Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kaj si na kakšnih starih zdravilih?  :K

Bereš me kot knjigo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri model BMWja pa pride tam preko? najboljši motor na svetu K1200 ali drugi najboljši motor GS?

Jaz sem dal samo primer, kje se nekateri normalno vozijo s pretežno cestnimi motorji.

 

Nekega hudega smisla pa v tej temi ne boš našel :)

Zvone Šeruga je s svojim starim GSom prišel marsikam, kjer ti še nisi bil. Povrhu se sploh nima za motorista ampak popotnika, motor mu je služil le kot sredstvo za prevoz.

http://www.zvoneseruga.com/z-motorjem-okoli-sveta-fotke-1983-89

 

Glede smisla imaš pa čisto prav.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone Šeruga je s svojim starim GSom prišel marsikam, kjer ti še nisi bil. Povrhu se sploh nima za motorista ampak popotnika, motor mu je služil le kot sredstvo za prevoz.

 

Glede smisla imaš pa čisto prav.

Ne govor tok,vse je smiselno,sam prov morš povezat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone Šeruga je s svojim starim GSom prišel marsikam, kjer ti še nisi bil. Povrhu se sploh nima za motorista ampak popotnika, motor mu je služil le kot sredstvo za prevoz.

http://www.zvoneseruga.com/z-motorjem-okoli-sveta-fotke-1983-89

 

Glede smisla imaš pa čisto prav.

 

 

 

Na zadnji poti iz Ljubljane do Nairobija sva z istim modelom sicer imela nekaj težav, a zdaj vsaj vem, kaj potrebuje za morilsko kombinacijo (pre)velike teže in afriških brezpotij: predvsem najmočnejše vzmetenje, ki ga ponuja trg ter keramično sklopko. In gotovo še kaj, a to so podrobnosti, o katerih bom kaj več povedal drugič.

 

GSA mu je razpadla...

 

 

 

Motor! BMW 1200 GS Adventure. Pred petimi leti sem imel z istim modelom na poti do Kenije kar nekaj težav. Zdaj pa so mi ga fantje na Avtovalu pripravili kot se spodobi – in je temu primerno tudi služil. Zamenjal sem en komplet pnevmatik ter elektroniko črpalke za gorivo – ki pa mi jo je dal gazda Tone že preventivno s sabo, ta ti zna nagajati, mi je rekel. Nekaj vijakov, klik-klak in je narejeno – hvala, Tone, zelo pametno. Aha, in skorajda do konca sem uničil prednje vzmetenje, tokrat ne original temveč slavni in najmočnejši Ohlinz – na koncu sem po brezpotjih okoli jezera Turkane vozil kot po jajcih. A je šlo, vzdržalo je do konca. In to je vse – celo gumidefekta nisem imel niti enega. Bravo, Miško – tako je bilo dedcu od motorja namreč ime.

 

Mogoče pa še on ni bil tam, kjer sem jaz bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govor tok,vse je smiselno,sam prov morš povezat :grim

 

Mogoče bi tisti filmček bolj pasal v temo: zakaj ne bi imel Kawe.

Najbrž pa le jaz nisem na pravi valovni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone Šeruga je s svojim starim GSom prišel marsikam, kjer ti še nisi bil. Povrhu se sploh nima za motorista ampak popotnika, motor mu je služil le kot sredstvo za prevoz.

http://www.zvoneseruga.com/z-motorjem-okoli-sveta-fotke-1983-89

 

Glede smisla imaš pa čisto prav.

 

Vidim, da nisi prebral ti njegovih knjig, ker če bi, bi ugotovil, da še do Afrike ni prišel, ko mu je že amortizer šel, da o ostalem ne govorimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nisi prebral ti njegovih knjig, ker če bi, bi ugotovil, da še do Afrike ni prišel, ko mu je že amortizer šel, da o ostalem ne govorimo....

A je do tam ko je prišel Zvone že prišel kakšen z Kawasakijem :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu u Afriki .. kot popotnik, brez motorja, res pa je, da takrat še nism meu kwake ... a to šteje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je do tam ko je prišel Zvone že prišel kakšen z Kawasakijem :grrr

a je Zvone že kdaj dal za kawo na OMW in pr Vikiju???? Ni a ne...zmagal smo zmagal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone se je peljal okoli sveta, ko je večina tukaj še plenice polnila. Takrat je bila za tako pot edina pametna izbira GS.

 

Časi so se spremenili, Nemci so tudi nekoč mislili, da bo bokser ugledal luči Moskve.

 

Okoli sveta se pa ne moreš peljati, ker so med celinami oceani, razen če je mel gsko na jadrnici in je z njo poganjal kot dinamo motor jadrnice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časi so se spremenili, Nemci so tudi nekoč mislili, da bo bokser ugledal luči Moskve.

 

Okoli sveta se pa ne moreš peljati, ker so med celinami oceani, razen če je mel gsko na jadrnici in je z njo poganjal kot dinamo motor jadrnice :)

Stari pa ti si genij 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Šeruga vozil kawasakija, Marika ne bi odšla. Res pa je to zelo hipotetično, saj takšni ateji niso za lepe japonske motorje.

A misliš, da je bil moped vzrok? Ma tako babo met nekaj tednov na mopedu, bilokateremu, pa da ne da ... kar domu nej gre. Jaz bi jo peš nagnal!

Če men ne verjamete pa Pervyja prašte. On prav "No fuck, no ride!" No ja tud blow job se da zment.

A kaj ima to veze z BoljMaloWozi? Marika je verjetno imela že dovolj vibracij, pa se je naveličala. Na Kawi bi bila bolj dojemljiva in zgodba bi bila Happy end.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!