Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kardan je šel, ko so že bežali :)

Sneci "Buče" takrat je bil res samo kardan(odprt in ne v alu tunelu kot danes) in kardan ni še nikoli CRKNU crknu je parim samo TUNEL kardana iz aluminija,sam kardan je še vedno  kovano železo  !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če po gusu rukneš poči.

Sam kardan NI gus ampak kovano železo ! ohišje(nihalka)  v kateri je kardan je alu kot sem ti že napisal in se je zlomilo samo zaradi nemogočih of-road obremenitev ++ težina in to samo pri GS-ih,  še nikoli (razen pri kakem karambolu) pri potovalcu ali K-aju,ki se uporablja za normalno cesto vsaj kolikor jaz spremljam več bmw-forumov predvsem Nemških saj pri nas nemoreš kaj pametnega prebrat eno samo pljuvanje.Tudi sam sem imel precej motorjev pred BMW-ejem npr.Triumpha, 4-Yamahe,2-Kawasakija,2-Hondi,3-BMW-eja (1-K v kosih-za rezervne dele-tudikardan z nihalko) 1-den F brez kardana ima jermen in naslednje 2 če bo zdravje dovoljevalo bosta v garaži  BMW-eja in ne zato,da je najboljši ampak si ga brez finančnih težav lahko privoščim.Vozil bi lako tudi kaj veliko dražjega-boljšega, ampak mi nesede noben SS in nobena krava (Harley,Goldwin itd.) tudi ne BMW-GT-TL-GTL pač sem pristaš neikedov in bom tudi ostal,mogoče je žalostno ampak tudi R-a nebi NIKOLI kupil,nemaram zračno hlajenje in gretje nog še sploh poleti ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to posledica servisiranja električnega stola?

Na žalost ne, ker sem po poklicu slučajno elektrikar in bi stol sigurno prej izklopil.

Pri visoki napetosti je prva napaka tudi zadnja !

Ps: bereš pa hitro BMW poste lahko bi si pisarla v klepetalnici !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom dodal za prijatelja, maš koristne nasvete.

Tud jaz tebe boš mogoče mal manj mrzu BMW-eje in njih uporabnike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem narobe si dojel temo.

Tu zgolj govorimo, zakaj ne bi imeli bavarca.

Nisem narobe dojel temo ampak neboš verjel sam sem kupoval BMW-eja od leta 1996 takrat sem hotel kupit K-aja 100 stal je 27K DM takrat je bilo za moj žep veliko preveč,saj sem za moje pojme(takratne) kupil identični motor celo močnejši po Ks za Neto 18K DM in to Yamaho V-maxa,bil sem z njim dokaj zadovoljen Hrvatje so mu takrat rekli Car drumova,veliko sem ga šraufal:zavore,sklopko 2X ,menjalnik,diferencijal dobesedno odtrgal triblink itd. z današnji mojim 6 let starim K-ajem ni primerjave niti v :moči,porabi,zavorah,vzmetenju,udobju itd.tid.

 

Ps ne bom več smetil teme saj vem, da si ga marsiketeri še dolgo nebo kupil kot si ga jaz nisem hotel (mogel) !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tebi ocitno res ni jasno, da nam je enim se 50 ps prevec.

Po drugi strani pa na naked prisegaš,ki ni za vec kot 90 kmh, razen ce si tyson in azijec.

In da ne potrebujemo motorjev, ki imajo serijske napake ter plenijo potrošnika.

Na kraj pameti mi ne pade, da bi kupoval nekaj, kar je drugje boljse in cenejse.

Dubrovnik bo enako zgledal iz mojega ali tvojega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res sam Bremzer bo veliko udobnejše potoval do Dubrovnika in tam izgledal spočiteje :kva1:

 

P.S. mi je pa všeč da tema pomaga plesti vezi in nova prijateljstva....bravo Bremzer in Sneci :OK:sam falila sta mesec,namreč mesec maj je za zaljubljene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se drugače po magistralki pripelješ do Dubrovnika v enem dnevu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ohišje(nihalka)  v kateri je kardan je alu kot sem ti že napisal in se je zlomilo samo zaradi nemogočih of-road obremenitev ++ težina ...

Ja, res je. Kitajski špiater ni za vsakega. Samo za tiste z BMW financiranjem! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se drugače po magistralki pripelješ do Dubrovnika v enem dnevu :)

ni glih znanstveno dokazano ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kardan NI gus ampak kovano železo ! ohišje(nihalka)  v kateri je kardan je alu kot sem ti že napisal in se je zlomilo samo zaradi nemogočih of-road obremenitev ++ težina in to samo pri GS-ih,  še nikoli (razen pri kakem karambolu) pri potovalcu ali K-aju,ki se uporablja za normalno cesto vsaj kolikor jaz spremljam več bmw-forumov predvsem Nemških saj pri nas nemoreš kaj pametnega prebrat eno samo pljuvanje.Tudi sam sem imel precej motorjev pred BMW-ejem npr.Triumpha, 4-Yamahe,2-Kawasakija,2-Hondi,3-BMW-eja (1-K v kosih-za rezervne dele-tudikardan z nihalko) 1-den F brez kardana ima jermen in naslednje 2 če bo zdravje dovoljevalo bosta v garaži  BMW-eja in ne zato,da je najboljši ampak si ga brez finančnih težav lahko privoščim.Vozil bi lako tudi kaj veliko dražjega-boljšega, ampak mi nesede noben SS in nobena krava (Harley,Goldwin itd.) tudi ne BMW-GT-TL-GTL pač sem pristaš neikedov in bom tudi ostal,mogoče je žalostno ampak tudi R-a nebi NIKOLI kupil,nemaram zračno hlajenje in gretje nog še sploh poleti ! !

 

Ok, OK..vdam se. Niti stric Google ni bil v stanju tole dešifrirat... :slap:  :slap:  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Dubrovnika ni AC :)

 

Sicer pa ja, en del se vedno peljem po AC (a tam vozim okoli 115, 120 tako da ni ekstremne razlike).

 

Mb-Karlovac, tam skoraj ni druge variante, da bi se peljal kje drugje. Po Sloveniji katastrofalne ceste in promet.

 

Od Karlovca naprej pa milina pod stari cesti (plitvice, knin...), minimalno prometa, solidna brzina, vse do Sinja, kjer greš spet gor za kakšnih 60 km za Biokovim, nakar dalje po magistralki.

 

Greš zjutraj in si brez nervoze popoldne doli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa več ko pol pa AC ;) ja če računamo ,da nas sneci vozi po pravilih vsaj tako zagotavlja,omejitve po regionalki poznamo,pa si zračunaj kdaj more it.

Po moje on računa da gre podnevi in podnevi pride,sam vmes je še noč :lol1:

Če ne pa več kot polovica AC,jah to se ti japončki od točke A do točke B vmes pa samo trpljenje.

Bmflarji uživamo v vsem komfortu ki nam ga BMW nudi zato ,pridemo dlje,v krajšem času z večjo varnostjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 japončki od točke A do točke B vmes pa samo kava, kava, kava ....

 

 

 

:grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!