Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ko te izda bmw mal pošraufaš in gas naprej,ko te izda Versys pokličeš ta črne prijatelje iz za staro železo :grim  :grim

 

Na bemfli, če nima kardan, pa odpadajo drugi deli.

 

Če te izda versys pokličeč asistenco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz sosednje teme, kako leži v kmetovem ovinku gska in kaj tam delajo.

 

untitled-1.jpg

untitled-2.jpg

untitled-3.jpg

untitled-4.jpg

 

lah pravokotno na cesto, preko črte, blinker itak nesmisel, dobro da ga ni kak s ktmom snel

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz sosednje teme, kako leži v kmetovem ovinku gska in kaj tam delajo.

 

lah pravokotno na cesto, preko črte, blinker itak nesmisel, dobro da ga ni kak s ktmom snel

 

to se da z vsakim motorjem nardit :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te slike, Snecer so iz BJ BIKERS foruma. Dva Slovenca (Pavle + ???) pa Marokanac in Severian iz Srbskega foruma. Te "neodgovorne" vožnje so posledica slikanja za potopis in so..khm nadzorovane. Fotograf in še eden sta postavljena v vlogi živih prometnih znakov (zelena - rdeča : varno - ni varno). 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se, samo miselnost bmwjašev je drugačna :)

Glede na to da vse stvari zelo točno opaziš bi lahko idel da je na točki snemanja preglednost na obe strani ceste zadostna da se tud s 125ccm motorjem lahko normalno vključiš prek polne črte. Pa ne zdej moralizirat da bi ti šel naprej pa drugje obrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te slike, Snecer so iz BJ BIKERS foruma. Dva Slovenca (Pavle + ???) pa Marokanac in Severian iz Srbskega foruma. Te "neodgovorne" vožnje so posledica slikanja za potopis in so..khm nadzorovane. Fotograf in še eden sta postavljena v vlogi živih prometnih znakov (zelena - rdeča : varno - ni varno). 

 

Če pa sploh ni tišal pa vozi po drugi strani :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr, da mu niso bremze zablokirale ... s takimi napakami na motorju se pa res ne mislim šaliti ... se pa čudim, da ni nobenega vpoklica zaradi težav, ki jih opisujejo v drugi temi.

 

Mogoče pa ne priznajo za serijsko napako :?

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadnjič bral, da se po Italijanskih cestah vozi veliko propelerjev.... in da je njihova reševalna služba dobro pripravljena :D

 

309261336346253126630102.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Mogoče ideja za kmet2@ začasna. Pomožna kolesca.

 

 

...ahahahahahahahaha....   :eek:  :eek:  :eek:

 

... zdej bodo šele navalili "pajaci" in vsi ostali "palčki" na GS-e, k jim ne bo problem gor pa dol splezat ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na videu je GTLka, pa ne katrca.

 

 

... ja, uporabljal jih bodo pa največ na GS-ih, ker se z njim baje da zdravit kompleks "malčkov" ....   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Snecer kako naj vemo, da Vi ne uporabljate omenjenega izdelka? Obraba Vaše pnevmatike je lahko posledica uporabe tega pripomočka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!