Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ni res,tolažlo me je pol Srbije v Čačku,ti si se smejal,banda Kwakarska :P  :lol:

priznam, pa kaj sm hotu, če so ti pa skor generalko nardili....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem več tajit, priznam da bi imel Kawasakija, ta tazadn model, da bi mi bli še Maus, Snecer pa Dami34 fouš :P

Popravljeno . Popravil gregorjanc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se kdaj vprašali, zakaj imajo BMW.ejaši toliko prijateljev...?

 

 

.....zaradi tega, ker prijatelja spoznaš v stiski....ponavadi ob vsakem počenem kardanu :grim , al pa še pri čem hujšem...recimo pregreti mašini :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se kdaj vprašali, zakaj imajo BMW.ejaši toliko prijateljev...?

 

 

.....zaradi tega, ker prijatelja spoznaš v stiski....ponavadi ob vsakem počenem kardanu :grim , al pa še pri čem hujšem...recimo pregreti mašini :grim

 

 

.... zato k hočjo usi kufe zastojn .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... zato k hočjo usi kufe zastojn .... :whistle:

 

Treba do kafiča pridt, kar je z GS.om bolj težko, z ostalimi BMW na verigo mogoče malo lažje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se kdaj vprašali, zakaj imajo BMW.ejaši toliko prijateljev...?

 

 

.....zaradi tega, ker prijatelja spoznaš v stiski....ponavadi ob vsakem počenem kardanu :grim , al pa še pri čem hujšem...recimo pregreti mašini :grim

 

jst moje bmflarske prjatle sam spomlad ,jesen pa pozim srečam ...k polet mi vsi spizdijo mimo gužve - "ej stari jst morm gret..sej veš tazadna lučka se je pržgala...

pozabil si da se na servisu srecujemo.

 

jst bi itak prepovedal vse kafiče ob bmw servisih..da bi vas še mi kdaj srečali...  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

post-38230-0-58817500-1379669010_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

attachicon.gifIMAG0361.jpg

 

:hooray:

 

tole pridem pa še jaz zdaj slikat in mu malo zbrcat motor  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

attachicon.gifIMAG0361.jpg

Če Snecerju eno tako nalimaš na njegovga Versis-Kawlna dobiš od mene za Taveč pir ! :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

attachicon.gifIMAG0361.jpg

No končno Suzuki z nekaj okusa in duše :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

attachicon.gifIMAG0361.jpg

končno en dobr proizvod od BMWja :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Snecerju eno tako nalimaš na njegovga Versis-Kawlna dobiš od mene za Taveč pir ! :beer2:

EJ Snecer, a mi zaupaš točno lokacijo tvojga mopija, ker sem zdele žejen ko osa cukra in bi mi prav pasal tale pirček.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi te pa prosu, če lahko sam urediš te formalnosti, se pravi postaviš logo BMW na svoj motor na čim bolj vidno mesto, ga fotografiraš in tu gor objaviš. Ko prideš nazaj boš pa od mene dobu pirček.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razodetje na Hrvaški AC...

 

p9195031.jpg

 

:kva1: Kva, a tega da majo tut vozniki BMW-jev otroke - še niste vzeli v vrtcu? :hmm:

 

Al si hotu kej druzga povedat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesen se bliža in Zivnorc je že moral namontirati drugo značko na Suziko, da se bo lohk še mal po makadami vozu. :P

 

attachicon.gifIMAG0361.jpg

 

še nalepke so tolk švoh da jo moraš utrdit s selotejpom... mogoče bi pa to pomagalo pri kardanih?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nalepke so tolk švoh da jo moraš utrdit s selotejpom... mogoče bi pa to pomagalo pri kardanih?

Smo ze popravljal z duct tape-om pred casom. Nisi se videl?

 

post-19800-0-56581400-1379953163_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!