Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Nimam bemfla, da bi to moral poceti. Lepo vozi pa ne bo tezav, pri vsaki stvari je tako, "nastavljanje" ventilov pa plen servisov. Naj se kdo javi tukaj, ki mu je unicilo ventile :-)

Ce bos pa tisal v rdece polje pa so ventili se najmanjsi problem.

Sicer pa ti prehitro menjas in vedno kupis samo nov motor, svez iz fabrike,ne iz zaloge. Nic bat.

Ja zdej si ga pa potolažu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

 

Top Ten Reasons Why BMW Riders Don't Wave Back. 

10. New Aerostich suit too stiff to raise arm. 

9. Removing a hand from the bars is considered "bad form." 

8. Shoulder too stiff from camping on the ground the night before. 

7. Too sore from an 800-mile day on a stock "comfort" seat. 

6. Too busy programming the GPS, monitoring radar, listening to ipod, XM, or talking on the cell phone. 

5. He's an Iron Butt rider and you're not!. 

4. Wires from Gerbings is too short. 

3. You're not riding the "right kind" of BMW. 

2. You haven't been properly introduced. And the number one reason... 

1. Afraid it will be misinterpreted as a friendly gesture.

 

Can't find the auto-wave back button. To busy with espresso machine! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos pa tisal v rdece polje pa so ventili se najmanjsi problem.

Sicer pa ti prehitro menjas in vedno kupis samo nov motor, svez iz fabrike,ne iz zaloge. Nic bat.

 

Ti pa res nimaš tri čiste o mehaniki,ventil(steblo) ventila se podaljša - raztegne pregreje in to vedno izpušni ventil takrat,ko se ventil prekomerno segreje pri velikih obremenitvah ali slabem hlajenju ventila !

Sicer pa kar se tiče novih motorjev iz fabrike ali zaloge sevidi, da še nikoli nisi šel kupit BMW-eja kajti, če kupiš -naročiš novega kot sem jaz naročil z željeno (ne vso) in dokaj veliko po želji dodatne opreme in dal kavcijo meseca Novembra motor je prišel spomladi Aprila.Ravno tako je bil lani naročen ženin F800ST  pod pogojem  3 mesečnega čakanja, da je dobila fabriško znižanega za 8 cm(ne samo sedež),druge zadnje vilice in prednji teleskopi, posebna barva,led zadnja luč,led žmigavci gretje ročk,potovalni računalnik,večja prednja šipca,bočni kovčki,zadnji prtljažnik z kufrom,ABS itd. !

Zame je to svež pa naj bo iz fabrike,salona ali zaloge.Važno je,da je motor popolnoma nov z 0-lta servisom, brez kilometrov z dvoletno garancijo in asistenco ni mi jasno kaj te tu moti mogoče to,ko kupiš Versisa teh možnosti nimaš in moraš vse naknadno naročat + VD-40 ali si kupil "videno kupljeno"  ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

..

.... jest bi ga pa imel, ker .... :yes:

 

 

 

 

ps.

... aja sorči ....

... sej ga že imam ....  :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bos pa tisal v rdece polje pa so ventili se najmanjsi problem.

Sicer pa ti prehitro menjas in vedno kupis samo nov motor, svez iz fabrike,ne iz zaloge. Nic bat.

 

Ti pa res nimaš tri čiste o mehaniki,ventil(steblo) ventila se podaljša - raztegne pregreje in to vedno izpušni ventil takrat,ko se ventil prekomerno segreje pri velikih obremenitvah ali slabem hlajenju ventila !

Sicer pa kar se tiče novih motorjev iz fabrike ali zaloge sevidi, da še nikoli nisi šel kupit BMW-eja kajti, če kupiš -naročiš novega kot sem jaz naročil z željeno (ne vso) in dokaj veliko po želji dodatne opreme in dal kavcijo meseca Novembra motor je prišel spomladi Aprila.Ravno tako je bil lani naročen ženin F800ST  pod pogojem  3 mesečnega čakanja, da je dobila fabriško znižanega za 8 cm(ne samo sedež),druge zadnje vilice in prednji teleskopi, posebna barva,led zadnja luč,led žmigavci gretje ročk,potovalni računalnik,večja prednja šipca,bočni kovčki,zadnji prtljažnik z kufrom,ABS itd. !

Zame je to svež pa naj bo iz fabrike,salona ali zaloge.Važno je,da je motor popolnoma nov z 0-lta servisom, brez kilometrov z dvoletno garancijo in asistenco ni mi jasno kaj te tu moti mogoče to,ko kupiš Versisa teh možnosti nimaš in moraš vse naknadno naročat + VD-40 ali si kupil "videno kupljeno"  ! !

 

Versys je bil ganz nov in celo s 4 letno garancijo, kar švabi ne dajejo, že vedo zakaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti misliš, to je bilo prej pri starem, okoli 220 EUR za dodatni 2 leti, po novem pa temu ni tako in jaz nisem nič doplačal, ker sem imel ceno za modelno leto 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup bmwja pa uvod v osebni stecaj.

To najbrž veš iz osebnih izkušenj, kajne.... Kje ti spiš, da te tolk brihtnega, ponoč ne ukradejo? A se pripneš na Versisa?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz osebnih ne bi rad vedel, a vidim že tukaj in sklepam, da je problem kupiti olje, akumulator itd... ker je očitno to izjemen strošek al pa ni več novca.

 

BMW so tri črke kot Trojka in očitno bo kar držalo.

 

Vsaj iz mojega vidika bi moral biti hudo čuden, da bi se pustil tako nategnit, da bi za tistih par tisoč km izletniške vožnje na leto kupil 3x dražje in težje obvladljivo in komplicirano azijsko-nemško stvaritev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Sneci..............., mislim da je po 383 straneh skrajni čas, da nehaš srat in se svojih takih in drugačnih frustracij in blokad - znebiš kje drugje.

 

Pa koji qrac ti kdo hoče?

 

Če maš negativem fetiš do BMW-ja, obstajajo terapije in zdravila. B)

 

Če nimaš € za BMW, prav. Če jih maš, pa se ti ne kupuje BMW - ajd tudi prav.

 

Če pa kdo MA € za BMW in HOČE in ŽELI imeti in voziti BMW ( pa če je ta polizdelek, nedokončan odlitek, z kardanom ali brez kardana ) je to TO in svetujem ti  da se držiš mota " ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI - VOZI IN PUSTI VOZITI"

 

Če ti je osebno kak lastnik BMW ja antipatičen ali ga organsko ne prenašaš - pa daj imej JAJCA in to zadevo reši z njim na 4 oči - lahko pa tudi ketna/kardan.

 

BO šlo? :hmm:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys je bil ganz nov in celo s 4 letno garancijo, kar švabi ne dajejo, že vedo zakaj :)

Švabi jo dajo, od letos naprej in to brez doplačila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci drž se,pravi bmwjaši navijamo za tebe :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švabi jo dajo, od letos naprej in to brez doplačila.

včasih je bilo garancije pol ali max 1 leto ...pol je pa vse laufal še 30 let brez problema... danes je vse toliko slabše narejeno , da s kratko garancijo sploh ne upa noben nič kupit....

daljša garancija ima dva vzroka - človek ve koliko časa -naj bi - se bo vozil brez problemov in strahu pred velikimi stroški popravil če kaj crkne...

servisi in poprodaja pa za daljši čas lahko planirajo na - velikih - zaslužkih obveznih rednih servisov ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne rabm garancije, jaz hočm moped k se ne kvari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne rabm garancije, jaz hočm moped k se ne kvari :P

Pol boš mogu pa kej drugega kupit :kva1: ........priporočam Tomos APN4........noben klanec mu ni tuj,noben makedam mu ne pride do živega in NE KVARI SE :)

 

Lp Tumpi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!