Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Smo ze popravljal z duct tape-om pred casom. Nisi se videl?

 

attachicon.gifDSC03785.JPG

 

ne..mam dost svojih problemov...

Tudi delujoci kardan, ne pomaga, kadar je to potrebno...

f6b72cb897de52db3d87a2262ac451d5_zps1f87

 

saj v snegu ima iste performanse...  kruci še nisi videl???

Ce bi imel ketno, bi ta pesek ze vse o-ringe zjebal :P

 

če če... kdo pa rabi o pa x pa z ringe?? ketna mora bit klasična..kar pride kamčkov not mora priti ven mivka za kotel od polente ribat...pol pa čez potok zapelječ se pa splakne ... olje pa mal čez maksimum pa ti ga ven na ketno zmeče še skotojlerja ne nucaš...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa videti ja.

 

sej sem si sam kriv ... kaj vas pa poznam ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce Nemsko...Japonska zdrzi vse :D

Teb so tud japonci sprali možgane,si čist gladek :grim no nemška propaganda nima takšne moči al smo pa mi bmw fahrerji toliko bolj močni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb so tud japonci sprali možgane,si čist gladek :grim no nemška propaganda nima takšne moči al smo pa mi bmw fahrerji toliko bolj močni :P

 

vi ste itak najmočnejšejši ... :P   sam še kardane pa ohišja mal ojačajo pa ste na max ... sam potem nimate več opcije se veselit napredovanja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj GS res glih ni kakšen lepotec, ampak tale pa zmaga

Verjetno so se s tem... Skusali prebit v novega Mad Max-a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr je mejhn tič je še dobr da nima pincete v levi roki.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa mislim,da sem našel motnjo ki jo imata Snecer in njegov bady Gift..........podrobno si preberte simtome :kva1:

 

Depresija in ostale razpoloženjske motnje
Depresija je ena izmed najbolj pogostih duševnih motenj, ki onemogočajo naše normalno delovanje. Znaki depresije so lahko duševni (tesnoba, pobitost, čustvena otopelost, negativno razmišljanje, strah, občutek manjvrednosti, blodnje, občutek notranje praznine, samomorilnost,sovražnost do vožnje z BMW motorji, idr.) ali telesni (motnje spanja, telesna duševna počasnost, povečanje ali zmanjšanje teka, zmanjšanje spolnega poželenja, utrujenost, zaprtje, neredne menstruacije,nočne more o BMW motorjih idr.). Sem spadajo tudi ostale razpoloženjske motnje: bipolarna motnja, manija, distimija,provokatorstvo do BMW fahrerjev idr.
 
Lp Dr. Kmet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Drugače pa mislim,da sem našel motnjo ki jo imata Snecer in njegov bady Gift..........podrobno si preberte simtome :kva1:

 

Depresija in ostale razpoloženjske motnje
Depresija je ena izmed najbolj pogostih duševnih motenj, ki onemogočajo naše normalno delovanje. Znaki depresije so lahko duševni (tesnoba, pobitost, čustvena otopelost, negativno razmišljanje, strah, občutek manjvrednosti, blodnje, občutek notranje praznine, samomorilnost,sovražnost do vožnje z BMW motorji, idr.) ali telesni (motnje spanja, telesna duševna počasnost, povečanje ali zmanjšanje teka, zmanjšanje spolnega poželenja, utrujenost, zaprtje, neredne menstruacije,nočne more o BMW motorjih idr.). Sem spadajo tudi ostale razpoloženjske motnje: bipolarna motnja, manija, distimija,provokatorstvo do BMW fahrerjev idr.
 
Lp Dr. Kmet

 

 

Za bmw fahrerje je pa tole.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Superiority_complex

 

Se še vleče od razpada rajha, kjer so jim v Rusiji dopovedali...

 

stalingrad-vormarsch040.jpg

 

Saj te teme sploh ne bi bilo, če ne bi nervozni bmwjaši iskali samopotrditve za zgrešen nakup  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, 13.9. so mi menjali kardan, "diferencial" oz. kotni prenos, prednje diske, levi valj in bat, desno glavo, vseh osem ventilov in ABS sistem. Jermen pa alternator menjajo itak vsakic, zraven pa se akumulator.

 

18.9. je pa mastercard, ker sem takrat placal 8k v gotovini z maestro kartico, ostalo pa z MC.

 

20.9. sem sel pa na servis po tri litre olja za dolivat.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!