Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Za bmw fahrerje je pa tole.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Superiority_complex

 

Se še vleče od razpada rajha, kjer so jim v Rusiji dopovedali...

 

stalingrad-vormarsch040.jpg

 

Saj te teme sploh ne bi bilo, če ne bi nervozni bmwjaši iskali samopotrditve za zgrešen nakup  :grrr

Sneci nisi več v Rusiji,tukaj govorimo Slovensko,tudi navodila dobimo za motor v slovenščini,ne pa v klinopisu in raznih tujih jezikih kot pri Japonskih motorjih :grrr

V članku sem zasledil samo SUPER, kar je res,BMW je super za tiste ki vejo kaj hočejo,za ostale je Kawasaki :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona motoriranja je back on. Kolega motosvetovec mi je nakazal financna sredstva za popravilo GS-ke.

 

prispevki.jpg

 

Smilu si se mi, k si mogu kardan popravit....  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona motoriranja je back on. Kolega motosvetovec mi je nakazal financna sredstva za popravilo GS-ke.

 

prispevki.jpg

 

a edini sm bil? Sramota, srav vas naj bo vse ostale, k kolegu motoristu ne pomagate. Sej res, da je sam kriv za zgrešen nakup, ampak dejte no, mal se zamislite!!!! Vsak dan zapravite po 20€ za gorivo, ene 5 za kavo in tortice, pa ne morte nakazata niti 5€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci nisi več v Rusiji,tukaj govorimo Slovensko,tudi navodila dobimo za motor v slovenščini,ne pa v klinopisu in raznih tujih jezikih kot pri Japonskih motorjih :grrr

V članku sem zasledil samo SUPER, kar je res,BMW je super za tiste ki vejo kaj hočejo,za ostale je Kawasaki :grim

Kawa je za tiste, k ne vemo kaj je to servis :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa je za tiste, k ne vemo kaj je to servis :P

To je objekt pooblaščen za oskrbo vozil(tudi enoslednih) z mazivi,nadomestnimi deli,rednimi servisnimi storitvami(tega pri Kawah ni,ko crkne se ne popravlja,ampak vrže stran,ker je strošek zanemarljiv),praviloma tudi drugimi storitvami in ponudbo potrebščin na poti :grim

 

P.S. Sneči bi reku,da ste ostali v 2ww.... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a edini sm bil? Sramota, srav vas naj bo vse ostale, k kolegu motoristu ne pomagate. Sej res, da je sam kriv za zgrešen nakup, ampak dejte no, mal se zamislite!!!! Vsak dan zapravite po 20€ za gorivo, ene 5 za kavo in tortice, pa ne morte nakazata niti 5€?

Ne ne, tisto je bilo pozimi, MotoZajebant je pa danes castil 5€ za kardan ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, tisto je bilo pozimi, MotoZajebant je pa danes castil 5€ za kardan ;)

o šit, pa ti maš resne stroške, mogoč bi peljal tvoj BMW na KAWA servis, kjer bi ga praviloma vrgli stran (strošek zanemarljiv-po pričanju Kmeta) in za tistih 10€, ki si jih dobil od mene in MZja nabavil......no spet en kawasaki?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o šit, pa ti maš resne stroške, mogoč bi peljal tvoj BMW na KAWA servis, kjer bi ga praviloma vrgli stran (strošek zanemarljiv-po pričanju Kmeta) in za tistih 10€, ki si jih dobil od mene in MZja nabavil......no spet en kawasaki?

No sej nekaj še bo iz tebe :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ne veste od kje kratica GS....  se spomnite BIG? DR BIG?  Doctor    Gelande Suzuki ... prvi imel je pa najgrši  prednji konec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ne veste od kje kratica GS....  se spomnite BIG? DR BIG?  Doctor    Gelande Suzuki ... prvi imel je pa najgrši  prednji konec ...

Ali pa Grd Stroj. :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ne veste od kje kratica GS....  se spomnite BIG? DR BIG?  Doctor    Gelande Suzuki ... prvi imel je pa najgrši  prednji konec ...

Pejt rajši spat,vsaj neumnosti ne boš govoru :grrr .....to je bil prvi in zadnji Suzuki,ki je bil vsaj mal motorju podoben :P

Od takrat ko so ga nehali izdelovat so Suzukijeve endure bolj tako,tako......ne tč ne mš :lol:

Se pa pripravlja novi V-Strom za predstavitev v Milanu... ^_^ ........ma ma taku lejp prednji kljunček spet :D počas se bodo naučili,da se splača kopirat od Nemcev,prav tako je naredil Triumph ko je poslal na trg prekopiranega GS-a pod imenom Explorer .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobro da motorja ne kopirajo.

Sama sreča,če bi na tvojga Versysa obesu tako močen in varčen agregat,okvir ne bi zdržal,že zdej poka in rjavi pri agregatu podobnih lastnosti kot APN4 :OK: ja še dobro,da tega ne počnejo  :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, zaradi vibracij bi vari popokali, zato bmw nima okvirja oz. Je okvir kar agregat. Tam pa vemo kaj vse poka.

Again, ne vemo oziroma ves samo ti in tvoje papige (gift, I30...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt rajši spat,vsaj neumnosti ne boš govoru :grrr .....to je bil prvi in zadnji Suzuki,ki je bil vsaj mal motorju podoben :P

Od takrat ko so ga nehali izdelovat so Suzukijeve endure bolj tako,tako......ne tč ne mš :lol:

Se pa pripravlja novi V-Strom za predstavitev v Milanu... ^_^ ........ma ma taku lejp prednji kljunček spet :D počas se bodo naučili,da se splača kopirat od Nemcev,prav tako je naredil Triumph ko je poslal na trg prekopiranega GS-a pod imenom Explorer .)

tebi je itak edina obramba , ko nekdo napiše kaj kar ti ni po godu  ( še hujše je če je vse res ) ta , da ga pošiljaš spat ..tako lahko ti govoriš svojim otrokom zame se pa ne brigaj kdaj hodim spat ...

 

to kar se danes prodaja so čisto navadni cestni motorji s povišanim vzmetenjem in gumami za 30% vožnje po lepem makadamu..

 

edini pravi enduro od bmw je bil r80gs... vse ostalo so samo s terenskimi dodatki in izgledom ošminkani cestaki...in gor so jim navesili ene 40 kil elektronskih pomagal ki pa na koncu ko pristane v grabnu samo otežujejo dvigovanje in nalaganje v kombi..

 

Sama sreča,če bi na tvojga Versysa obesu tako močen in varčen agregat,okvir ne bi zdržal,že zdej poka in rjavi pri agregatu podobnih lastnosti kot APN4 :OK: ja še dobro,da tega ne počnejo  :P

 

a te lahko prosim , da nehaš blatit tomose???  zaenkrat še nobena top šit endura ( bmw r1200gs , yamaha xtz1200) ni odpeljala klančka iz mamut placa do ceste v nedeljo ob odhodu .. zadnji , ki je letos to naredil s pogonsko močjo svojega agregata in gripom gum s tem , da je voznik sedel na vozilu -------- moj apn4 letnik 1973!  torej ? 40 let star moped je potolkel vse najhujše in z elektroniko nabite tehnološke dosežke kateri so prišli na tržišče le kakšno leto ali dve nazaj...

 

povedati hočem tole : nobeni konji , elektronika , sodobni materiali , katalizatorji , vetrna zaščita ki jo električno nastavljaš z gumbom na balanci abs , esp ,esa , petnajskrat zlomljen kardan ti ne pomaga nič , če sploh ne moreš speljati iz nekega placa do ceste , kjer bi se potem mogoče lahko zvrnil ...

ja so pa relativno varni za porivanje ker je zmeraj tolk folka potrebno , da če enemu zdrsne drugi motor zadržijo , da ne pade...

 

in ko bo neka super endura prvič legalno- samostojno z voznikom v sedlu -  odpeljala tisti klanček jo bom proglasil javno za "pravo veliklo enduro"..

pa zaradi mene če bo to bmw čoper ....

Daj na mikroskopsko analizo pa boš  videl.

 

ultrazvočni  ali rentgenki pregled je ... z mikroskopom lahko vidiš samo površinske poškodbe - tu pa je ponavadi vse lepo ... no pa ko se kaj zlomi lahko pogledaš a spet le površino loma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 .. zadnji , ki je letos to naredil s pogonsko močjo svojega agregata in gripom gum s tem , da je voznik sedel na vozilu -------- moj apn4 letnik 1973!  torej ? 40 let star moped je potolkel vse najhujše in z elektroniko nabite tehnološke dosežke kateri so prišli na tržišče le kakšno leto ali dve nazaj...

 

 

... stari, tole si lepo napisal .... :OK:

 

... vse ostalo je bilo pa mal odveč ....  :kva2: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper bo cez 40 let se zmeraj lapal da je speljal en klanec z apn-om, en z gs-ko pa en s tenerejko pa ne, ker sta imela cestne pnevmatike gor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

ostalo je bilo samo zaradi tega , da vas malo srček zaboli....

thumper bo cez 40 let se zmeraj lapal da je speljal en klanec z apn-om, en z gs-ko pa en s tenerejko pa ne, ker sta imela cestne pnevmatike gor.

 

krucy - a ti to resno ? no ne bi ravno rekel da čez 40 let še ... nekaj pomladi bom pa še verjetno tako trdil...kar za druge ne bi mogel trditi..

 

povdarjeno - krucy a ti to resno ???? a si bil zraven? ....... pa zdaj si moje mnenje o tebi podrl..sem bil prepričan , da ločiš cestne gume od enduro...no pa rečmo da so ble gume krive , da niso prenesle tolk trakcije od premočne mašine s preveč teže na podlago .... ampak končni rezultat je pa še zmeraj isti ---- fabrički zgrešen koncept in konstrukcija motocikla...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!