Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

bi bil - pod kaj naj to uvrstim? predvidevanje , nabijanje ali nakladanje ? reče se : bom bil ...in to potem potrdiš tudi v resnici...vse ostalo je vakuumsko merjenje virtualnih k****v....

 

mogoče res .... enga so pripeljali z avtom ...drug je pa res sam prilezel gor .... sam je imel navadne letne gume - voznik je pa dolgoletni udeleženec elefantov ..tako da si ga vi ne morete jemati kot lojalno konkurenco enduram..temu še jaz kapo dol...

 

jezni so zmeraj ko se odpeljem naprej pol morajo pa sami krave pobirat s tal ..zato tolk jeze..

 

daj vsaj preberi poste kot se šika...evo ti bom še enkrat prilimal kaj sem napisal ::"  zaenkrat še nobena top šit endura ( bmw r1200gs , yamaha xtz1200) ni odpeljala klančka iz mamut placa do ceste v nedeljo ob odhodu .. zadnji , ki je letos to naredil s pogonsko močjo svojega agregata in gripom gum s tem , da je voznik sedel na vozilu -------- moj apn4 letnik 1973!  "

 

če ne vidiš dobro : v nedeljo ob odhodu .. zadnji , ki je

 

če ,če , če ...pridi pa se odpelji tako kot se moramo ostali pod enakimi pogoji ne pa spet nekaj kar bi samo tebi pasalo.... tkola je pa dokler ne dokažete drugače bo tako tudi ostalo !

Evo sm reku................. :P vdih in izdih,ponavljaš dokler ne mine..........ne bit trmast :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kumi čakam, da bom gledu komedijo z naslovom:

Mi gremo po svoje 2 del MAMUti :D

 

Jaka, 2 sta že prjavljena. Kruci hitro nazaj registrirat kozolc.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni težko dosežt unih ventilčkov pr povešenih joškah ..

Ti ne znas brat, pa druge napadas...

 

Zdej pa zajemi sapo, obrisi ocala in preberi se enkrat kaj je robson napisal.

Kruci hitro nazaj registrirat kozolc.

 

A ga nimam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne znas brat, pa druge napadas...

 

Zdej pa zajemi sapo, obrisi ocala in preberi se enkrat kaj je robson napisal.

 

A ga nimam?

a nis reku, da je konc sezone? Sm mislu, da si ga v vato zavil, pa lupčka, pa spat :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, snecer je zadnjic napisal da je zakljucil in da je aku ze zunaj, pa sem mu bil fous.

 

 

.... kr misl si, da boš lahko dal aku že vn ...

 

... mormo še do Maribora gor it prej na kavo ...  :kva2: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm reku................. :P vdih in izdih,ponavljaš dokler ne mine..........ne bit trmast :lol:

 

daj časa že diham kot ti ...tko de prnes že tiste tablete k morjo še prjet!!!!

Ti ne znas brat, pa druge napadas...

 

Zdej pa zajemi sapo, obrisi ocala in preberi se enkrat kaj je robson napisal.

 

A ga nimam?

 

to je blo namenoma ..sam da tebe dražm ... si pa nasedu ni kej..je pa res da maš manj za dvignt ..k se joške naslonjo ...dobra stran bokserjev priznam...fouš..  zlo .. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebranih zadnjih par strani, menjam propeler(značko) za APN -4 brez doplačila !

za oropat pošto na Jesenicah bo čisto dovolj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruci, a ti prodajaš? :P

http://www.avtoo.net/_OPREMA/ad.asp?ID=7695640

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: ležaj pa z vezico spet da ne pade ven....

Se vidi da maš na motorju še vse kroglične zastarele ležaje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da maš na motorju še vse kroglične zastarele ležaje :lol:

 

že na gn-u imam valjčne konične ležaje - dvodelne ...

ne vem kaj ima vrsta ležaja veze z vezico  če se lepo vidi plastična zaščita na ležaju torej je sestavljen in ne dvodelni ... a to majo tolk zanič ležaje da še sestavljeni narazen padajo ??? pa itak ima seger obroč - varovalko proti izpadanju...

no saj kot zgleda to rabi sigurno ....če tako pravite ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: ležaj pa z vezico spet da ne pade ven....

Eni ste pa res antitalenti  ! ležaj je igličasti to speto z vezico pa je plavajoča puša(ali kompleten igličasti ležaj),ki seveda ko je tunel kardana sestavljen NEMORE iti NIKAMOR ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, tega sem nasel zadnjic ko sem sel z rakitne domov.

Jaz  pa  pobral ,zdej pa  prodajam,če ne prodam  bom pa  raženj  za odojka naredu sam še motor brisalcev  od mercedesa dobim ,da bo stvar kot se šika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tule tudi malo drugače vprašal, namreč po registerski številki je to Italijan,ki sigurno ne kapira naših  označb za invalide. Npr n Qulandiji Nm je ca 30 najboljših parkplacev rezerviranih za invalide, ki so vedno prazni, prostega parkirplaca pa daleč naokoli nobenega,vsaj ob sobotah in nedeljeh je tako. Eno leto hodim v Qulandijo še NIKOLI srečal invalida na vozičku ali avta,da bi invalid parkiral na prostoru za invalide.Tako da je po mojem mnenju očitno predvidenih parplacev za invalide PREVEČ ! Ravno tako danes,ko je deževalo in je pod streho pri Merkatorju Lj.cesta Nm od ca 50 pokritih parkirnih prostorov nisi našel prostega parkirnega prostora bilo pa je sigurno ca 10 prostih pokritih parkirnih prostorov rezerviranih za invalide NITI EDEN ni bil zaseden ! Zato me nečudi,če tujec kratko parkira in odhiti v trgovino,redarji pa tako ali tako neopravljajo svojega dela in ne se čudit,ko vidite v Nm Roma,da parkira na prostoru rezerviranim za invalide neglede na znamko avta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tule tudi malo drugače vprašal, namreč po registerski številki je to Italijan,ki sigurno ne kapira naših  označb za invalide. Npr n Qulandiji Nm je ca 30 najboljših parkplacev rezerviranih za invalide, ki so vedno prazni, prostega parkirplaca pa daleč naokoli nobenega,vsaj ob sobotah in nedeljeh je tako. Eno leto hodim v Qulandijo še NIKOLI srečal invalida na vozičku ali avta,da bi invalid parkiral na prostoru za invalide.Tako da je po mojem mnenju očitno predvidenih parplacev za invalide PREVEČ ! Ravno tako danes,ko je deževalo in je pod streho pri Merkatorju Lj.cesta Nm od ca 50 pokritih parkirnih prostorov nisi našel prostega parkirnega prostora bilo pa je sigurno ca 10 prostih pokritih parkirnih prostorov rezerviranih za invalide NITI EDEN ni bil zaseden ! Zato me nečudi,če tujec kratko parkira in odhiti v trgovino,redarji pa tako ali tako neopravljajo svojega dela in ne se čudit,ko vidite v Nm Roma,da parkira na prostoru rezerviranim za invalide neglede na znamko avta !

danes w Wajdušni pred pošto, BMW sedmica, na parkplacu za invalide....je že pravilo, da se lastnikom dražjih vozil praviloma mudi, al pa so bolj pomembni od drugih. Meni še na misel ne pride, da bi na plac za invalide parkiral.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

 

Top Ten Reasons Why BMW Riders Don't Wave Back. 

10. New Aerostich suit too stiff to raise arm. 
9. Removing a hand from the bars is considered "bad form." 
8. Shoulder too stiff from camping on the ground the night before. 
7. Too sore from an 800-mile day on a stock "comfort" seat. 
6. Too busy programming the GPS, monitoring radar, listening to ipod, XM, or talking on the cell phone. 
5. He's an Iron Butt rider and you're not!. 
4. Wires from Gerbings is too short. 
3. You're not riding the "right kind" of BMW. 
2. You haven't been properly introduced. And the number one reason... 
1. Afraid it will be misinterpreted as a friendly gesture.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena, k sm lih na volji:

 

What's the cheapest thing on a BMW Motorcycle??????
The rider........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!