Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Primer

 

Obrestna mera?

 

Kaj pa ima ta z nakupom na roko in plačilom takoj.

 

Če imaš plačaš takoj, sicer si trgaš od ust in glumiš.

:smoke: Buča trda - sem ti že napisal.

 

Pa dajva še enkrat. 20 jurjev je cena. Ja? Če plačam s kešem - je cena istih 20 jurjev. Ja? Če grem v financiranje je cena - ne morš verjet 20 jurjev. Ja?

 

Ostalo si pa sam zračunaj.

 

In še enkrat - stvari za 20 jurjev si ne kupuješ, če maš minimalca. Ja? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi s Škodo, ki ni neka znamka, je bemflov vozek prav patetičen.

 

63510359486822887572430s.jpg

:smoke: A kawa ma tut kakšen model, al rižarji ne dajo nč na nove kupce? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Definitivno maš res. :grim  In spet velja "ima se-može se, nema se-glumi se". :smoke:

 

p.s.  a maš link, ke se ga da kupit? :whistle:

nimaš dovolj € :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš dovolj € :P

 

:yes: Sej bom pujska razbil, dej noooooooooooo :whistle:

 

Rabim pod nujnooooooooooooo. :grim

Popravljeno . Popravil papez47
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Sej bom pujska razbil, dej noooooooooooo :whistle:

 

Rabim pod nujnooooooooooooo. :grim

aha, na stara leta bi vsi kabriolete radi meli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: A kawa ma tut kakšen model, al rižarji ne dajo nč na nove kupce? :kva1:

 

Prvo poskrbijo za opremo. Ne tak kot bmwjaši, v prvi salon pa družinski kredit pol pa oprema po Lidlu in Hoferju :)

 

prenos.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: A kawa ma tut kakšen model, al rižarji ne dajo nč na nove kupce? :kva1:

majo, majo, sam je za bolj resne kupce

 

img.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej je treba malča oblečt

pyjama-union-flag-by-triumph.jpg

 

in ga potem ko malo zraste posest na poganjalček (seveda "ta prave" znamke :D :D :D )

24112009_Triumph_M1.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph si pa niti lastne teme ne zasluži, ker ga noben ne bi mel :)

sej lahko nrdiš ni problema :D

in res je noben ga noče met, pa kaj. si pa toliko bolj navdušeno mahamo ko se tistih parkrat na leto na cesti vidimo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo poskrbijo za opremo. Ne tak kot bmwjaši, v prvi salon pa družinski kredit pol pa oprema po Lidlu in Hoferju :)

 

prenos.jpg

Sneci spet maš prav... Res poskrbijo za opremo...

post-38528-0-41084400-1381864931_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga mel ker me nikol ne vrže dol,jaz se pa rat dajem dol :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga mel ker me nikol ne vrže dol,jaz se pa rat dajem dol :P  :lol:

Še en dokaz da so to pussy bikes in da Kmet kot si ti bolj paše na Krampka.

A Krampek te je pa že dol vrgu?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš s stališča APN4, maš morda celo prav.

 

Če mi nekdo ponudi storitev, ki mi pod črto pokaže, da je finančno bolj ugodna, kot če skeširam zadevo, sem pa nor, če tega ne izkoristim.

 

Jasno da - le v primeru, ko govoriva, da je 15 - 20 jurjev keša u varžetu. Ne da si moram že tistih 5 jurjev za polog sposodit.

 

Če je fiks obrestna mera 3,3%, unih ta drugih 10 ali 15 jurjev pa lahko v tistem letu ali dveh obrnem za 4 ali 5%, je to easy money - se ti ne zdi?

 

ne vem kaj si hotel povedat z APN4 ?? ne si ustvarjat nelojalne konkurence no...

 

če človek vse skupaj pogleda racionalno bi bilo potem najbolje 10 ali 15 + tisti polog obračat ... za 3,3%obresti na ta denar se pa lahko 3 leta voziš...

 

če imaš normalnega minimalca si ne rabiš 5 jurjev sposojat ..vzameš za 7 jurjev kredita na 4 leta pa 3 leta starga s 3000km kupiš ...

pol maš pa samo 50€troška za redni servis na 10000km pa 90€ + 9€ ko menjaš ploščice in svečke pri 26000km.. 

 

ja napisal sem kupiš - to pomeni da je motor  tvoj ne pa od tvojga financerja ... in tud tri leta ne bo tvoj ...šele po končanem financiranju ga lahko odkupiš..Samo kdo bi pa kupil 3 leta starga  ? pa povrh vsega ma še 60000km  :P

 

 sam je pa res da potem ko se shladi maham 99% bmwjem tri dni - pol pa neham k preden potegnejo roko izza zaščite sem že trikrat mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: A pri mopedu je problem 3 leta. Ko pa za bajto vzameš hipotekarca za 30 let in je vseh 30 let tvoja rit v tuji postelji ................. to pa je OK?

 

Kaj pa v prometni piše - se mi pa itak mal :l_01: .

 

Na mojmu mopedu je tudi registerska tablica iz področja bivšega lastnika - pa je ne grem menjat - zakaj že?  No morda bistveno vpliva na udobnost vožnje, ampak me ne moti.

 

In še nekaj, kar večina noče ali pa ne more razumeti - pri celi zadevi. Nakup motorja itak ni racionalna odločitev, nakup BMW-ja pa še toliko manj.

 

In še enkrat, če mam sam 15 jurjev v žepu ali v pujsku, mi na kraj pameti ne pride, da bi kupoval BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno da ga dobiš, ni problema.

 

Je pa tako, da eni kupujejo NOVE ( vejo zakaj ), drugi pa "lepo utečene" ( tudi vejo zakaj).

 

Itak pa je vse v glavi - in seveda v denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: A pri mopedu je problem 3 leta. Ko pa za bajto vzameš hipotekarca za 30 let in je vseh 30 let tvoja rit v tuji postelji ................. to pa je OK?

 

Kaj pa v prometni piše - se mi pa itak mal :l_01: .

 

Na mojmu mopedu je tudi registerska tablica iz področja bivšega lastnika - pa je ne grem menjat - zakaj že?  No morda bistveno vpliva na udobnost vožnje, ampak me ne moti.

 

In še nekaj, kar večina noče ali pa ne more razumeti - pri celi zadevi. Nakup motorja itak ni racionalna odločitev, nakup BMW-ja pa še toliko manj.

 

In še enkrat, če mam sam 15 jurjev v žepu ali v pujsku, mi na kraj pameti ne pride, da bi kupoval BMW.

 

lej a se ne znaš teme držat ? vsaj približno? ker za legende in nepremičnine so druge teme...

če imaš ti te 30 letne nepremičninske probleme - jaz jih nimam ... spim v lastniški postelji..

 

no ja sicer ni lepo s tvoje strani da primerjaš bmw in nepremičnino .. je pa tudi res da ni vsaka resnica lepa...

 

a tujo tablico imaš? no jaz imam svojo...tolk o temu kolk denarja mate ... me ne - saj ga imate sam ga morate šparat za obroke financiranja ...

 

s prvim delom povdarjenega se čisto strinjam ...razen če motor po 10 letih začne nazaj pridobivati na ceni ...potem je to napol neracionalno...

drugi del - ne smem napisat ker bi potem mene resnica bolela.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: A pri mopedu je problem 3 leta. Ko pa za bajto vzameš hipotekarca za 30 let in je vseh 30 let tvoja rit v tuji postelji ................. to pa je OK?

 

 

Manjši popravek.... Ko za bajto vzameš 30 let hipotekarca, je le ta hiša tvoja, zavarovana pa z zastavo nepremičnine..... :grim  razlika kot leasing... :) 

 

ps. hipotekarnega kredita v Sloveniji še ne poznamo   :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz da so to pussy bikes in da Kmet kot si ti bolj paše na Krampka.

A Krampek te je pa že dol vrgu?

http://www.motosvet.com/tabla/topic/35283-jadranska-magistrala/page-49 tok zgleda ko te kramp zabriše dol :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Nakup motorja itak ni racionalna odločitev, ....

Wrong!

. Nakup ..... itak ni racionalna odločitev, nakup BMW-ja pa še toliko manj.

Right!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!