Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

:grim

 

 

... ja, pa kukr jest svoje prjatle s temi japonskimi igračami gledam na furcah, je med vsako kavo tud tankštela ... :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, pa kukr jest svoje prjatle s temi japonskimi igračami gledam na furcah, je med vsako kavo tud tankštela ... :kva2:  

plastičar, zase se brigi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serita mi vidva tuki po temi,svoj peskovnik si odprita,en bi mel BMW drug ga ma pa med kumarcami,voz se pa s korejskim polizdelkom :kva1:

Pa brez PRIPOMB prosim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa več ko pol pa AC ;) ja če računamo ,da nas sneci vozi po pravilih vsaj tako zagotavlja,omejitve po regionalki poznamo,pa si zračunaj kdaj more it.

Po moje on računa da gre podnevi in podnevi pride,sam vmes je še noč :lol1:

Če ne pa več kot polovica AC,jah to se ti japončki od točke A do točke B vmes pa samo trpljenje.

Bmflarji uživamo v vsem komfortu ki nam ga BMW nudi zato ,pridemo dlje,v krajšem času z večjo varnostjo :P

 

Če sem sarkastičen, kmet2@ ti niti do Zadra ne prideš :)

 

Sem pa pogledal zdaj nazadnje, malo po šesti uri sem šel od doma bil doli malo pred 17. uro. Okoli 700km, od tega 200+ AC.

 

V potovanje je všteto tudi ustavljanje, kafetiranje, ker nisem bil sam. Skoraj uro se je stalo na kavi v Turanju itd...

 

Vozilo pa se je v okviru omejitev, od Zagreba do Korenice je tudi izjemno deževalo (kot da se je vtrgal oblak), na AC se je kar čutil aquaplaning.

 

Skratka povsem na easy, popoldne si doli, če bi vse vozil po starih cestah pa dodaj še kakšno uro, dve, s tem da ne bi toliko stal. Na AC pa bi tudi še lahko lepo pritisnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem sarkastičen, kmet2@ ti niti do Zadra ne prideš :)

 

Sem pa pogledal zdaj nazadnje, malo po šesti uri sem šel od doma bil doli malo pred 17. uro. Okoli 700km, od tega 200+ AC.

 

V potovanje je všteto tudi ustavljanje, kafetiranje, ker nisem bil sam. Skoraj uro se je stalo na kavi v Turanju itd...

 

Vozilo pa se je v okviru omejitev, od Zagreba do Korenice je tudi izjemno deževalo (kot da se je vtrgal oblak), na AC se je kar čutil aquaplaning.

 

Skratka povsem na easy, popoldne si doli, če bi vse vozil po starih cestah pa dodaj še kakšno uro, dve, s tem da ne bi toliko stal. Na AC pa bi tudi še lahko lepo pritisnil...

Pride pa z Jahorine...prav lepo uredno, po normalnih cestah do doma...tukaj je všteto plačilo hotela, zajtrk, počasn odhod, kawanje ob poti, slikanje ob znanih in manj znanih znamenitostih, kosilo, spet mal kavanja, pa mau slikanja, pa dooobra večerjica v Kočevju...odhod ob 9.00 zjutraj in prihod ob 9.00 zvečer-vse na izi. okrog 700km, brez AC :D

 

Je pa res, da bi jaz prišel mal prej, sam sm moral za krampekom vozit :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dami34 700km pa še mal ti pa 800 pa še mal......bodimo prosim malo bolj natančni. :)

In ja snecer ne pridem do Zadra ke nisem bil z pravim motorjem,te napake letos če bom lahko vozil ne ponovim :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dami34 700km pa še mal ti pa 800 pa še mal......bodimo prosim malo bolj natančni. :)

In ja snecer ne pridem do Zadra ke nisem bil z pravim motorjem,te napake letos če bom lahko vozil ne ponovim :D

V bistvu, do Zadra si prišel. In celo zadnji del poti pospremljen v V.I.P. stajlu...z lučkami :D

pa vmes si še celo mal ležal in počival v enem ovinku, pa fantje so mal telefonirali....pa s policajem si se sliku 

Evo Sneči, a maš kej tok zanimivga?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dami34 700km pa še mal ti pa 800 pa še mal......bodimo prosim malo bolj natančni. :)

In ja snecer ne pridem do Zadra ke nisem bil z pravim motorjem,te napake letos če bom lahko vozil ne ponovim :D

 

Letos zmanjkuje časa :)

 

 

Pride pa z Jahorine...prav lepo uredno, po normalnih cestah do doma...tukaj je všteto plačilo hotela, zajtrk, počasn odhod, kawanje ob poti, slikanje ob znanih in manj znanih znamenitostih, kosilo, spet mal kavanja, pa mau slikanja, pa dooobra večerjica v Kočevju...odhod ob 9.00 zjutraj in prihod ob 9.00 zvečer-vse na izi. okrog 700km, brez AC :D

 

Je pa res, da bi jaz prišel mal prej, sam sm moral za krampekom vozit :(

 

Pa še smučal si zjutraj na otroško karto, a ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos zmanjkuje časa :)

 

 

 

Pa še smučal si zjutraj na otroško karto, a ne :)

to pa ne, k je blo poletjee...sm bil pa zjutraj v savni :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dami34 700km pa še mal ti pa 800 pa še mal......bodimo prosim malo bolj natančni. :)

what's the point?

ti ležiš on se... :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

what's the point?

da sva cca 100kmju narazen duma :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift.........point iščeš :lol1:tle ga ne boš najdu,razen če si kupiš BMW,ja potem se ti odpre :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift.........point iščeš :lol1:tle ga ne boš najdu,razen če si kupiš BMW,ja potem se ti odpre :lol:

 

Kako vpliva dejstvo, da že ima "vsak" bemfla, in sicer na prepoznavnost v ulici in ponos bmwjaša? malo bolj sklonjena drža, rdečica pri parkiranju med enake, vrsta kot za vse ostale?

 

Vidimo, da se odlično prodaja, kar pomeni, da ni več to neka znamka in prestiž, kdor hoče, nabavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti namest Gifta odgovarjaš :eek:......ja mene vedno oblije rdečica,ko ga zagledam,ga potipam,poližem,name vpliva blagodejno,vrste ni samo jaz in on...ščegetavček :lol1:

 

P.S. aha še bemf ,me je mal zaneslo,no tuki je pa tako, ne doživljam ga  tako kot ti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Vidimo, da se odlično prodaja, kar pomeni, da ni več to neka znamka in prestiž, kdor hoče, nabavi.

Snecer pozabil si dodat, da vedno več crnih to znamko vozi...

f6b01238386440482a87b8cc10902ff0_zps06fa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Objestneži na izletu, med njimi tudi GSka, ki ne zmore tempa. 4:40 naprej.


Snecer pozabil si dodat, da vedno več crnih to znamko vozi...

f6b01238386440482a87b8cc10902ff0_zps06fa

 

A ni to generalni uvoznik? :) ki je v kazenskem postopku

 

p.s.

cigan, ki ga poznam, res vozi trojko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Še ena poučna za tiste, ko tako radi vštric vozite, ker ste to v "neki" knjigi prebrali in je sedaj zakon. Sploh če je poleg bmwjaš, ki ga še potem povoziš.

 

hvala bogi, da se sam voziš :kva2:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tebi ocitno res ni jasno, da nam je enim se 50 ps prevec.

Po drugi strani pa na naked prisegaš,ki ni za vec kot 90 kmh!

Na kraj pameti mi ne pade, da bi kupoval nekaj, kar je drugje boljse in cenejse.

Dubrovnik bo enako zgledal iz mojega ali tvojega motorja.

Si pa res brihta !

Zakaj potem voziš Versisa?? saj ima za tvoje potrebe ca 35 Ps PREVEČ z 50 Ks bi se dosti ceneje vozil ! !

Z BMW-neiketom K1200-R in z MRA šipo se pelješ 200Km/h ++ brez težav tudi potovalna je vedno 150 Km/h ++(pa ne me zdej buzurirat,da prehitro vozim pač po potrebi včasih ga malo prepucam !

Da ti nepride napamet,da bi kupoval dvakrat dražji motor mi je popolnoma jasno zakaj ! !

Do Dubrovnika,če bi šla skupaj pa boš sigurno dosti bolj zmatran z tvojim Versisom kot z mojim ali vsakim drugim motorjem(razen kak čoper) neglede na znamko, ki ima 1200ccm + in navor 120 + Nm ! S takim motorjem v primerjavi z tvojim Šaltaš 3X manj,zaviraš 2Xmanj,3X manj uporabljaš ročico sklopke,tudi ročico plina ne navijaš do kraja in tako pogosto.Če bova vozila skupaj z povprečno po AC ca 150+ Km/h bova imela enako porabo !  !

Ps: upam,da sem ti razumljivo razložil ZAKAJ boš bolj zmatran je preverjeno,ko smo šli v enem dnevu Nm-Beograd-Guča ca 900 Km.ca 30 motoristov vozili smo skoraj ves dan po dežju in to od zjutraj 8.00 do zvečer 11,30 !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa res brihta !

Zakaj potem voziš Versisa?? saj ima za tvoje potrebe ca 35 Ps PREVEČ z 50 Ks bi se dosti ceneje vozil ! !

Z BMW-neiketom K1200-R in z MRA šipo se pelješ 200Km/h ++ brez težav tudi potovalna je vedno 150 Km/h ++(pa ne me zdej buzurirat,da prehitro vozim pač po potrebi včasih ga malo prepucam !

Da ti nepride napamet,da bi kupoval dvakrat dražji motor mi je popolnoma jasno zakaj ! !

Do Dubrovnika,če bi šla skupaj pa boš sigurno dosti bolj zmatran z tvojim Versisom kot z mojim ali vsakim drugim motorjem(razen kak čoper) neglede na znamko, ki ima 1200ccm + in navor 120 + Nm ! S takim motorjem v primerjavi z tvojim Šaltaš 3X manj,zaviraš 2Xmanj,3X manj uporabljaš ročico sklopke,tudi ročico plina ne navijaš do kraja in tako pogosto.Če bova vozila skupaj z povprečno po AC ca 150+ Km/h bova imela enako porabo !  !

Ps: upam,da sem ti razumljivo razložil ZAKAJ boš bolj zmatran je preverjeno,ko smo šli v enem dnevu Nm-Beograd-Guča ca 900 Km.ca 30 motoristov vozili smo skoraj ves dan po dežju in to od zjutraj 8.00 do zvečer 11,30 !

 

No, da na otresanje odgovorim.

To sploh ni tema BMW vs Versys :) Versysa jaz nikjer ne reklamiram ali ponujam kot edino motorno kolo, za razliko od enih, ki v vsako temo oziroma so, otresajo o superiornosti nekega K1200r modela, čeprav je zunaj že novejši K1300.

 

Zakaj vozim versysa? zato, da nimam poštarskega er6n kot si ga ti uspel s tisto poštarsko šipo predelati na ženinem motorju.

Voziš naked pa tako šipo, smešno.

 

No versys ima manj konjev kot er6n, a boljšo vetrno zaščito in potovalno udobje, moč pa mi povsem ustreza. Je vstopni model kawasakija za kategorijo A, drugo ne moreš kupiti.

Lahko se voziš cel dan pa ne bo nekih težav, če si zdrav in z nekaj kondicije. Nič kavice in nič nič čikov ne "popije".

 

Do Dubrovnika se ti z mano ne bi vozil, al bi vozil za mano al pa jaz za tabo ne bi. Tudi z avtom se nikoli ne vozim v skupini...?

 

In verjemi mi, da zaviram praktično minimalno, saj poznaš ta agregat in poznaš pojemek, pri er6n sem imel pakne pri blizu 40k km skoraj nove. Motor je lepo prožen, menjavaš med 5. in 6. prestavo na takem izletu, ne ožemaš gasa, ker ni nobene potrebe (izbiraš si scenic routes), saj pri normalnem ožemu v 5. potegne bolj kot povprečen avto. Sicer pa pri lepi vožnji nisi prehiter, da bi moral nonstop prehitevati. Tu pa tam dohitiš koga, ki ga z lahkoto pospraviš ali pa sam kam zavije.

 

Po AC se ne bova vozila 150, ker prvič si nisem motorja kupil, da bi kot ovca sledil nekomu in 150 mi ne ustreza, razen če kaj prehitim.

 

Tudi v Gučo na tisto šiptarijo me ne boš spravil, bil v Srbiji nebroj krat, cigu migu muzike ne prebavljam najbolje, kaj šele množičnega pijančevanja več dni in trubačev, ki mečejo slino iz trobent.

 

Sratka, nič več ne šaltam, ožemam ali pritiskam s sklopko (gor lahko menjavaš brez, če se bojiš ročke).

 

In do Dubrovnika sploh nisem kaj posebej zmatran, rit ne peče, ima dober sedež in udobno vzmetenje, ki se celo lahko nastavlja, a to so že kaprice.

 

Verjetno si sedaj razumel, da jaz pridem v Dubrovnik svež in poln moči, da priskočim bmwjašu na pomoč pri servisiranju. Za elektriko bi pa takoj tebe poklical, če bi bilo kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa res brihta !

Zakaj potem voziš Versisa?? saj ima za tvoje potrebe ca 35 Ps PREVEČ z 50 Ks bi se dosti ceneje vozil ! !

Z BMW-neiketom K1200-R in z MRA šipo se pelješ 200Km/h ++ brez težav tudi potovalna je vedno 150 Km/h ++(pa ne me zdej buzurirat,da prehitro vozim pač po potrebi včasih ga malo prepucam !

Da ti nepride napamet,da bi kupoval dvakrat dražji motor mi je popolnoma jasno zakaj ! !

Do Dubrovnika,če bi šla skupaj pa boš sigurno dosti bolj zmatran z tvojim Versisom kot z mojim ali vsakim drugim motorjem(razen kak čoper) neglede na znamko, ki ima 1200ccm + in navor 120 + Nm ! S takim motorjem v primerjavi z tvojim Šaltaš 3X manj,zaviraš 2Xmanj,3X manj uporabljaš ročico sklopke,tudi ročico plina ne navijaš do kraja in tako pogosto.Če bova vozila skupaj z povprečno po AC ca 150+ Km/h bova imela enako porabo !  !

Ps: upam,da sem ti razumljivo razložil ZAKAJ boš bolj zmatran je preverjeno,ko smo šli v enem dnevu Nm-Beograd-Guča ca 900 Km.ca 30 motoristov vozili smo skoraj ves dan po dežju in to od zjutraj 8.00 do zvečer 11,30 !

Kdor ne mara šaltat nej si kupi skuter  :ninja:

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!