Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

... forma je delo 7mesečnega dietiranja ,prehrane poštimane na gram in 2x dnevnega treninga 6 dni v tednu.

Za slikanje pa narediš manipulacijo z vodo,ko telo prevaraš z pitjem vode do 12litrov na dan,zadnje ...

:kva1: Matr kakšne komplikacije za tiste bule. In to sam zato, da lohk GS-e do tank štele porivajo! Norci!

Grem rajš na :beer1: kot pa tole izvajat. :smoke: Življenski nauk, ki sem ga iz tega potegnu je pa: "Sam stran od BoljMaloWozi, ker pol si lačen, bulast, žejen pa prešvican"

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha BMW R1200GS je pa čist od BMW-ja in Kawl je čist vse od Kawasakija...........ahm in potem svizec zavije čokoljad ;)

 

Vsaj agregat, ki je bistvo bi lahko sami naredili :) pa očitno ne zmorejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha BMW R1200GS je pa čist od BMW-ja in Kawl je čist vse od Kawasakija...........ahm in potem svizec zavije čokoljad ;)

aha KAWA je prestižna znamka od BMWja  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej vidva plastičarja zgoraj,Kawa je prekopirala vse kar je možno,še kljunček za Snecijevga Kawlna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej vidva plastičarja zgoraj,Kawa je prekopirala vse kar je možno,še kljunček za Snecijevga Kawlna :P

no, ampak u koncni fazi, ti si ugotovu da je bmfla za babe in kupu peklensko pomaranco, al dve al tri ne vem, krucimuci pa ga te dni uporabla namest sidra, in dirka z Yamaho. (morda celo laze in ma u rescnici Kawasakijev jet, ampak ga razumem, na njegovem mestu bi tud jaz reku de ma Yamaho. Ce ne lahk zarad infarkta zgjbimo snecerja)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se ne sme zgodit :grrr če izgubimo Snečija in Gifta...............mah sploh se ne upam pomislit,dizaster :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanjšo porabo sem izmeril 3,8l, v povprečju pa mi pije 4. 

 

Kolko pa gre fz6 pa nimam pojma, kakšnih 220 že gre.

 

Stari, kolikor sem jaz bral nemške forume in spritverbrauch stran, je povprečje za Versyse 650 okrog 5l. Če tebi ratuje stalno držat povprečje 4l, potem si v vožnji še večji pussy kot sem jaz, kar se mi zdi skoraj neverjetno, saj že mene traktorji prehitevajo v ovinkih :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar beri nemške forume :-) tu vprašaj, nas ima kar nekaj ta model, er6 je pil prej isto 4,2 v povprečju. 5l z versysem, ne vem no, menjalnik je treba uporabljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar beri nemške forume :-) tu vprašaj, nas ima kar nekaj ta model, er6 je pil prej isto 4,2 v povprečju. 5l z versysem, ne vem no, menjalnik je treba uporabljati.

V glavnem za 650 pije vsaj liter preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kmet2 in to 650 :) Tam tako dihtungo na glavi raznese :)

Gift 650-ke so neuničljivi motorji,da bi jih meli v Rusiji bi zmagal :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nobene objave. :kva1: 

Kaj pa je zdaj to? :hmm:

 

Lenobe Bmflarske razvajene!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nobene objave. :kva1:

Kaj pa je zdaj to? :hmm:

 

Lenobe Bmflarske razvajene!

 

ne pritiskaj....počakaj, da pride zima, takrat bo čas, da ponovno argumentiramo zakaj ga NE bi imel ;)

 

BMW%2BGS%2BAdventure%2BSidecar%2BRovanie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno,eni se pozimi tudi vozimo,Kawa rjavi že polet.če ni polita z WD40 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Saturna je naredil nemški strokovnjak von Braun, pa so jo glih tak mazali z WD40.

 

Morda pa bemfla ni treba mazati z wd40, saj se sama maža z oljem, ki mu pušča, je še boljši in debelejši sloj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin stroj od BMW k mi je všeč (in ga bi mel)  in je končno pravi višek tehnologije...celo na GG je prisopihal:

 

 

 

post-18923-0-72149400-1376383135_thumb.jpg  post-18923-0-93922400-1376383201_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin stroj od BMW k mi je všeč (in ga bi mel)  in je končno pravi višek tehnologije...celo na GG je prisopihal:

 

 

 

attachicon.gifDSCF2217.JPG  attachicon.gifDSCF2218.JPG

 

 

.... stari, ta je pa kar skoz tam gor ... na Edelweis huti .... :eek:

 

 

 

 

ps.

... in kukr sem jest zastopu lastnika, plehpičke lovi na njega .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!