Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pa še čelav povrh.... od zdej naprej te bom klical MALI DEBELI OPASNI  :lol1:

Pred petimi leti, torej tvojih let, sem si se trajno urejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred petimi leti, torej tvojih let, sem si se trajno urejal.

Motojebač je že zdej čelav,sam si une od zadaj vleče z glavnikom naprej :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motojebač je že zdej čelav,sam si une od zadaj vleče z glavnikom naprej :kva1:

kamuflaža  :grim

 

Sem mel ze takrat velicga, ceprav sem mel hondo. :P

 

dons k maš pa bmfla maš pa malega?  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel ze takrat velicga, ceprav sem mel hondo. :P

Pol moraš bit pa zdej že pravi revež,baje če maš BMW raste...............si že kdaj razmišljal da bi mel svoj hlev pa tri sivke,pa kakšno jagodo notr :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamuflaža  :grim

 

 

dons k maš pa bmfla maš pa malega?  :lol1:

Sploh ga nimam, sem naredil blagovno menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol moraš bit pa zdej že pravi revež,baje če maš BMW raste...............si že kdaj razmišljal da bi mel svoj hlev pa tri sivke,pa kakšno jagodo notr :lol1:

 

raste raste.... sam ne čuna prjatu.... raste ti lahk sam kardan iz riti  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko boste 20 let hodili na fitnes,skrbeli za svojo prehrano in ne strpali v sebe vse svinjarije........no boste uvideli da doping ni potreben!!!

 

Je pa zanimivo da se užigajo sam lepi okrogli :P .....naredite kaj za sebe ,sej ni potrebno vedno samo žalit,podtikat in nabijat!!!

No, no, le počas, a ti misliš, da bojler sam od sebe zraste?! Se je treba kar lepo matrat pa investirat vanj. Brez n'č ni n'č. In kaj je bolj zdravga od oreng porcije čevapov ali pa odojka pa nekaj kriglov pira?!

 

Razumem pa lastnike BoljMaloWozi, da jim zmanjka za kakšno porcijo čevapov več. Servisi, WD, Power tape, pa taki stroški ... Potlej se pa po fitnesu preganjajo, da mal pozabjo v kaj so zabredli. Ampak Kmet je na dobri poti, ko si je še druge firme traktor nabavil. Še bul pa GS-a se znebi, pa bo dec kot se šika.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, le počas, a ti misliš, da bojler sam od sebe zraste?! Se je treba kar lepo matrat pa investirat vanj. Brez n'č ni n'č. In kaj je bolj zdravga od oreng porcije čevapov ali pa odojka pa nekaj kriglov pira?!

 

Razumem pa lastnike BoljMaloWozi, da jim zmanjka za kakšno porcijo čevapov več. Servisi, WD, Power tape, pa taki stroški ... Potlej se pa po fitnesu preganjajo, da mal pozabjo v kaj so zabredli. Ampak Kmet je na dobri poti, ko si je še druge firme traktor nabavil. Še bul pa GS-a se znebi, pa bo dec kot se šika.

Na tvojo žalost je GS kot virus HIV,ko ga maš ga imaš za zmerom :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojo žalost je GS kot virus HIV,ko ga maš ga imaš za zmerom :P  :lol:

Se mi je kar zdelo, da mora biti nekaj bolezenskega. Ker zdrav pa normaln človk pa bi mel BoljMaloWozi?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar zdelo, da mora biti nekaj bolezenskega. Ker zdrav pa normaln človk pa bi mel BoljMaloWozi?!

Brad Pitt pa jaz :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,jahtico mam v Dubrovniku parkirano,avion v benetkah,GS-a pa v garaži v Kočevju :lol1:

 

P,S. ko boste 20 let hodili na fitnes,skrbeli za svojo prehrano in ne strpali v sebe vse svinjarije........no boste uvideli da doping ni potreben!!!

 

Je pa zanimivo da se užigajo sam lepi okrogli :P .....naredite kaj za sebe ,sej ni potrebno vedno samo žalit,podtikat in nabijat!!!

 

Kmet2 Brigita je moja kolegica, ti pa kar lepo naprej pravljice širi o 20 letnem treningu in svinjariji/hrani in bla bla bal :D

 

760340959.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 Brigita je moja kolegica, ti pa kar lepo naprej pravljice širi o 20 letnem treningu in svinjariji/hrani in bla bla bal  :D

 

760340959.jpg

Maš pa lepo prjatlco :grrr ..............in tudi zelo malo pojma o izoblikovanju telesa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,jahtico mam v Dubrovniku parkirano,avion v benetkah,GS-a pa v garaži v Kočevju :lol1:

 

P,S. ko boste 20 let hodili na fitnes,skrbeli za svojo prehrano in ne strpali v sebe vse svinjarije........no boste uvideli da doping ni potreben!!!

 

Je pa zanimivo da se užigajo sam lepi okrogli :P .....naredite kaj za sebe ,sej ni potrebno vedno samo žalit,podtikat in nabijat!!!

 

Na Tour de France tudi nastopajo osebki, ki že 20 let pridno trenirajo :) tak, da neko svinjarijo, ki koristi kardiovaskularnemu sistemu si že moral papcati. Pri naravni telovadbi in prehrani brez preparata takšnega rezultata ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne....Kmet2 je izjema tako ali drugače hahah :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, moraš papcati iz tistega korita proteine in podobno svinjarijo, od wieneršnicla nema te "pravljice".

 

Ko pa nehaš trenirari pa moraš do kirurga, da odrežejo. Ne vem kolko so Švarciju odrezali po karieri...

 

Je pa res, da smo off topic zdaj malo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, moraš papcati iz tistega korita proteine in podobno svinjarijo, od wieneršnicla nema te "pravljice".

 

Ko pa nehaš trenirari pa moraš do kirurga, da odrežejo. Ne vem kolko so Švarciju odrezali po karieri...

 

Je pa res, da smo off topic zdaj malo :)

To je pa res,proteinski dodatki,vitamini,vlaknine itd.....vse kar je legalno,če ma pa tvoj prjatu prjatlco,ki uporablja nedovoljena poživila ,me pa ne rabta metat v isti koš.

In ja Sneci ,Giftovi prijateljici bodo morali odrezat tisti čriček ki povzroča ugodje pri ženskah,saj se ji z leti uporabljanja nedovoljenih poživil razvije v majnega tička :lol: dobi globji glas in sodeč po Giftovih avatarjih so mu takšni osebki blizu :P  :D

 

P.S. pa Gift ne sekiraj se,baje je zdaj to moderno :lol1:

 

In nismo off topic,za takšno zverino(GSA) potrebuješ močne roke,da jo lahko sred puščave ukrotiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 Brigita je moja kolegica, ti pa kar lepo naprej pravljice širi o 20 letnem treningu in svinjariji/hrani in bla bla bal  :D

 

760340959.jpg

 

pismo, jst bi prej rekel da je to tvoj kolega? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo, jst bi prej rekel da je to tvoj kolega? :eek:

 

Za tak primerek, bi pa tudi BMW moral vsaj 2 GS-a skup sešvasat1 :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res,proteinski dodatki,vitamini,vlaknine itd.....vse kar je legalno,če ma pa tvoj prjatu prjatlco,ki uporablja nedovoljena poživila ,me pa ne rabta metat v isti koš.

In ja Sneci ,Giftovi prijateljici bodo morali odrezat tisti čriček ki povzroča ugodje pri ženskah,saj se ji z leti uporabljanja nedovoljenih poživil razvije v majnega tička :lol: dobi globji glas in sodeč po Giftovih avatarjih so mu takšni osebki blizu :P  :D

 

 

Sorči Kmet2, če nekomu trije drobni prstki prekrijejo in skrijejo njegovega tička...kaj ima potem ta tip=?  :D :D :D

 

nvroc33_sergej1_i700.jpg

 

btw. rahlo ginekomastijo imaš od vlaken predvidevam :)

 

drugače pa svaka čast za to formo

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči Kmet2, če nekomu trije drobni prstki prekrijejo in skrijejo njegovega tička...kaj ima potem ta tip=?  :D :D :D

 

nvroc33_sergej1_i700.jpg

 

btw. rahlo ginekomastijo imaš od vlaken predvidevam :)

 

drugače pa svaka čast za to formo

No kolega to je brez prepovedanih poživil,forma je delo 7mesečnega dietiranja ,prehrane poštimane na gram in 2x dnevnega treninga 6 dni v tednu.

Za slikanje pa narediš manipulacijo z vodo,ko telo prevaraš z pitjem vode do 12litrov na dan,zadnje dva dni pa jo ukineš dodaš veliko hidratov in soli,ter 36 ur pred slikanjem ne piješ tekočine,tako da jo telo izloči še tisto malo kar jo ima pod kožo,tako se vidijo tudi vlakna mišic,opisal sem ti postopek na grobo,drugače je bolj zapleteno!!!!

Kar se pa tiče treh drobnih prstkov,smo morali sliko fotošopirat ker ni dlan pokrila črička :P  :lol1:

Ginekomastije nimam,lahko pa jo dobiš od soje in nepravilne prehrane in ne samo od dopinga!!!

No zdej pa spet poklič tega tvojega kolega ups kolegico pa jo vprašaj naprej za podatke :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!