Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Za vse ki ne razumete francosko: vsi driverji v videu so rekli, da je to še ena nemška natega, video bo ziher poln fotomontaže, izrezali bodo vse podce in vkopavanja v blatu in crkovanja v vodi zaradi zalitja filtrov.. Pa vsi razen zadnjega dirkača vozijo Kawasakije.... Pomenben je pa zadnji stavek, ki pravi, da pri motorju sploh ne rabiš WD-ja.... In se vprašam jaz: A je to za kupit? Samo bežite proč!!

Ali kot bi rekli v metropoli: Keri pezdiček! Nea mi govori o totem mopiju celi cajt... Dnara niamo..

Lp Snecer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je potem resnica, ko postajaš mehanik.

Moja nemščina.... Sem od tebe pričakoval, da boš nalepil podrt motor, pa ene dva švas aparata, pa kardanov (levih in desnih), pa poln dvorišče šravfov, pa bejzbolko s katero na koncu vse stolče... Pa se dva pogovarjata, pa sedež naštima nazaj... Ko je pa nehal snemat sta se pa odpeljala na furo, pa se ti režita...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga pa še nimaš Robson?  :K  ni dnara?

Moj pri 128.000 km (ki so se obrnili 1.11) dela ko avion... Za naslednjo sezono zamenjam original vzmetenje za wilbersa in še tistega zvozim... Potlej bo pa počasi cajt... Ker sem na gorenjskem, je pamet mal pred željami :-) lahko pa da se bom preselil :-) :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je potem resnica, ko postajaš mehanik.

Tam vzadaj ko je model pod sedež kao nekaj gledal je alarm,sam tok,ampak to vrjetno veš :grrr

 

P.S. Snecer,kaj na novemu še ni počil noben kardan,mal mi pomagaj saj se odločam za nakup Adventurerja :blush:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strošek te napake je okrog 40 evričev,je pa to zelo dobra zadeva saj ga glih ne moreš prižgat z šraufncigarjem kot Versysa :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam vzadaj ko je model pod sedež kao nekaj gledal je alarm,sam tok,ampak to vrjetno veš :grrr

 

P.S. Snecer,kaj na novemu še ni počil noben kardan,mal mi pomagaj saj se odločam za nakup Adventurerja :blush:  :P

 

Ne, novemu še ni počil, ker še ni nared :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, novemu še ni počil, ker še ni nared :)

Ja to bo pa pole en hud stroj :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa res ne vem, če bi še imel... Eni kuharji ga imajo celo v svojem predstavitvenem videu... Parkiran je, ker je najbrž crknu, ali pa ne vžge :-(

Kuharji pa Bmw.. Dandanes je že vse mogoče....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja nemščina.... Sem od tebe pričakoval, da boš nalepil podrt motor, pa ene dva švas aparata, pa kardanov (levih in desnih), pa poln dvorišče šravfov, pa bejzbolko s katero na koncu vse stolče... Pa se dva pogovarjata, pa sedež naštima nazaj... Ko je pa nehal snemat sta se pa odpeljala na furo, pa se ti režita...

jaz sem pa razumel, da je dal gedore pod sedež, če sreča kakšnega Versačija, da ga pošravfa... :)

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strošek te napake je okrog 40 evričev,je pa to zelo dobra zadeva saj ga glih ne moreš prižgat z šraufncigarjem kot Versysa :grim

Za kakšno napako gre, da slavna BMF fabrka tega stroška ne zmore sama vgraditi? Aja, gnar so ponucal za financiranje. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšno napako gre, da slavna BMF fabrka tega stroška ne zmore sama vgraditi? Aja, gnar so ponucal za financiranje. :evilgrin:

Nigga say woot?

 

Tole je cena novega ohisja antene, ki je rado crkovalo na zacetnih letnikih. Verjetno se je zaradi tresljajev popustil kak lot ali kaj podobnega. Mogoce skart roba iz daljnega vzhoda. Tam je vse skrt.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tole je cena novega ohisja antene, ki je rado crkovalo na zacetnih letnikih. Verjetno se je zaradi tresljajev popustil kak lot ali kaj podobnega.

Torej nesprobano preden je šlo v proizvodnjo. Amaterji!

Kontejner s kitajske je verjetno zamujal, pa so hitr vkup spacali. Tko kot kardan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!