Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

ne bi ga imel ker ga ne rabm trenutni - SF itak pravi da laufa kot zelo uglajen bimer.....

 

 

Si ze videl kaksnega na ss, da ni tisal?
Dejstvo je, da so v vseh statistikah. Ni za ceste, sploh pa ne za nase jame.

 

 

Da, ne samo enega.

 

 

snecer se ti vidi da delaš samo medcelinske fure pa ti je slovenija samo za tranzit do garaže...

 

r1 , fz1000 , v-max (ta nov ) pa še kakšen ss bi se našel , ki se je čisto kulturno peljal za mojo štirko ...

 

sv1000 , cbr1100xx pa za bonijem ....čist kulturno ... 

 

in vsi imajo minimalno porabo ravno z mano ... mal bolj počas tišči pa boš kaj opazil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja  spet  vse  okoli  TICEV............

Gift ma rad tiče,jih lima gor,primerja in analizira :kva1: le tako dobi Lajk od Snecerja :P

 

Nauk te zgodbe.....Če maš kawasaki ne potrebuješ kur ampak peteline :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift ma rad tiče,jih lima gor,primerja in analizira :kva1: le tako dobi Lajk od Snecerja :P

 

Nauk te zgodbe.....Če maš kawasaki ne potrebuješ kur ampak peteline :lol:

To je pa tako kruta ugotovitev, da sem ti nehote všečkal. :kva1:

Ob tem seveda kategorično zanikam pravilnost tvoje ugotovitve in nestrpno čakam repliko prizadetih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift ma rad tiče,jih lima gor,primerja in analizira :kva1: le tako dobi Lajk od Snecerja :P

 

Nauk te zgodbe.....Če maš kawasaki ne potrebuješ kur ampak peteline :lol:

 

Kaj bi lahko šele rekli za BMW fahrerje :D :D :D

 

DickLovett_Cribbs_.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Če maš kawasaki ne potrebuješ kur ampak peteline :lol:

 

hmmmmm :hmm: .... čeul u bmfla :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Orka - madona ........... pubi........... letos sem ugotovil, da ma moj BoljMaloWozi toliko izvenserijskih napak, da se ga bom kar losal. :wacko:

 

Kljub priganjanju v tanarvečji vročini - noče piti olja :blink: , kljub vožnji po čudnih poteh noče odtrgat kardana :blink: , skratka dela kot kakšen "JAPONC". :cry:

 

Tega pa vsekakor nočem in ne maram ............ hebat ga............ bo res treba kvako kupit, da bom vsaj vedel da mam moperd! :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift ma rad tiče,jih lima gor,primerja in analizira :kva1: le tako dobi Lajk od Snecerja :P

 

Nauk te zgodbe.....Če maš kawasaki ne potrebuješ kur ampak peteline :lol:

če maš kawasaki rabiš konja, da ti ga dvigne (moped sm mislu), ko mažeš ketno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takele mam zelo rad.

Je sam še en dokaz, da "nije žvaka za seljaka".

Kaj za en qrc kup BMW, če pa pol nima za njegovo rihtanje in vzdrževanje.

In še enkrat - ni stroj slab ali zanič, če ga ima nekdo, ki nima pojma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ... nč tazga... kolkrat smo se ninđe km pripelal, pa so bmflarji kardane dol pulili, da so se lahko branili :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Orka - madona ........... pubi........... letos sem ugotovil, da ma moj BoljMaloWozi toliko izvenserijskih napak, da se ga bom kar losal. :wacko:

 

Kljub priganjanju v tanarvečji vročini - noče piti olja :blink: , kljub vožnji po čudnih poteh noče odtrgat kardana :blink: , skratka dela kot kakšen "JAPONC". :cry:

 

Tega pa vsekakor nočem in ne maram ............ hebat ga............ bo res treba kvako kupit, da bom vsaj vedel da mam moperd! :yea2:

 

a si zihr da je v garaži ... tole deluje kot da je na servisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Orka - madona ........... pubi........... letos sem ugotovil, da ma moj BoljMaloWozi toliko izvenserijskih napak, da se ga bom kar losal. :wacko:

 

Kljub priganjanju v tanarvečji vročini - noče piti olja :blink: , kljub vožnji po čudnih poteh noče odtrgat kardana :blink: , skratka dela kot kakšen "JAPONC". :cry:

 

Tega pa vsekakor nočem in ne maram ............ hebat ga............ bo res treba kvako kupit, da bom vsaj vedel da mam moperd! :yea2:

 

si se zmotil...če bmw ne pije olja to ni izvenserijska napaka ampak serijska ...dejte mal mislt k tipkate... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Orka - madona ........... pubi........... letos sem ugotovil, da ma moj BoljMaloWozi toliko izvenserijskih napak, da se ga bom kar losal. :wacko:

 

Kljub priganjanju v tanarvečji vročini - noče piti olja :blink: , kljub vožnji po čudnih poteh noče odtrgat kardana :blink: , skratka dela kot kakšen "JAPONC". :cry:

 

Tega pa vsekakor nočem in ne maram ............ hebat ga............ bo res treba kvako kupit, da bom vsaj vedel da mam moperd! :yea2:

 

Se zgodi, da kdaj kdo naleti tudi na defekten bmw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Orka - madona ........... pubi........... letos sem ugotovil, da ma moj BoljMaloWozi toliko izvenserijskih napak, da se ga bom kar losal. :wacko:

 

Kljub priganjanju v tanarvečji vročini - noče piti olja :blink: , kljub vožnji po čudnih poteh noče odtrgat kardana :blink: , skratka dela kot kakšen "JAPONC". :cry:

 

Tega pa vsekakor nočem in ne maram ............ hebat ga............ bo res treba kvako kupit, da bom vsaj vedel da mam moperd! :yea2:

Po moje so ti poturili Japonsko kopijo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek se prav sprosti ob prebiranju te teme :OK:

 

sploh če ima v garaži vozen motor...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=Ly4uRKpgFXc

 

Na tem modelu poleg kardana trga tudi gume, kar sem zasledil v eni drugi temi :)

Vožnja poteka takole: kavica-servis-vulkanizer-kavica

 

Al pa vse na enem mestu.

 

Komentar si prebral spodaj?

Ti ga bom nalepil da se ne bos matral ...

 

 

Drive Shaft failure on my BMW R1200 RT (2007), the drive shaft is a reconditioned part from a UK supplier (less than 12 months old), I wont be using them again.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentar si prebral spodaj?

Ti ga bom nalepil da se ne bos matral ...

 

Drive Shaft failure on my BMW R1200 RT (2007), the drive shaft is a reconditioned part from a UK supplier (less than 12 months old), I wont be using them again.

 

...................... 2007 ......................................khmmmmmm ..................................... torej mu je že enkrat prej originalen crknu če je imel zdaj že obnovljenega noter..............................khmmmmmmm.......................... :lol1:   sam s pa heroj ..z dreka si drisko naredu ... :xx: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!