Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Vprašaj se zakaj je kupil refurbished kardan...  :smoke:

Ker bi za novega odštel več, kakor je nepremičnina vredna.

 

Okrog 600, 650€ je kompleten.

 

Sicer pa se gumijasti del na spoju obrabi ob objestni voznji, sunkovitih pospesevanjih, voznji po zadnjem kolesu ...  nekateri to menjajo ze pri 100.000km.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič takega .. to sem videl tudi pri drugih znamkah motorjev, ki jih je mala sapica prevrnila :P

Pa kakšna sapca spet ................ ne ga srat. To je tko, če mudel bl misl na to kaj ma NA glavi, ne pa s tistim kar ma U glavi.

Se vidi, da je tačo ruknu direkt u šprajno med asfaltom in betonskim robnikom, vprašanje pa je, ali ni pustil stroja v N, napesto v prestavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trudi se bit tako sodoben motor kot so vodno hlajeni Kawasakiji, revež, imejte malo pietete do ubogega voznika!

Tak voznik je butast in. ......razen ce se je BMW-ju prizgala lucka za pregrevanje in voznik ni imel druge resitve, kot zgoraj navaja (izkusen voznik omenjene blagovne znamke) krucymucy :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, revež je bil v stiski, vedel je, kakšen strahoten račun ga čaka, če takoj ne ohladi agregata, vi drhal neotesana se pa norca iz ubogih delate! Boste kačjo kri lizal na sodn dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Zlo zanimiv, da včeri na Nanosu nisem zasledil prav veliko Kwakov, Versya pa glih prov nobenga.

 

:smoke: Pa je pravzaprav "avtocesta" ke gor spelana .............. tko de............... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Zlo zanimiv, da včeri na Nanosu nisem zasledil prav veliko Kwakov, Versya pa glih prov nobenga.

 

:smoke: Pa je pravzaprav "avtocesta" ke gor spelana .............. tko de............... :kva1:

So meli dan odprtih vrat na servisih,sej veš,na Versysu morš skoz nekaj šraufat........... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Zlo zanimiv, da včeri na Nanosu nisem zasledil prav veliko Kwakov, Versya pa glih prov nobenga.

 

:smoke: Pa je pravzaprav "avtocesta" ke gor spelana .............. tko de............... :kva1:

zgleda, da si prvič pršu gor, pa si ves navdušen. Škoda k nisi vedu, da so veeelik pred tabo pri anteni z R1 pozirali......:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da si prvič pršu gor, pa si ves navdušen. Škoda k nisi vedu, da so veeelik pred tabo pri anteni z R1 pozirali...... :D

Ja sam Yamaha je kakšen korakec pred Kawo,tok,da bo preteklo še nekaj časa da bo pred anteno pozirala kakšna Kawa :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam Yamaha je kakšen korakec pred Kawo,tok,da bo preteklo še nekaj časa da bo pred anteno pozirala kakšna Kawa :kva1:

razn, če se z garminom zgubi!!

Kdaj greva do antene???? častim šladoljed v Vipavi. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn, če se z garminom zgubi!!

Kdaj greva do antene???? častim šladoljed v Vipavi. :D

Ko boš pripravljen,sam povej,jaz sm pripravljen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš pripravljen,sam povej,jaz sm pripravljen :OK:

js tut. Prlet na ride zvrcni in v pol ure se lahko slikava pri anteni :D, pa še Krucita vzameva s sabo, da mu bova lahko pomagala, če mu bo kardan odpadu.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut. Prlet na ride zvrcni in v pol ure se lahko slikava pri anteni :D, pa še Krucita vzameva s sabo, da mu bova lahko pomagala, če mu bo kardan odpadu.

Ma kdo ga bo pa čaku z uno kravo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga imel, ker se ne znam takole voziti.

20101129231458_8.jpg

To je poza, ki jo priporočajo v service manualu, ko se začne pregrevat kardan. Na ta način mazivo zleze na kritične točke in za nekaj časa odloži težavo. Odpravi je ne. Ker je kardanske krave težko spraviti v to pozo, imajo BoljMaloWozi odprt vadbeni center, kjer najprej poizkušajo na verigarjih, saj bi sicer imeli prevelik izpad kardanskih vadbenih vozil.

V ozadju je opazna klančina, kjer se vaje z dvigom vozila začnejo.

Moramo jih pohvaliti, da imajo urejeno obveščanje in preventivo.

Pri Kwaki to zelo pogrešam, škrtice pravijo, da ni potrebno. Kaj pa če se zgodi? Ajaaa, nimajo kardanov.... sorry... podabu.

 

Vir: BoljMaloWozi press center

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!