Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Karbonski vzorec sem pricakoval od tebe :-)

 

A joj, že navadna folija je draga ko žafran, kot da bi jo kupil na BMW servisu, da ne razmišljamo o imitaciji :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW se ne kupuje na kredo. :smoke:

 

:smoke: Samo "papir - koji govori", cash - fantje.

 

Ali drugače povedano ............... "ima se-može se, nema se-glumi se" :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Pa .................. dej se prepriči .................. predno .................... NEUMNOST BLEKNEŠ. :smoke:

 

Oglašujejo ............. FINANCIRANJE..............., kar ni enako kreda ................... in pa seveda cel PAKET.

 

Nakup, vzdrževanje, servisiranje, zavarovanje, asistence in tako naprej, skratka "all inclusive".

 

Tako da, še enkrat

 

IMA SE - MOŽE SE, NEMA SE-GLUMI SE

 

Gluma pa je itak tvoja specialnost-razdvojena oseba! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW se ne kupuje na kredo. :smoke:

 

:smoke: Samo "papir - koji govori", cash - fantje.

 

Ali drugače povedano ............... "ima se-može se, nema se-glumi se" :yea1:

 

Meni je rekel prodajalec da eden od petih, da ne gre na financiranje.

 

Sem pa tudi jaz mnenja da se luksuza ne kupuje na kredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je rekel prodajalec da eden od petih, da ne gre na financiranje.

 

Sem pa tudi jaz mnenja da se luksuza ne kupuje na kredit.

No, sej zato ga tud nimam. Ne maram luksuza, temveč delovno mašino! Kwak!

Luksuz je za softiče pa za u vitrino pa pred kamin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Oglašujejo ............. FINANCIRANJE..............., kar ni enako kreda ................... in pa seveda cel PAKET.

 

...

Hmmm, a jaz to prow zastopim? Ne dajo krede, te pa financirajo? A to je pol zastonj?

N'č, še zmer ne maram, čeprav zastonj garažiranje na servisih pa menda še malca zraven je kar mamljivo.

Ne, ne, že tko sem predebu, ne maram!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda takole:

 

http://www.bmw-motorrad.si/si/sl/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.si/si/sl/bike/3asyride/3asyride_overview.html&notrack=1

 

Sicer pa takole:

 

- bi novega?

- pripelješ starega, ga daš v prodajo

- zajahaš novega in se odpelješ.

- razliko plačaš - tako ali /drugače

 

Kje je tu problem?

 

Glede na zgornje pogoje financiranja in ker za 100% keš ne dajo kaj več popusta na ceno, je jasno, da greš na financiranje.

 

Sploh še, če ostalih 10 jurjev v času financiranja lahko boljše obrneš.

 

Ampak v vsakem primeru je treba met ŠUŠKE. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Glede na zgornje pogoje financiranja in ker za 100% keš ne dajo kaj več popusta na ceno, je jasno, da greš na financiranje.

 

Sploh še, če ostalih 10 jurjev v času financiranja lahko boljše obrneš.

 

Ampak v vsakem primeru je treba met ŠUŠKE. :smoke:

Matr s'm lesen kar se financ tiče. :blush::kva1:

No, bom probal še enkrat.

Grem pa kupm Kawlna ali pa Hondo al kerkol rajž že. Ker nimajo nekih super duper financenšpilov, jim moram prnest keš al pa nakazat gnar.

Grem kupt BoljMaloWozi, pa dam sam 33% ostalo pa nekaj po enih obrestih pa na 33 obrokov pa kaj vem kaj še (sej pravm, se ne zastopm).

 

Se prav rajžarji so za rajo brez gnara, za Bmflna kupt rabš pa gnar... na 33 obrokov. Ampak to ni puf....

 

N'č, en drek zastopm... :blush:

Grem rajš kawo kupt. Na 1 obrok. :smoke::OK:

Je to financiranje al puf?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, a jaz to prow zastopim? Ne dajo krede, te pa financirajo? A to je pol zastonj?

N'č, še zmer ne maram, čeprav zastonj garažiranje na servisih pa menda še malca zraven je kar mamljivo.

Ne, ne, že tko sem predebu, ne maram!

 

Maš zgoraj pojasnjeno. Financiranje.

 

Je pa tko, da z 800€ plače niti nima smisla kupavat BMWja. Za u vitrino ali za pred kamin ga je škoda, k za benz ti res na konc zmanka.

 

Je pa tut tko, da je 1 x na leto ali po xy prevoženih ................ servis. :smoke:

 

Mislim, da BMW tukaj ni izjema.

 

Po mojih izkušnjah z Laverdo pred 30leti, z Aprilijo pred 8leti in sedaj, NI prav nobene bistvene razlike.

 

Če je moped redno in korektno vzdrževan, je itak vedno v kondiciji.

 

Tudi tu BMW ni izjema.

 

Izjeme so pri vseh znamkah, ga ni mopeda, ki ga ne bi mogel "pacient" zjebat v eni sezoni!  Če se potrudiš seveda.

 

Glede odvečnih kg, pa je en sam recept; al pa dva; :kva1:  mn žri in pa kak postek. :grim  :smoke:

 

Tukaj spet močno dvomim, da je BMW s svojimi uslugami - glavni razlog za kilce. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Glede odvečnih kg, pa je en sam recept; al pa dva; :kva1:  mn žri in pa kak postek. :grim  :smoke:

 

...

A pol se bom lohka z BoljMaloWozi peljal? Se ne bo v drek udrl tko ko na vaših majcah? Pa kardan bo vzdržal? Kok pa je meja, da še vzdrži? A zato je Kmet bolj na krampu.

 

No, glede na to, oz. kljub temu, da ne spadam v klaso 800€ bom kar rajžarja obdržal. Se ne vdira niti kardan ne poka.

Z mlekom ali ..................kapučino............. :hmm:

Zadnje čase mi je bolj všeč bela Kawa! Je menda moderna ta farba, čeprov se meni zdi čefurska...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Par podatkov - sicer za 1200RT, ampak;

 

- masa vozila z polnim rezervoarjem goriva = 259kg

- dovoljena skupna masa                             = 495kg

- dopustna obremenitev/standardna oprema = 236kg

 

:hmm: če mal seštevam, jest, pa moja, pa roba, ................. ja smo tm/tm, nekje pri številki dopustne obremenitve .......... :010  :010

 

Pa nimam nobenih problemov z ugrezanjem, niti ne z lomljenjem kardana, niti z .................. :hmm: .............. tko de ..................

 

:D Maš pa definitivno prov - ja .................. bela kawa je res čefurska. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- dopustna obremenitev/standardna oprema = 236kg

 

Zdej pa ne vem al ti celga hudiča s sabo trogaš, al' s' pa več prasec ko jaz?! :kva1:

...

 

:D Maš pa definitivno prov - ja .................. bela kawa je res čefurska. :whistle:

Maus, piš ga!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si nism mogu pomagat, ampak BMW fahrer se po mojem že rodi..evo dokaz:

 

1380747_1413642778853400_2131716640_n.jp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si nism mogu pomagat, ampak BMW fahrer se po mojem že rodi..evo dokaz:

 

1380747_1413642778853400_2131716640_n.jp

 

:OK: Definitivno maš res. :grim  In spet velja "ima se-može se, nema se-glumi se". :smoke:

 

p.s.  a maš link, ke se ga da kupit? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je rekel prodajalec da eden od petih, da ne gre na financiranje.

 

Sem pa tudi jaz mnenja da se luksuza ne kupuje na kredit.

 

torej dejansko v resnici 80% kupcev bmw-ja nima dosti denarja za nakup motorja ??  ker kot zgleda ga ostalih 20% pa ima...

 

:kva1: Pa .................. dej se prepriči .................. predno .................... NEUMNOST BLEKNEŠ. :smoke:

 

Oglašujejo ............. FINANCIRANJE..............., kar ni enako kreda ................... in pa seveda cel PAKET.

 

Nakup, vzdrževanje, servisiranje, zavarovanje, asistence in tako naprej, skratka "all inclusive".

 

Tako da, še enkrat

 

IMA SE - MOŽE SE, NEMA SE-GLUMI SE

Gluma pa je itak tvoja specialnost-razdvojena oseba! :grim

 

če ne plačaš neke stvari v celoti potem ni tvoja .. in nekomu si nekaj dolžan ( torej v obrokih financiranja že vnaprej plačuješ tudi servisno storitev , ki jo boš koristil ob intervalu :grim  )...  po domače jih naprej futraš ...

  kreda , kredit ,najem , leasing, fafing, financiranje , obročno odplačevanje nekega paketa uslug  - povsod je v igri denar in mi tega ne bo noben oporekal...

in je**š tak luksuz s katerim se postavljajo nekateri potem mu ga pa kar naenkrat vzamejo...itak potem reče da ga je prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Definitivno maš res. :grim  In spet velja "ima se-može se, nema se-glumi se". :smoke:

 

p.s.  a maš link, ke se ga da kupit? :whistle:

 

V primerjavi s Škodo, ki ni neka znamka, je bemflov vozek prav patetičen.

 

63510359486822887572430s.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Pa .................. dej se prepriči .................. predno .................... NEUMNOST BLEKNEŠ. :smoke:

 

Oglašujejo ............. FINANCIRANJE..............., kar ni enako kreda ................... in pa seveda cel PAKET.

 

Nakup, vzdrževanje, servisiranje, zavarovanje, asistence in tako naprej, skratka "all inclusive".

 

Tako da, še enkrat

 

IMA SE - MOŽE SE, NEMA SE-GLUMI SE

 

Gluma pa je itak tvoja specialnost-razdvojena oseba! :grim

 

Primer

 

 

3asy Ride*:

3,3% letna obrestna mera

33% polog

33% ostanek vrednosti

33 mesečnih obrokov

3 možnosti ob zaključku pogodbe

BMW Finan cia l Ser vices **.

VAŠ PARTNER ZA BREZMEJNE UŽITKE V VOŽNJI.

 

Obrestna mera?

 

Kaj pa ima ta z nakupom na roko in plačilom takoj.

 

Če imaš plačaš takoj, sicer si trgaš od ust in glumiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej dejansko v resnici 80% kupcev bmw-ja nima dosti denarja za nakup motorja ??  ker kot zgleda ga ostalih 20% pa ima...

 

 

če ne plačaš neke stvari v celoti potem ni tvoja .. in nekomu si nekaj dolžan ( torej v obrokih financiranja že vnaprej plačuješ tudi servisno storitev , ki jo boš koristil ob intervalu :grim  )...  po domače jih naprej futraš ...

  kreda , kredit ,najem , leasing, fafing, financiranje , obročno odplačevanje nekega paketa uslug  - povsod je v igri denar in mi tega ne bo noben oporekal...

in je**š tak luksuz s katerim se postavljajo nekateri potem mu ga pa kar naenkrat vzamejo...itak potem reče da ga je prodal...

 

Če gledaš s stališča APN4, maš morda celo prav.

 

Če mi nekdo ponudi storitev, ki mi pod črto pokaže, da je finančno bolj ugodna, kot če skeširam zadevo, sem pa nor, če tega ne izkoristim.

 

Jasno da - le v primeru, ko govoriva, da je 15 - 20 jurjev keša u varžetu. Ne da si moram že tistih 5 jurjev za polog sposodit.

 

Če je fiks obrestna mera 3,3%, unih ta drugih 10 ali 15 jurjev pa lahko v tistem letu ali dveh obrnem za 4 ali 5%, je to easy money - se ti ne zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!