Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Snecijeva punca na poti za Dubrovnik, še v SLO :kva2:

in tvoja v Dubrovniku a ne ...

Glaves_Kellerman_BMWmilbnr1.jpg

:D

p.s. "leva, da ne bo pomote"

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je GTR, drag ko GS..zgleda da mata oba isti problem...blokiranje prednjega kolesa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjamo multistrado in gs je multistrada 100x boljša za po cesti gs pa 100x boljši pri off roadu ;)  tko da za softiče ku smo mi ka se večinoma po asvaltu vozimo je multistrada taprava izbira in še bolj racing je naravnana  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjamo multistrado in gs je multistrada 100x boljša za po cesti gs pa 100x boljši pri off roadu

se strinjam...asfalt ga ne voli :D

crashbig.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je GTR, drag ko GS..zgleda da mata oba isti problem...blokiranje prednjega kolesa :P

zgleda je dobil vpoklic samo zato ker je preveč bmw.ju podoben

1466112_609256095788146_1467197488_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste naveličani popolnoma navadnega in premalo bemflarskega izgleda vašega motornega konjička?

 

Potem morate kupiti ExtraMEGA_GS1200KIT

 

Tudi vaš motor se da spremeniti v slavni GS1200!

 

Predstavljamo vam legendarni izdelek ExtraMEGA_GS1200KIT, ki vam ga samo danes ponujamo za izjemno ugodno ceno 399,99€. Če pokličete v naslednjih 5 minutah, vam dodamo še komplet nožev!

 

post-1357-0-20188600-1387316552_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na Poljskem kawasakijevci ne marajo Bmflarjev:

After 17200 kilometres and 5 weeks of riding on our expedition of Persia and Middle-East it had ended just 800kilometres before home in Poland, where reckless fully tatooed young polish driver kicked us out of the road...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje iz cilindra mu teče.

 

To je bemfl, al pije olje al pa teče.

ta je še iz prejšnjega stoletja, bi se še vozil, če ga nebi nekdo podrl, za razliko od rizijev, ki jim ne pušča olje, sam se ne vozijo iz drugih razlogov, hin so že zdavnaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je še iz prejšnjega stoletja, bi se še vozil, če ga nebi nekdo podrl, za razliko od rizijev, ki jim ne pušča olje, sam se ne vozijo iz drugih razlogov, hin so že zdavnaj :grim

glede na to v kakšnih obratih se sučejo rižarji se temu ne čudim, je pa po moje to razlog, da BMW ne gre dol iz boxer ladijskega motorja, ker drugače bi se jim motor sesul že v roku garancije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to v kakšnih obratih se sučejo rižarji se temu ne čudim, je pa po moje to razlog, da BMW ne gre dol iz boxer ladijskega motorja, ker drugače bi se jim motor sesul že v roku garancije :)

no no, s1000rr, je eden od boljših sportakov, kar se pa tiče Bmw, sm pristaš Ducatia in vozim Panigale, ker pa se žena vozi tudi z menoj, sem bil prisiljen kupit še en motor, potovalca, udoben, 2 cilindra in da ne zgleda kot ptič, je rekla žena, zato ni to Multistrada in ne GS, je pa RT, tak da z mano se kregat, da je oh in sploh Bmw, ni, vendar je pa med boljšimi motorji, sem ne štejem japončke, ker to ni pa res nič :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe spet!Ne želimo si sranja na glavo nakopat :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš si japonca privoščit, zato se z lahi in švabi matraš.

delam z motorji in avti, tak da vem, kaj je dobro in kaj ne, učil pa nebom nikogar, lahko pa povem, da smo v 30 letih motorizma probal marsikaj in se tudi naučil

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da je služenje z defekti velik biznis.

Kupi si japonca pa boš spet mel roke dirigenta.

kar se tiče šravfarije, neboš vrjel, kaj šravfamo, rizi bizi, hvala bogu, da jih delajo, drgač bi že zdavnaj propadel, čeb samo evropejce šraufu, dokler je takih kot si ti Sneci, se za svoj zaslužek ne bojim :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče šravfarije, neboš vrjel, kaj šravfamo, rizi bizi, hvala bogu, da jih delajo, drgač bi že zdavnaj propadel, čeb samo evropejce šraufu, dokler je takih kot si ti Sneci, se za svoj zaslužek ne bojim :kva2:

kaj je to šraufanje? A to je tut kej za japonce? :P

 

čist resno, jst ventilček na gumi odšraufam, potem gumo kontroliram, po potrebi tlak dopolnim in spet ventilček zašraufam. To je edino šraufanje, ki se na mojmu SXu dela. Za vse ostalo peljem na redni servis :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!