Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No, da na otresanje odgovorim.

To sploh ni tema BMW vs Versys :) Versysa jaz nikjer ne reklamiram ali ponujam kot edino motorno kolo, za razliko od enih, ki v vsako temo oziroma so, otresajo o superiornosti nekega K1200r modela, čeprav je zunaj že novejši K1300.

 

Zakaj vozim versysa? zato, da nimam poštarskega er6n kot si ga ti uspel s tisto poštarsko šipo predelati na ženinem motorju.

Voziš naked pa tako šipo, smešno.

 

No versys ima manj konjev kot er6n, a boljšo vetrno zaščito in potovalno udobje, moč pa mi povsem ustreza. Je vstopni model kawasakija za kategorijo A, drugo ne moreš kupiti.

Lahko se voziš cel dan pa ne bo nekih težav, če si zdrav in z nekaj kondicije. Nič kavice in nič nič čikov ne "popije".

 

Do Dubrovnika se ti z mano ne bi vozil, al bi vozil za mano al pa jaz za tabo ne bi. Tudi z avtom se nikoli ne vozim v skupini...?

 

In verjemi mi, da zaviram praktično minimalno, saj poznaš ta agregat in poznaš pojemek, pri er6n sem imel pakne pri blizu 40k km skoraj nove. Motor je lepo prožen, menjavaš med 5. in 6. prestavo na takem izletu, ne ožemaš gasa, ker ni nobene potrebe (izbiraš si scenic routes), saj pri normalnem ožemu v 5. potegne bolj kot povprečen avto. Sicer pa pri lepi vožnji nisi prehiter, da bi moral nonstop prehitevati. Tu pa tam dohitiš koga, ki ga z lahkoto pospraviš ali pa sam kam zavije.

 

Po AC se ne bova vozila 150, ker prvič si nisem motorja kupil, da bi kot ovca sledil nekomu in 150 mi ne ustreza, razen če kaj prehitim.

 

Tudi v Gučo na tisto šiptarijo me ne boš spravil, bil v Srbiji nebroj krat, cigu migu muzike ne prebavljam najbolje, kaj šele množičnega pijančevanja več dni in trubačev, ki mečejo slino iz trobent.

 

Sratka, nič več ne šaltam, ožemam ali pritiskam s sklopko (gor lahko menjavaš brez, če se bojiš ročke).

 

In do Dubrovnika sploh nisem kaj posebej zmatran, rit ne peče, ima dober sedež in udobno vzmetenje, ki se celo lahko nastavlja, a to so že kaprice.

 

Verjetno si sedaj razumel, da jaz pridem v Dubrovnik svež in poln moči, da priskočim bmwjašu na pomoč pri servisiranju. Za elektriko bi pa takoj tebe poklical, če bi bilo kaj.

Ne razumem zakaj si toliko zafrustriran na BMW-je  

Živi in pusti živeti, oz vozi se in pusti druge da se v miru vozijo...

Mimogrede 20 let sem vozil same kawasakije , sedaj pa bmw....ja in....kaj sedaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakaj si toliko zafrustriran na BMW-je  

Živi in pusti živeti, oz vozi se in pusti druge da se v miru vozijo...

Mimogrede 20 let sem vozil same kawasakije , sedaj pa bmw....ja in....kaj sedaj?

Zdej si izdajalc in se ti bo gume spiškalo na ridah  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Dubrovnika,če bi šla skupaj pa boš sigurno dosti bolj zmatran z tvojim Versisom kot z mojim

se strinjam z zapisanim...razlog večje utrujenosti je jasen...

http://www.youtube.com/watch?v=GpIfVmJJD_Q

:D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakaj si toliko zafrustriran na BMW-je  

Živi in pusti živeti, oz vozi se in pusti druge da se v miru vozijo...

Mimogrede 20 let sem vozil same kawasakije , sedaj pa bmw....ja in....kaj sedaj?

 

V drugem delu ti manjka povedek.

 

 

 

Elipsa ali izpust je jezikovna figura, pomeni pa neuporabo jezikovne prvine, ki jo je iz besedne zveze lahko razbrati

 

Jaz ne razberem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil na kar nekaj rallyih in potovanjih in so največkrat s kombiji prišli bmflarji ... skupina harleyev pa celo s kamionom do ohrida ...

 

tko da :krneki: .... in ja ... imam priče ;)

 

 

zato ga nebmeu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil na kar nekaj rallyih in potovanjih in so največkrat s kombiji prišli bmflarji ... skupina harleyev pa celo s kamionom do ohrida ...

 

tko da :krneki: .... in ja ... imam priče ;)

 

 

zato ga nebmeu :P

 

 

... a ti si bil pa z avtobusom ponavad tam  ..... ???   :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a ti si bil pa z avtobusom ponavad tam  ..... ???   :lol1:

raj z avtobusom, kot da si delam bruko in v kombiju motor vozim :krneki:

 

p.s.

z motorji smo bli ... no ja .. en je bil z bmflom, ampak je dec zdržliu, pa je šu lahko z nami :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo spet doživeli razodetje, da lastniki Bmflov v povprečju potrebujejo pozornost drugih. Premalo materinega mleka čutijo tudi v poznejših letih.

In potem, nesposobni ustvariti temo "Zakaj imam BoljMalo WoziInVelikoSeLomi", se grejo tu špilferderberje.

 

V to luštno Kmečko temo vlivajo svoje komplekse in negativno energijo.

 

Kako ukrepati? Odpreti novo črno buklo ali uvesti nov model črevla za črevlat?

Je to dilema za novo temo?

 

Kwa pa vem :hmm: ....

 

.

.

.

.

sam nakladam pa na malco čakam. :yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer,ti si superman :OK:

on pride SVEŽ v Dubrovnik, kaj ti ni jasno? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecijeva punca na poti za Dubrovnik, še v SLO :kva2:

moped si pozabu odrezat stran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped si pozabu odrezat stran :D

 

Itak, da je zavajal, ker je cestka na fotki.

 

Edino kar je jasnovidec zadel, je firma čelade :)

 

Ampak tale na fotki je zmatrana, ker je morala celo pot na plečih nositi nahrbtnik, kar je praksa nekaterih na cestaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da je zavajal, ker je cestka na fotki.

 

Edino kar je jasnovidec zadel, je firma čelade :)

 

Ampak tale na fotki je zmatrana, ker je morala celo pot na plečih nositi nahrbtnik, kar je praksa nekaterih na cestaku.

V bistu, je tale fotka dokaz, da slabš od BMWja je edino še DUCATI :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistu, je tale fotka dokaz, da slabš od BMWja je edino še DUCATI :P

v bistvu si zadel, samo vsi Bmw haterji imate pomešan vrstni red, to kar je zate najslabše je verjetno najboljše in ja, Ducati je zame boljši motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš vročino duče,Ducati ne bo nikoli tako dobr kot bimer,ker nima kardana :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, še ta udarc....zdj k se je KAWA tok podražala, sm že začel razmišljat o bmwju, potem pa zasledim naslednje novice... pa qurz a ne znajo narest enga mopeda, k se neb kvaru??'

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/36b87205d3202b8c309a72be6e13cc61/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/BMW-F-800-S-in-F-800-ST

http://novice.najdi.si/predogled/novica/f5d938534aa395a0ce22608bfa1558be/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/BMW-K-1600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bo Kawasakli pršu do kakšnega programa se bomo pr bmw že na vodik vozili.... :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, še ta udarc....zdj k se je KAWA tok podražala, sm že začel razmišljat o bmwju, potem pa zasledim naslednje novice... pa qurz a ne znajo narest enga mopeda, k se neb kvaru??'

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/36b87205d3202b8c309a72be6e13cc61/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/BMW-F-800-S-in-F-800-ST

http://novice.najdi.si/predogled/novica/f5d938534aa395a0ce22608bfa1558be/Avtomanija-Com/Avtomobilizem/BMW-K-1600

malo je manjkalo, pa bi bil na pravi poti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bo Kawasakli pršu do kakšnega programa se bomo pr bmw že na vodik vozili.... :kva1:

Z vlečno službo si mislu, na servis na nadgradnjo programov, odpravo problemov z ležaji.....

malo je manjkalo, pa bi bil na pravi poti :OK:

še dobro, da mi ni uspelo. bom kr kawo kupu spet...se nč ne kvar, pa nobenih vpoklicev, čeprav je dražja od BMWja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!