Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

stari, a ti to u prvi voziš'? prestavi v 2go pa bo poraba na pol padla :P

 

Pol preveč leti.

 

...bogi :friend1:

 

Jah, je pa lepše jokat na BMW-ju kot na kitajčku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol preveč leti.

 

 

Jah, je pa lepše jokat na BMW-ju kot na kitajčku.

 

glej ga tega čEha....

 

motorist dva dni in en torek pa vse ve :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ga tega čEha....

 

motorist dva dni in en torek pa vse ve :lol1:

 

Ja čuj, i ti bi hvalu Fejzrco k bi jo hotu prodat in bi se zavedal če ne bo ratalo, da se boš mogu poročit z njo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čuj, i ti bi hvalu Fejzrco k bi jo hotu prodat in bi se zavedal če ne bo ratalo, da se boš mogu poročit z njo...

 

Hyper, tist nemški kozolec lohka hvališ kokr želiš, pa si še zmerom obsojen na poroko z njim... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper, tist nemški kozolec lohka hvališ kokr želiš, pa si še zmerom obsojen na poroko z njim... :grim

 

Al te razumem, sej z fejzrko je skor nekje isto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Alo ata, ne se hecat, še vesel boš, da te bomo prišli v starački dom kdaj pa kdaj pogledat, pa kakšn burn out pod oknom nrdit ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čuj, i ti bi hvalu Fejzrco k bi jo hotu prodat in bi se zavedal če ne bo ratalo, da se boš mogu poročit z njo...

 

Buh mi pomagi ....  :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buh mi pomagi ....  :wacko:

 

Tud Buh ti ne more pomagat, pa če jo šenkaš, no ajde morda teb rata k jo tak lepo čuvaš, pa še rdeča je ;):P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zakaj ne bi mel BMW.ja zaenkrat? Zato ker za ta dnar dobiš 2x Japanski motor in 2x več zabave :P, zdej pa da bom še pazil kdaj ga moram ugašat, da se ne bo pregrel, to je pa too much!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja zakaj ne bi mel BMW.ja zaenkrat? Zato ker za ta dnar dobiš 2x Japanski motor in 2x več zabave :P, zdej pa da bom še pazil kdaj ga moram ugašat, da se ne bo pregrel, to je pa too much!

Ti morš bolj pazit kdaj ga užigaš,da ne ribne,mora bit prava temperatura,pa vlaga,sonce pa še kej,da Z sploh užge .)

 

P.S. to je too much :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti morš bolj pazit kdaj ga užigaš,da ne ribne,mora bit prava temperatura,pa vlaga,sonce pa še kej,da Z sploh užge .)

 

P.S. to je too much :lol:

 

Ahh kaj mi rabi prižgan Z, sej moj je itak sam za gledat ;), tk kt tvoj BMW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh kaj mi rabi prižgan Z, sej moj je itak sam za gledat ;), tk kt tvoj BMW :P

no koooončno govoriva isti jezik :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no koooončno govoriva isti jezik :OK:

 

To ga pa že en cajta če še ne veš...sosed..še clo isti zrak sva neki cajta dihala ;), haha

 

Ti pa kaj ti kej vžgeš kej BMW.ja? Sej lahko ga grem jaz, da ne bodo slučajno bati oksidirali v cilindrih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se sam ne vem. Dnar gre bl težko od mene :)

 

sem vidu zanč k si kofe na Rakitni plačeval... Sem ti hotu robčke ponudit, k ti je na jok šlo...  :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ga pa že en cajta če še ne veš...sosed..še clo isti zrak sva neki cajta dihala ;), haha

 

Ti pa kaj ti kej vžgeš kej BMW.ja? Sej lahko ga grem jaz, da ne bodo slučajno bati oksidirali v cilindrih :P

 

tistga GSA-ja lahk sam še tko užgeš, da spodi kres nardiš pa vse skupaj v zrak fu**eš... drugače kot tako, ne bo vžgal več...  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vidu zanč k si kofe na Rakitni plačeval... Sem ti hotu robčke ponudit, k ti je na jok šlo...  :kva1:

 

Pa nism vedu, da sintisajzrji furate robčke z seboj na furo...to ga ponavadi Dukatisti in mi Alfisti, da sprot brišemo, da slučajno pri komu tlakovcov pred bajto ne umažemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistga GSA-ja lahk sam še tko užgeš, da spodi kres nardiš pa vse skupaj v zrak fu**eš... drugače kot tako, ne bo vžgal več...  :grrr

 

...ena fora...če jo boš zastopil....tist moped je že tko ves kot da bi izgorel na kresu...zakaj?

 

Ker je skoraj polovica mopeda že v ogljiku :P (beri karbon.. .))

 

Sam ma pa eno prednost tist moped...Sploh ni treba prodat motorja, samo dodatno opremo prodaš, pa maš že za novega GS.a :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem v Alfi mel vedno robčke ja. Ampak ne za olje brisat if you know what I mean :blush:

 

Ja to pa itak, v primeru, da Alfa celo dela, pa da če celo kakšno bejbo nahecaš, da se zapelje, ko prideš nazaj je fejst mokra, jebeš VW.je po tisti vožnji....tak je isto z Dukatijem :P...ima temparament al nema sreče :P

 

Čeprav nemci so bli ja...v času golfa 2, v tej novi dobi ne kupim novega nemca pa da mi ga šenkajo, daš več za servise kokr maš plače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem v Alfi mel vedno robčke ja. Ampak ne za olje brisat if you know what I mean :blush:

sam ne rec da si dr....l na alfo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!