Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

:kva1: A pri mopedu je problem 3 leta. Ko pa za bajto vzameš hipotekarca za 30 let in je vseh 30 let tvoja rit v tuji postelji ................. to pa je OK?

 

Kaj pa v prometni piše - se mi pa itak mal :l_01: .

 

Na mojmu mopedu je tudi registerska tablica iz področja bivšega lastnika - pa je ne grem menjat - zakaj že?  No morda bistveno vpliva na udobnost vožnje, ampak me ne moti.

 

In še nekaj, kar večina noče ali pa ne more razumeti - pri celi zadevi. Nakup motorja itak ni racionalna odločitev, nakup BMW-ja pa še toliko manj.

 

In še enkrat, če mam sam 15 jurjev v žepu ali v pujsku, mi na kraj pameti ne pride, da bi kupoval BMW.

 

Narediš si po meri in postaneš tudi lastnik tablice, ki je nikoli ni potrebno vrniti... si vedel to? minimalen strošek za bmwjaša.

 

Jaz se po Mariboru ne bi upal voziti z LJ registracijo oz. kje parkirati, sploh ob določenih dnevih  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm Hudo srečo si imel...upam, da te pamet sreča. Pa čimprejšnje okrevanje.

 

 

.... pamet ga ne bo nikol srečala ....  

 

.... ker se je on izogiba ....    :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm Hudo srečo si imel...upam, da te pamet sreča. Pa čimprejšnje okrevanje.

 Me je že srečala in takoj rekla adijo,zdej spet čakam da jo srečam,sam je težko ker jo imajo eni preveč :kva1:

 

P.S. hvala za lepe želje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ma bmwja v garaži  :K

Tako je,študiram,da ko dobim od AO+ da bi kupil še novega BMW ADV :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z BMW jem se mu to nebi zgodilo! Nea gre dovolj hitro :grrr

Z BMW mi ne bi bilo nič,saj bi z maso prebil ogrado in mehko kot gliser pristal na vodi :grim

To ti je sigurno kakšen kawasakijevec svetoval :)

:yes:  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 samo za tebe...

http://www.youtube.com/watch?v=1_mGpIvWAAs

p.s...da se čimprej nabildaš..pa kad prolaziš selo, nek ti sve babe mašu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,študiram,da ko dobim od AO+ da bi kupil še novega BMW ADV :grim

 

Aha, to pomeni, da si se namerno fu**o po tleh. Pametno! Jaz poznam enga, ki si je na ta način bajto postavo.

Če je v tujini, dobiš več? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži se stari, pa dobro se pozdravi :OK: vse naj :OK: 

Aja, pa tisti knof ki na KTMu kiper uklaplja na novo programiraj je nekam sumljivo občutljiv postal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži se stari, pa dobro se pozdravi :OK: vse naj :OK:

Aja, pa tisti knof ki na KTMu kiper uklaplja na novo programiraj je nekam sumljivo občutljiv postal :krneki:

Odklopu ga bom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, to pomeni, da si se namerno fu**o po tleh. Pametno! Jaz poznam enga, ki si je na ta način bajto postavo.

Če je v tujini, dobiš več? :OK:

 

poznali smo tudi take ki so iz tega razloga prekinili zavarovanje ... no pa take ki imajo namesto stopnic klančine... veš tebi so čudne variante všeč...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznali smo tudi take ki so iz tega razloga prekinili zavarovanje ... no pa take ki imajo namesto stopnic klančine... veš tebi so čudne variante všeč...

Pa kaj je teb Triumph čist cel humor pobral...........Triumph :hmm: mah ja no sej te razumem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznali smo tudi take ki so iz tega razloga prekinili zavarovanje ... no pa take ki imajo namesto stopnic klančine... veš tebi so čudne variante všeč...

 

Pa kaj je koj k .... , tebi človek božji? Poleg kompletne zajebancije, ravno ti smrtno resno vzameš moj komentar!! Ignorioraj drugič!

 

 

Pa kaj je teb Triumph čist cel humor pobral...........Triumph :hmm:

 

Zgleda da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čista šiparčina :)

 

samo je pa sreča, da se vsaj na bmw motorjih ne furajo čefurji. mislim tistih starejši, rabljenih bmwjih (za nove itak nimajo)... ker stara bmw petica, da ne omenjam sedmice je v vsakih mokrih sanjah fantov z visokim čelom...

 

je pa res, da je fužinski moto park obarvan zeleno.... kawasaki zeleno... 

in še nekaj belega se tam pri sklopki sveti... aja. beli štumfi na Najkicah  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!