Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tujci se ne pozdravljajo tako pogosto, kot pri nas. Jih čisto razumem, saj se veliko vozijo tudi vsakodnevno iz potrebe, ne kot mi, ki se vozimo samo za užitek.

Potem pa pride do Slovenije in od Vrhnike do Obale lahko vozi stalno samo z desno roko, če hoče vse pozdraviti. Po moje je prav srečen, ko pride ven iz te motoristične gužve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavo sem naprodaj nosil, ponoci, sam, cez gozdove notranjske.

 

se ti vidi, da BMW-ja voziš, ker spet pravljice pripoveduješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je ubistvu vseen, kdo odzdravi... Jaz jih vedno pozdravim, odgovorov pa bore malo :)

 

 

Pozdraviti je vljudno, odzdraviti je dolžnost!  Če bi mu pa kazal naj počasneje vozi, da na naslednem ovinku stoji radar bi pa kurac bil vesel, da sem mahal, ko blesav... :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je res problem, ker eni tako mahajo, da ne vem ali je radar, nesreča ali samo pozdravljajo. Morali bi se zmeniti za neke univerzalne znake, ki bi imeli določen pomen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je res problem, ker eni tako mahajo, da ne vem ali je radar, nesreča ali samo pozdravljajo. Morali bi se zmeniti za neke univerzalne znake, ki bi imeli določen pomen.

1x poblendaš je pozdrav...noro blendaš je policija :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, samo bolje bi bilo kak znak z roko, ker eni blendajo tudi samo zato, ker so veseli ali ker vidijo BMWja. :kva2:

Jaz ob radarju ali kontroli pokažem z dlanjo počasi gor dol, naj upočasni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW motoristi teh znakov ne bi razumeli,ker so tako tehnično napredni bi mislili da jim blendaš v morsejevi abecedi pozdrav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar vozim (tudi) BMW, ne razumem nič. Se samo ukvarjam z gumbki in gledam se v ogledalo ali na značko na motorju. Ja, včasih pogledam tudi naokoli ali me res vsi vidijo, kak jack sem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te modeli so v povprečju stari 70let,brez palce že težko stojijo,z eno roko držat za krmilo je pa tud cela znanost saj jih trese.

 

vsaj 40% je mlajših od mene ... a ti men prauš de sm str al kua ?? :devil:

Pojdi malo v severno Evropo in Anglijo pogledati. Večina se vozi zaradi potreb in nihče se ne pozdravlja. Pozdravljajo se nedeljski vozniki, ostali večinoma ne.

 

zame je vsak da ko se lahko peljem - nedelja! pa tud če je tork..

Ja res, samo bolje bi bilo kak znak z roko, ker eni blendajo tudi samo zato, ker so veseli ali ker vidijo BMWja. :kva2:

Jaz ob radarju ali kontroli pokažem z dlanjo počasi gor dol, naj upočasni.

jst se tolk sklonim na levo stran da skoraj z roko podrsam po asfaltu..pol pa tist nasprot iz samga strahu , ko vidi kako začne mopi po svoje plesat na pouno zabremza k cvikne da bom padu pa v njega treščil  - tko de če ne šteka pa je vsaj rezultat ta pravi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran številka 400 :hooray:  pa se šele dobro začenja :whistle:  španske nadaljevanke ne sežejo do kolen :D

 

 

 

 

ja nekaj je res... če ne bi bila to "premium" znamka in če ne bi imeli čisto nobenih težav se ne bi dvigovalo toliko prahu ... ne skrbi o skuterjih še dooolghoooo ne bo tolk obsežne teme..

Ja no,no ja ,ja kaj bi pa potem mi na motosvetu počeli in brali če ne bi bilo teh tem :OK: 

BMW ima sedaj tudi skuterje  tako da je upanje, da tudi skuteristi pridemo do podobne teme :hooray:  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no,no ja ,ja kaj bi pa potem mi na motosvetu počeli in brali če ne bi bilo teh tem :OK:

BMW ima sedaj tudi skuterje  tako da je upanje, da tudi skuteristi pridemo do podobne teme :hooray:  :whistle:

 

Mavti, ne morete.... Lahko pridete samo do teme, Zakaj nebi imel skuterja  :ninja:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no,no ja ,ja kaj bi pa potem mi na motosvetu počeli in brali če ne bi bilo teh tem :OK:

BMW ima sedaj tudi skuterje  tako da je upanje, da tudi skuteristi pridemo do podobne teme :hooray:  :whistle:

 

itak da je tema vse na kar se bmfl podpiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobrim konjem se vedno kadi,Kawasaki se vozi,BMW pa na servisu čepi.

 

 

.... še en, k nima dnarja za bimerja .... :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... še en, k nima dnarja za bimerja .... :lol1:

To je tudi res!Če kupim motor,ga kupim da se vozim in ne popravljam,ja denarja ne mečem stran.

Popravljeno . Popravil Terier
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tudi res!Če kupim motor,ga kupim da se vozim in ne popravljam,ja denarja ne mečem stran.

 

 

... ja, včasih ga morš pač tud mal stran vržt, da so ti lahko drugi fouš ...  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, včasih ga morš pač tud mal stran vržt, da so ti lahko drugi fouš ...  :kva2:

Saj to je poanta Bmflarjev. Da mislijo, da jim je kdo folš.

Ej, ej jej, pomilovanje ni isto kot folšija!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je poanta Bmflarjev. Da mislijo, da jim je kdo folš.

Ej, ej jej, pomilovanje ni isto kot folšija!

Točno tako,tud men se smilijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako,tud men se smilijo.

Upam da bos kdaj za kofe dal vsaj ...

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bos kdaj za kofe dal vsaj ...

Terier, dej mu no za ta kofe, on ma še 31 obrokov "financiranja" za odplačat!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bos kdaj za kofe dal vsaj ...

Ni problema.

Terier, dej mu no za ta kofe, on ma še 31 obrokov "financiranja" za odplačat!

Jaz pa 32.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terier, dej mu no za ta kofe, on ma še 31 obrokov "financiranja" za odplačat!

 

V naslednjih treh letih odplacam, pol pa po novga ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, včasih ga morš pač tud mal stran vržt, da so ti lahko drugi fouš ...  :kva2:

sej sm vm fouš, za vsa vaša srečanja, pa ko vam kavo na servisih gratis talajo, tok sm vm foš, da bom bimrja kupu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!