Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No kolega to je brez prepovedanih poživil,forma je delo 7mesečnega dietiranja ,prehrane poštimane na gram in 2x dnevnega treninga 6 dni v tednu.

Za slikanje pa narediš manipulacijo z vodo,ko telo prevaraš z pitjem vode do 12litrov na dan,zadnje dva dni pa jo ukineš dodaš veliko hidratov in soli,ter 36 ur pred slikanjem ne piješ tekočine,tako da jo telo izloči še tisto malo kar jo ima pod kožo,tako se vidijo tudi vlakna mišic,opisal sem ti postopek na grobo,drugače je bolj zapleteno!!!!

 

In kolk maš do 100km/h? :)

 

0430usaincarlarge.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci pospešek je pa zelo slab,podoben GS-u :P ......recimo,da potrebujem za 5km jutranjega teka 30min,pa si izračunaj pospešek :hmm:

 

P.S. kaj sta šla Bolt pa BMW tekmovat v pospeških,pa ga je bmfl povozu tolk je bil hitrejši :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolt je bil prehiter za BMWja in sta zletela s ceste :)

Snecer BMW ni nič kriv vse je v gležnju in glavi..................se spomniš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jebenti.... spet sem se skor usrou ko sem tole videl......

 

člowk kupi star BMW..... in kar misli, da je zdej taglavn na cesti.....

 

imag0892.jpg

 

imag0891.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jebenti.... spet sem se skor usrou ko sem tole videl......

 

člowk kupi star BMW..... in kar misli, da je zdej taglavn na cesti.....

 

imag0892.jpg

 

imag0891.jpg

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se spomnim Fiat Brave, bele barve s pozicija nalepkami. Odlicna fora, sam so ga stalno ustavljali ravno zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se vsi userjejo ko ga vidijo v špeglu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm bil pa danes čisto razočaran.....je tip v Domžalah rinil Gsa peš na črpalko...zdej mi pa ni jasno a se je pokvaru, al števc laže, al se je ravno dobro navadil brez bencina vozit pa je crknu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm bil pa danes čisto razočaran.....je tip v Domžalah rinil Gsa peš na črpalko...zdej mi pa ni jasno a se je pokvaru, al števc laže, al se je ravno dobro navadil brez bencina vozit pa je crknu?

To tazadnje,sem s tamalim že dvakrat na AC ostal :kva1: .............takrat ko ga navadiš peljat brez bencina mu moraš stisnt v memorijo če pozabiš ostaneš in rineš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tazadnje,sem s tamalim že dvakrat na AC ostal :kva1: .............takrat ko ga navadiš peljat brez bencina mu moraš stisnt v memorijo če pozabiš ostaneš in rineš :grim

stari, pa to je preveč komplicirano za BMwmane, pol pa vm stalno zmanjkuje bencin :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, pa to je preveč komplicirano za BMwmane, pol pa vm stalno zmanjkuje bencin :P

sej o tem ti govorim,včasih vozim v 6 prestavi od Slovenije do Rom.....ups.......Đerdapa,k enostavno pozabm da mam še 5 prestav :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm bil pa danes čisto razočaran.....je tip v Domžalah rinil Gsa peš na črpalko...zdej mi pa ni jasno a se je pokvaru, al števc laže, al se je ravno dobro navadil brez bencina vozit pa je crknu?

80km preden crkne BC preklopi na "range" in odsteva kilometre, nad tem neumorno utripa napis "fuel", se nad tem pa gori rumen trikotnik. Je pa precej lahko tole spregledat ja.

 

Pa tudi jeba je, ker so v Sloveniji bencinski servisi vec kot 80km narazen.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg vseh ostalih opozoril je to lahko problem, sploh če moraš v tem vremenu stalno razmišljati o porabi olja in pregretju.

 

Ja, s to razliko, da kadar on začne razmišljati o tem, da se bo moral ustaviti na črpalki, si ti že bil na dveh in se počasi približuješ tretji B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank mi zdrži za okoli 450km+ (19l), bmwjaš pa naredi s 33l 3x več od mene? ja, to je pa res najboljši motor na svetu :)

 

Če me vprašaš ima GSA za Evropo prevelik tank, ki predstavlja samo dodatno težo. Črpalke so posejane na par 10km. 

 

Sicer pa se itak moram ustaviti zaradi drugih "obveznosti" in črpalka je ponavadi idealna lokacija za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanjšo porabo sem izmeril 3,8l, v povprečju pa mi pije 4. 

 

Kolko pa gre fz6 pa nimam pojma, kakšnih 220 že gre.

F700gs z 800kubičnim  motorjem ter 75konji, popije v Kmetičinih rokah vsega 3.7l,tako da 650kubični Kawl glih ni nek biser tehnologije in varčnosti+ tega da mora motor gonit še vse elektronske enote kot so ESA,RDC,ASC pa še kaj kar je za Kawlna vesoljska tehnologija :P

Moreš priznat da je ta model BMW pa res dobr naredil,kaj praviš :hmm: ...........aja pa olje ne rabiš kontrolirat od servisa do servisa,pa še takrat ga je glih toliko kot pred 10kkm :010 ...............

 

P.S pa ne uporabljam WD40 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, samo nerodno je to, da to ni BMW, le znak so gor nalimali :)

 

Pobrali so iz vseh strani in sestavili. Kolk je pa dober težko rečem, vsekakor zanimiv model. A zagotov preveč elektronike in s tem eventuelne težave.

 

Na Kawi tudi ne rabiš kontrolirat olja, sicer pa ima "okence" na strani in vedno vidiš nivo olja... simpl a bolj ziher kot kakšna lučka, ki jo sicer tudi ima. 

 

Kar navadi se na wd40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha BMW R1200GS je pa čist od BMW-ja in Kawl je čist vse od Kawasakija...........ahm in potem svizec zavije čokoljad ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!