70. let.

 

GS pa je prav smešen s tem agregatom in tega seveda noben ne kopira.

 

 

:smoke: Upravičeno pričakujem, da boš končno enkrat - strokovno in argumentirano - pojasnil in razjasnil razloge o "zastarelosti" bokser dvovaljne zasnove!

 

:grim Japanarji kopirajo vse povprek, vsaj kar lahko, da jih IZVORNI producent ne toži za plagijatorstvo. Tudi Angleži in Italijani niso bistveno boljši.

 

:grim Tudi mašino in ostale pritekline bi Japanarji skopiral - sam če bi jih lahko.

 

Nenazadnje prodajne številke ne lažejo in ne poznam modela, ki bi se zavestno odrekel prodaji in zaslužku.

 

Trenutno - kljub podatkom o strmem padcu prodaje motornih koles, ali celo popolni stagnaciji prodaje, je BMW edini, ki ne more sproti zadovoljiti kupcev širom sveta.

 

Pa če ti je to všeč, ali pa ne, če ti bokser paše ali pa ne in če ti je GS še tako grd - to so dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zastarelih cilindrašev je "najlepši" tale.

 

au018-bmw-r1200c.jpg

 

 

 

no ja tako slabo res ne izgleda ta odlitek ampak... tale motor je skoraj ubil Herminatorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Upravičeno pričakujem, da boš končno enkrat - strokovno in argumentirano - pojasnil in razjasnil razloge o "zastarelosti" bokser dvovaljne zasnove!

 

:grim Japanarji kopirajo vse povprek, vsaj kar lahko, da jih IZVORNI producent ne toži za plagijatorstvo. Tudi Angleži in Italijani niso bistveno boljši.

 

:grim Tudi mašino in ostale pritekline bi Japanarji skopiral - sam če bi jih lahko.

 

Nenazadnje prodajne številke ne lažejo in ne poznam modela, ki bi se zavestno odrekel prodaji in zaslužku.

 

Trenutno - kljub podatkom o strmem padcu prodaje motornih koles, ali celo popolni stagnaciji prodaje, je BMW edini, ki ne more sproti zadovoljiti kupcev širom sveta.

 

Pa če ti je to všeč, ali pa ne, če ti bokser paše ali pa ne in če ti je GS še tako grd - to so dejstva.

 

Prodaja se BMW,ne toliko motorna kolesa...

 

Da bi bil gori drug znak, bi se prodajal le kje po Rusiji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW Motorrad Slovenija je v mesecu aprilu 2013 dosegel najboljše prodajne rezultate v zadnjih štirih letih. V mesecu aprilu je bilo prodanih 56 motornih koles BMW kar je za 25% več kot lani. Tako je tržni delež BMW motorjev v Sloveniji znašal kar 31,9%, kar postavlja BMW na prvo mesto. Samo Trpin, BMW Motorrad Slovenija: »25% več prodanih motorjev kot v enakem obdobju lani je vsekakor nad pričakovanji in prav zato smo izredno zadovoljni z doseženim rezultatom. Prav mesec april je tudi globalno gledano bil najboljši prodajni mesec v celotni zgodovini BMW Motorrad. Najbolj prodajan model v tem obdobju je bil novi BMW R 1200 GS, ki ima veliko zaslug za ta odličen rezultat.«Na globalni ravni je BMW Motorrad prodal 11,5% več vozil kot v enakem obdobju lani. V zadnjem mesecu je bilo strankam po svetu prodanih 14.587 enot (lani: 13.088 enot). Do aprila je bilo skupno prodanih 39.319 motorjev in skuterjev (lani: 37.461 / +5,0%). - See more at: http://www.avtofotomarket.si/novice/2013/05/16/bmw-motorna-kolesa/#sthash.ia9CWSs7.dpuf

 

 

Da ne boš zavajal ožje in širše javnosti. :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov model, menjava staro za novo.

 

Ampak časi niso rožnati, to je trenuten dogodek, pa ne mislim tu na bmw, ampak celotno situacijo v Evropi. Tudi Avstrija in Nemčija bosta prišli za Slovenijo...

 

Drugače pa ja, se prodaja, da ga ma folk v letih na garažah (ne leti na določeno osebo :) Ata ne vpraša kaj bo vozil, ni dileme, naroči GSko in zadeva je končana. Veliko mu pomeni image in znamka, če ne največ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so res hecni. Zadnjič sem gledal enega, nisem vedel kam se bo prevrnil s tistim gs-om. Al na moj moped, al na avto ... No končalo se je srečno, s postavitvijo na stransko stojalo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno takšnega BMWja (ki ga je prilimal Snečer) sem jaz zadnjič srečal, ko sem šel malo po Avstriji, pa sem imel čas, pa sem ga slikal.

 

20918049.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Avstrija in Nemčija bosta prišli za Slovenijo...

nea ga seri model! kje bom pa potem zivel? amerland odpade, za rusijo sem premajhen, na tajskem mi je prevroce. hmmmmmmmm.......... ICEland it is. :OK:

 

Od zastarelih cilindrašev je "najlepši" tale.

 

au018-bmw-r1200c.jpg

 

zdaj je pa vse jasno. :wacko: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so res hecni. Zadnjič sem gledal enega, nisem vedel kam se bo prevrnil s tistim gs-om. Al na moj moped, al na avto ... No končalo se je srečno, s postavitvijo na stransko stojalo. :D

 

Ne sodi po sebi, ki glede na oblačila in obrabo gume nisi primeren za GSko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno takšnega BMWja (ki ga je prilimal Snečer) sem jaz zadnjič srečal, ko sem šel malo po Avstriji, pa sem imel čas, pa sem ga slikal.

 

20918049.jpg

 

Zanimivo pri tem modelu, edini ki nekako izgleda z bokser mašino pa so ga nehali delati, čeprav je nastopal tudi v James Bondu.

 

tomorrow-never-diesmotor.jpg

 

Zgleda, da je ateje preveč napihalo na tem modelu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Trenutno - kljub podatkom o strmem padcu prodaje motornih koles, ali celo popolni stagnaciji prodaje, je BMW edini, ki ne more sproti zadovoljiti kupcev širom sveta.

 

Pa če ti je to všeč, ali pa ne, če ti bokser paše ali pa ne in če ti je GS še tako grd - to so dejstva.

mene je pa moj-a čisto zadovoljil-a :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi po sebi, ki glede na oblačila in obrabo gume nisi primeren za GSko :)

jeje, plešast je pa neumn lih dovolj :P

pa edini od starih stricev, ki GSko dobr pelje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov model, menjava staro za novo.

 

Ampak časi niso rožnati, to je trenuten dogodek, pa ne mislim tu na bmw, ampak celotno situacijo v Evropi. Tudi Avstrija in Nemčija bosta prišli za Slovenijo...

 

Drugače pa ja, se prodaja, da ga ma folk v letih na garažah (ne leti na določeno osebo :) Ata ne vpraša kaj bo vozil, ni dileme, naroči GSko in zadeva je končana. Veliko mu pomeni image in znamka, če ne največ.

 

 

ps.

.... u bistvu je bila dilema .... sicer manjša, ampak vseeno dilema ....  :eek:

 

.... vzeti navadnega GS-a, in bit spet polovičar, ali vzet malo večjega GS-a .....   :whistle:

 

.... in si potešit svoj mali  EGO ....    :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je pa moj-a čisto zadovoljil-a :P

A hočeš povedat da prou res neb mel bemfla ? :eek: ... kot vem ti včasih oko pade nanj, al je to zarad mušič ke greš s kawo tko hitr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A hočeš povedat da prou res neb mel bemfla ? :eek: ... kot vem ti včasih oko pade nanj, al je to zarad mušič ke greš s kawo tko hitr :D

mušice so krive (K1300S mi pa vseen oko orosi)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi po sebi, ki glede na oblačila in obrabo gume nisi primeren za GSko :)

Ne? Zakaj pa sem potem primeren?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeje, plešast je pa neumn lih dovolj :P

pa edini od starih stricev, ki GSko dobr pelje..

Ajde sicer mi res dobrsen del mladosti lasje migrirajo na druge lokacije telesa, ampak neumen pa res nisem no ... :glare:

 

Peljem se pa pac kakor pac se. Nerad pretiravam, se manj mi je vsec voznja nad 5.000 vrtljaji, lepo tekoce, brez zaviranja.

 

Ne maram se vozit tako objestno kot ti, 1. gas, 2. gas do limitatorja, bremza na polno ... objestnež!

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne? Zakaj pa sem potem primeren?

 

Saj majo v zbirki, ko so prekopirali od rižarjev vse kar se je dalo in dobili 1000RR :)

Samo pol se šleperov pazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne? Zakaj pa sem potem primeren?

za rikšo  :kva2:

 

zmagu, zmagu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se vozit s cestaki, vsaj ne s clip-oni. No lahko se 40km. Še kak predlog?

 

bmw-x7-fiyat.jpg

 

Lahko daš gor 3 različne sete gum in na eni furi sprobaš, pa še lepo klimo ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zmeraj ne vem kdaj se bodo Kmet2 in njegovi Kardanboxer pajdasi na nas konc zapodili, da malo, potestiramo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zmeraj ne vem kdaj se bodo Kmet2 in njegovi Kardanboxer pajdasi na nas konc zapodili, da malo, potestiramo :)

Jaz sem se skeptično in iz radovednosti, mogoče celo malo iz posmeha nerodnim bokserjem, prijavil na testno voznjo prek interneta.

 

Po nekaj dneh sem dobil klic in se dogovoril za termin...

 

Testna vožnja se je končala, honda je bila eno uro zatem v oglasu.

Tako da če misliš, da ti bom dal svoj moped za peljat se motiš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!