Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Nimam bmwja.

 

Po registraciji bi rekel, da je Primorc.

Včasih me fascinira, ko vidim, da nekateri živijo 10 let za nami in po registrski oznaki sklepajo iz kje je lastnik registriranega vozila

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih me fascinira, ko vidim, da nekateri živijo 10 let za nami in po registrski oznaki sklepajo iz kje je lastnik registriranega vozila

NIti ne. Predvidevam, da nekdo, ki kupi moped z MB registracijo takoj teče po novo tablico iz njegovega okoliša.

NI samo zakonodaja za predvidevat, temveč tudi človeška (slovenska) čud.

Seveda pa bi dotični komot bil štajerc, ki ga je sram in je KP registracijo ohranil.

No ja, variant je več.

 

Ta objava je zato, da ne boš preveč pameten v tej temi, ker to pa res ne paše sem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok če si res tok ponosn na okolje iz katerega si zamenaš. Ampak živimo v časih k se je folk usaku € težko odpove. Js nism tablce menu pa mi je gor pisal MB-NK 89 Pa sm iz okolice Ljubljane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih me fascinira, ko vidim, da nekateri živijo 10 let za nami in po registrski oznaki sklepajo iz kje je lastnik registriranega vozila

 

Eno je sklepanje, domnevanje, drugo gotovost in prepričanje.

 

Lahko je bil dejansko tujec z najetim vozilom.

 

Morda pa gre celo z lastno tablico po naročilu, ki ni prenosljiva.

 

Pa ne napiše se "iz kje", ampak "od kod".

 

Naj ga Borutt preveri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možnosti je veliko. G. Snecer vidim da ste strokovnjak na nešteto področjih. Mi prosim razložite razliko med vprašalnicama "iz kje" in "od kod"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"iz kje" je nepravilno in nima nobenega pomena, razen v kakšnem slengu.

 

Pojavljajo se še variante "s kje", "s kod" itd... Edino pravilno pa je "od kod".

 

Verjamem da ne veš, saj je tudi na javni televiziji polno napak, poleg katastrofalnega naglaševanja, ki je verjetno posledica branja iz zaslona, brez uporabe možganov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam 24UR in Svet, tudi nekatere druge oddaje. Moram pa priznat, da v Sloveniji ni kvalitetnega TV programa. Sloveniji manjkajo nacionalni TV programi, ki bi vsaj mejili na kvaliteto raznih tujih kanalov. Smo zašli iz teme pogovora. G Snecer kaj pravite, je novi BMW s1000R vreden nakupa, ali je mogoče Kawasakijev Z1000 pametnejši nakup? Za kaj bi se vi osebno odločili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno za nobenega, ker se mi zdita precej neuporabna, če pa bi moral izbirati med njima pa bi vzel Kawasakija, ker je lepši.

 

To bi bil edini razlog. Sicer bi raje imel prejšnji model z1000, ki mi je bolj skladen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan dela reportažo o okusu Snecerja ... :OK: ... :lol1: zakaj ne bi meu bmfla .. razlogi, preteklost, bolezni, otroške sanje, sedanjost, bodočnost, trdnost kosti, vsebnost cinka v urinu, prisotnost kokaina v laseh, DNK struktura ....

 

 

UALAM SE :lol1:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam 24UR in Svet, tudi nekatere druge oddaje. Moram pa priznat, da v Sloveniji ni kvalitetnega TV programa. Sloveniji manjkajo nacionalni TV programi, ki bi vsaj mejili na kvaliteto raznih tujih kanalov. Smo zašli iz teme pogovora. G Snecer kaj pravite, je novi BMW s1000R vreden nakupa, ali je mogoče Kawasakijev Z1000 pametnejši nakup? Za kaj bi se vi osebno odločili?

Nakup mopeda ni nikoli "pameten" nakup. To je obsesija...in naj tak tudi ostane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res ...

to pravš sam zato k Gsa furaš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan dela reportažo o okusu Snecerja ... :OK: ... :lol1: zakaj ne bi meu bmfla .. razlogi, preteklost, bolezni, otroške sanje, sedanjost, bodočnost, trdnost kosti, vsebnost cinka v urinu, prisotnost kokaina v laseh, DNK struktura ....

 

 

UALAM SE :lol1:

 

:krneki:

v bistvu dela že diplomsko za FDV :D:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo pa to res izotčnica za diplomsko :D Me veseli da ste na forunu pripravleni pomagat :)

hehehe ... ti kr tole temo sprintej vseh 400+ strani pa oddaš. mal ti skoz prste pogledajo pa si naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe ... ti kr tole temo sprintej vseh 400+ strani pa oddaš. mal ti skoz prste pogledajo pa si naredu :D

Jaz sem avtor te diplomske in vi ste viri,tok ,da ne bo šlo tako lahko.........to bi bil že plagiat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 čez neki let bo na vaša vrata prišlo pismo, v katerem vas bom zradno zaprosil za možnost kopiranja :D

Snecer ti pridi enkrat spomlad na moja vrata - potrkat in boš enga od  BMW-ejev zbral  in se bova šla mal zapelat,boš spremenil  mnenje o BMW-ejih za 360 stopinj.

Lahko boš izbiral med 800 in 2000 ccm ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te izda pred vsemi prijatelji.....

1:40 min. .....

http://www.youtube.com/watch?v=UmP_0hI9iG4

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te izda bmw mal pošraufaš in gas naprej,ko te izda Versys pokličeš ta črne prijatelje iz za staro železo :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te izda bmw mal pošraufaš in gas naprej,ko te izda Versys pokličeš ta črne prijatelje iz za staro železo :grim  :grim

Gas naprej? Sorry, ampak na tem videu nisem nobenega gasa ne videl ne slišal. So se čisto previdno še dva ovinka za pumpo odpeljali, pomalicali popotnico in počasi previdno odmezeli nazaj domov. Da se ne bi Bmfi še kaj polomilo in se ne bi še smetarji režali. Itak bi vzeli samo tisti kovček orodja, ker kitajskega šrota s propelersko znamko se menda še pretopiti ne da pošteno. Nekako je kategorija skuterjev. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!