Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zato,ker ga vozi moja žena bljak bljak bljak :kva2: :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak k ti bo enkrat žena v obraz vrgla porabo goriva..prideš pod 9 kdaj?

ko sem z ženo sem napet...ups na 5 litrov porabe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni govora. tema je tako zavožena in ima tako malo skupnega z motocikli, da bo edina sprememba, ki je bo deležna ta, da roma v Kr neki.

Je pa res, da bi se kar lepemu številu BMW-jašev dalo očitat pomanjkanje bontona, odprtosti duha in goro hohštaplerije. Škoda je le, da niso edini taki med motoristi....

Cufa, meni se pa tema ne zdi zavožena... naslov je zakaj nebi imeli BMW motocikla? torej, vsak izrazi svoje mnenje zakaj ga nebi imel, veste pa da je tle XXX različnih egotov in temu primerno se tudi razvije primerna debata... težko je pričakovati, da bojo not samo posti zakaj nebi imeli BMW motocikla...pričakuje se tudi kak odgovor na "provokacijo"...

no, pa da ne bom čist off topic, zakaj jaz nebi imel (trenutno) BMW motocikla? zato ker sem s svojo lubico trenutno čisto zadovoljen in je ne zamenjam :P za prihodnost??? ma ja, nikol se ne ve, glih zadnjič sem opazoval GS-a, in moram rečt da vizualno mi je bil kar všeč... za vse ostale karakteristike sem pa nevednež :P

lp, mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist off topic. :D

Debata o stereotipnem obnašanju folka na BMWju in to....včeraj sedim na terasi in gledam 4 Nemce. ki skup prpelejo v Postojno GS GS VStrom in Fazerca. Fazerca in Strom parkirata na parkirišče, v box za auto, kjer je blo komot placa še za GSje. in dva auta. Nak. Možaka z ventilatorji sta se zakadila pred teraso in parkirala sred trga. Ni stopnic ali robnikov ki bi japoncem preprečla to debilozo. Peš razdalja 15 metrov, motorja na parkplacu sta bla lastnikom enako na očeh kot GSja sred trga, mimoidočim seveda ne.

Nio, u glavnem, tako stereotipno, da sploh ne vem več, a se o prepotentnosti bmwjašev res nabija in zajebava, al to pr hudiču vse drži?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so za čefurje rekli da je to stanje duha. Bo kar držalo, poznal sem dva hribovca, klena slovenca a največja "čefurja" daleč okoli.

"Čefurjev" oz. "BMW-jašev" je tudi na drugih znamkah polno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMW pa ne bo nič tožil Motosveta, da se mu ugled blati? Ker, konec koncev, motorji so čist okej -:-)

Če pišeš resnico oz. če nekdo navaja dejanske okvare na motorju Npr. Bambi (čeprav je edini on na tem forumu z jajci ne glede na ponos in napiše, kaj mu je vse crknilo na motorju diamantne cene), potem se lahko Bavarci samo nekam zaletijo.

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMW pa ne bo nič tožil Motosveta, da se mu ugled blati? Ker, konec koncev, motorji so čist okej -:-)

kaj pa ima motosvet tu zraven? potem se vse, od FB-ja do vseh forumov in blogov zapre..in politiki lahko tožijo vse in vsakogar..ker uni so še bl na udaru..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pišeš resnico oz. če nekdo navaja dejanske okvare na motorju Npr. Bambi (čeprav je edini on na tem forumu z jajci ne glede na ponos in napiše, kaj mu je vse crknilo na motorju diamantne cene), potem se lahko Bavarci samo nekam zaletijo.

Bambiju se je razpadel pri 26k km. Moj ima več kot 75k km brez enega samega problema. Tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato,ker ga vozi moja žena bljak bljak bljak :kva2: :kva2: :kva2:

tvoja žena pravi:

If you want to be happy for a day,drink. If you want to be happy for a year,marry. If you want to be happy for a lifetime RIDE A BMW!!! :D

js pravim

kdor vozi Itajana kr naprej šraufa in je ponosen na to in se s tem hvali,

kdor vozi Nemca kr naprej šraufa in ne prizna, ampak se kr naprej hvali,

kdor vozi Japonca nima kej šraufat in se nima tut zakej hvalit

Kdor se ne prepozna v svoji skupini naj menja motor :P (vsi sodelujoči na forumu izključeni iz zgornjega stereotipa) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak k ti bo enkrat žena v obraz vrgla porabo goriva..prideš pod 9 kdaj?

kje pa prej 10l in več pa tko bi rad da bi mi v fris kdaj kakih 100eu zabrisala ker na svojmu BMWjču tolk na benzu pršpara

sam kaj čmo tako je življenje škrti BMWjaši................ :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa prej 10l in več pa tko bi rad da bi mi v fris kdaj kakih 100eu zabrisala ker na svojmu BMWjču tolk na benzu pršpara

sam kaj čmo tako je življenje škrti BMWjaši................ :D

BmW tok dobro špara bencin, da štartaš s pol praznim rezervoarjem, ko prideš domov, je pa že poln.

p.s. Zdj vem, kdo bo naslednjič kafe plačal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo tudi tisti, ki si ga lahko privoščijo in ga nočejo imeti ;)

Hehe, Mausi, res je. :evilgrin: Sicer pa sem o takšnih tudi govorila (a nisi prebral, med vrsticami?) :whistle::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja žena pravi:

If you want to be happy for a day,drink. If you want to be happy for a year,marry. If you want to be happy for a lifetime RIDE A BMW!!! :D

js pravim

kdor vozi Itajana kr naprej šraufa in je ponosen na to in se s tem hvali,

kdor vozi Nemca kr naprej šraufa in ne prizna, ampak se kr naprej hvali,

kdor vozi Japonca nima kej šraufat in se nima tut zakej hvalit

Kdor se ne prepozna v svoji skupini naj menja motor :P (vsi sodelujoči na forumu izključeni iz zgornjega stereotipa) :P

it - kakor kdo

de - kakor kdo

jp - sem jih videl obstati ob cesti kar nekaj letos .... imam priče

p.s....prdam komplet orodja k se mi ne da več tolk ustavlat pa šraufat ...japce ... :P

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja žena pravi:

If you want to be happy for a day,drink. If you want to be happy for a year,marry. If you want to be happy for a lifetime RIDE A BMW!!! :D

js pravim

kdor vozi Itajana kr naprej šraufa in je ponosen na to in se s tem hvali,

kdor vozi Nemca kr naprej šraufa in ne prizna, ampak se kr naprej hvali,

kdor vozi Japonca nima kej šraufat in se nima tut zakej hvalit

Kdor se ne prepozna v svoji skupini naj menja motor :P (vsi sodelujoči na forumu izključeni iz zgornjega stereotipa) :P

uf care....dokler sm mel Kawasakija, (dva) sm se počutu ko pilot. Res ko tom cruise. sam mal večji. 16 ur letenja, 10 ur servisa. Moj Kwak je bil F15E

Zdej mam Hondo. Boring.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambiju se je razpadel pri 26k km. Moj ima več kot 75k km brez enega samega problema. Tako pač je.

Jp, Bambi je imel samo še to nesrečo, da mu je razpadel tam nekje pri Isfahanu, če se dobro spomnim, torej sredi Irana. Svojo epopejo je dobro opisal tudi na MS-ju. Če si se ti vozil toliko po svetu in je z motorjem vse ok, potem je Bambi očitno dobil takšnega, ki je bil delan v ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman... ventilator? Upam, da si mislu propeler.

Ker ventilator, for god's sake, nima kej delat na ornk motorjih.

In, Marija pomagi, res imam nadpovprečno velike dlani (pomeni: večje od mojga tipa, njegovga dvometrskega kolega, prodajalca v Labi, ki me je hotu prepričat, da mi bodo ženske prav, pa najbrž tudi od koga tuki). Zgleda sm res štrafana s tem mopedom.

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BmW tok dobro špara bencin, da štartaš s pol praznim rezervoarjem, ko prideš domov, je pa že poln.

p.s. Zdj vem, kdo bo naslednjič kafe plačal :P

Večni optimist :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!