Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Le daj, obdelaj malo tistega kozla tvojega v photoshopu. :P

 

ja Bosanci to obvladate .. .:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sedaj končno poznam zgodovino BMW tovarne.

Prvo so delali avione

Potem so delali motorje.

Na koncu so začeli delat še avte!

 

in to zato , da so se lahko po pokvarjene motorje z njimi vozili! :kva2:  :kva2:  :kva2:  :grim

 

a ni to asistenca bmw "par avion" ..nekaj takega kot je imel včasih rolls royce ..če se t je pokvaril so prišli kamorkoli na svetu s helikopterjem in mehaniki...

Stran številka 400 :hooray:  pa se šele dobro začenja :whistle:  španske nadaljevanke ne sežejo do kolen :D

 

ja nekaj je res... če ne bi bila to "premium" znamka in če ne bi imeli čisto nobenih težav se ne bi dvigovalo toliko prahu ... ne skrbi o skuterjih še dooolghoooo ne bo tolk obsežne teme..

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram teme, kjer so omenjeni BMW motorji se mi vse bolj dozdeva, da so na MS vsaj tri vrste motoristov 

- ki bi imeli BMW pa si ga ne morejo privoščiti

- ki jim je vseeno kakšen motor imajo drugi (ti ne sodelujejo v vsaki temi, kjer se omenijo BMW-ji) 

in motoristi, ki vozimo BMW-je

 

Ampak kjer koli izven lokalnega kroga srečam "potovalne" motoriste, vsaj pol jih vozi BMW-je ostali pa .......

Lastnikom BMW-jev nam je jasno zakaj, drugim pa privoščim, da to čimprej spoznajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram teme, kjer so omenjeni BMW motorji se mi vse bolj dozdeva, da so na MS vsaj tri vrste motoristov 

- ki bi imeli BMW pa si ga ne morejo privoščiti

- ki jim je vseeno kakšen motor imajo drugi (ti ne sodelujejo v vsaki temi, kjer se omenijo BMW-ji) 

in motoristi, ki vozimo BMW-je

 

Ampak kjer koli izven lokalnega kroga srečam "potovalne" motoriste, vsaj pol jih vozi BMW-je ostali pa .......

Lastnikom BMW-jev nam je jasno zakaj, drugim pa privoščim, da to čimprej spoznajo.

 

Te skupine nisi opazil?:

- ki bi ga lahko imeli pa ga nočejo?

 

Lepo si  napisal, kaj srečaš izven lokalnega kroga, jaz ti le dopolnil stavek. "....,vsaj pol jih vozi BMW-je ostali pa motorje ....." 

 

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene moti ko polovico bemflarjev ki jih pozdraviš pa ti še fakiča ne prvoščjo nazaj ..no tko zato ga ne bi mel da ne bi tak ratal... 

 

Ko prebiram teme, kjer so omenjeni BMW motorji se mi vse bolj dozdeva, da so na MS vsaj tri vrste motoristov 

- ki bi imeli BMW pa si ga ne morejo privoščiti

- ki jim je vseeno kakšen motor imajo drugi (ti ne sodelujejo v vsaki temi, kjer se omenijo BMW-ji) 

in motoristi, ki vozimo BMW-je

 

Ampak kjer koli izven lokalnega kroga srečam "potovalne" motoriste, vsaj pol jih vozi BMW-je ostali pa .......

Lastnikom BMW-jev nam je jasno zakaj, drugim pa privoščim, da to čimprej spoznajo.

 

no - vsaj pol voznikov bmw-jev bi označil za lastnike te znamke ... ker da bi se na to zgovarjali pri meni da sem bil prehitro mimo pa niso imel časa odzdravit je mal za lase privlečeno.. to pa zame ni motorist ...

a tvoja moto znanstva so omejena samo na motosvet? pust včas kak dan al pa tri ms namiru pa pejd mal v svet ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene moti ko polovico bemflarjev ki jih pozdraviš pa ti še fakiča ne prvoščjo nazaj ..no tko zato ga ne bi mel da ne bi tak ratal... 

 

 

no - vsaj pol voznikov bmw-jev bi označil za lastnike te znamke ... ker da bi se na to zgovarjali pri meni da sem bil prehitro mimo pa niso imel časa odzdravit je mal za lase privlečeno.. to pa zame ni motorist ...

a tvoja moto znanstva so omejena samo na motosvet? pust včas kak dan al pa tri ms namiru pa pejd mal v svet ...

 

men se to bolj dogaja z Goldwingaši (ne z vsemi), bmflarji so vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se to bolj dogaja z Goldwingaši (ne z vsemi), bmflarji so vredu :)

to sam zato k poznaš 90% vseh bemfarjeu .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene moti ko polovico bemflarjev ki jih pozdraviš pa ti še fakiča ne prvoščjo nazaj ..no tko zato ga ne bi mel da ne bi tak ratal... 

 

Sej ti tudi ne pozdravljas skuterjev, oni pa ne mopedistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker dons nisem še nič nasral sem not, a ni blo časa, zdej grem pa dam.

 

Ne, ne delam nadur , da b si bmfla kupu....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker dons nisem še nič nasral sem not, a ni blo časa, zdej grem pa dam.

 

Ne, ne delam nadur , da b si bmfla kupu....

Smo se že ustrašl,da še en ne bo pozdravljal :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti tudi ne pozdravljas skuterjev, oni pa ne mopedistov.

učas se zmotm  k se banda skriva za moto dizajnom :blush:   ... je pa res da k sm z mopedom okol postojne mi vsi mahajo - sploh če je radar ...

 

Jasno, ti pa sam unih 10%.

 

ne..mojih 10% je tapravih motoristou :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se to bolj dogaja z Goldwingaši (ne z vsemi), bmflarji so vredu :)

to pa brez zajebancije, da mi gre že na kurac, da ta drhal ne zna odzdravit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa brez zajebancije, da mi gre že na kurac, da ta drhal ne zna odzdravit

Te modeli so v povprečju stari 70let,brez palce že težko stojijo,z eno roko držat za krmilo je pa tud cela znanost saj jih trese.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te modeli so v povprečju stari 70let,brez palce že težko stojijo,z eno roko držat za krmilo je pa tud cela znanost saj jih trese.

Jah lej, tkole mamo. Jst sem si ga z borcevsko penzijo kupil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lej, tkole mamo. Jst sem si ga z borcevsko penzijo kupil.

Prov,jz ti prvoščm tako motor kot penzijo ,baje da edin tečaj odzdravljanja še narediš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa brez zajebancije, da mi gre že na kurac, da ta drhal ne zna odzdravit

 

Men je ubistvu vseen, kdo odzdravi... Jaz jih vedno pozdravim, odgovorov pa bore malo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!