Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

evo, kakšno orodje potrebujemo za vzdrževanje našega Bmw :grim

 

 

Valda, neki je treba na zaru obrnt, medtem k vleko cakas. :lol1:

hi hi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi hi ...

 

na 3:40, da ne bo kdo tega nadleznega zvoka poslusal slucajno.

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Še en bmwjaški "sindrom". Ko vidi, da ne more stisnit, parkira sredi ceste in napade šoferja v japanerju :)

 

:kva1: Pa ti človk maš res težave na podstrehi.

 

Jest vidim BMW sindrom u unmu japonerju, ki je prej sicer čist spodobno vozakov, ko pa je BMW pred seboj zagledal pa mu je začel adrenalin špricat.

 

Zakaj se mu je na rit nalimal?

 

Jasno Opica japonska je hotel "spravocirat" enga čist NORMALNEGA voznika, ki sicer res IMA BMW, ga pa vozi kot NORMALEN ČLOVEK.

 

In ker ima očitno japanar res močen BMW sindrom - sedaj JEBE tega da bi se začela preganjat po cesti. To je tudi pri nas videno večkrat - tudi na motorjih, pa BMW farerji niso/nismo udeleženi.

 

In kaj je končen efekt tega PIZDUNA japanarskega?

 

Jasno. Narest PIZDARIJO, imetz tako ali drugačno reakcijo posneto, da jo lahko potem na YU TUBE napopa in da jo lahko

 

 

potem ostali osebki, ( ala SNECER ) in njemu podobni BOLNIKI z BMW sindromom popajo po raznih forumih čist brez veze. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež@ sem mislil, da imaš drugo delo v teh dnevih.

 

No, pač tvoje skromno zaznavanje privede do takšnih zgrešenih zaključkov.

 

Švaba mu je rahlo vzel prednost in japaner se je zapeljal za njim in kar hitro potrdil predvidevanja, da gre za bmw tišača, vendar pa slednji ni uspel pobegniti.

 

Normalen šofer pri takšnem "lovu" upočasni, ne "tekmuje" in nakaže, da ga lovec prehiti in vozi sproščeno naprej ali pa si zatemni špegl, privije muziko in ne j... sistema.

 

Švaba je hiter japaner tako razjetil, da je ustavil srede ceste in bil pripravljen človeka nalomiti zaradi povsem nepomebne zadeve.

 

Zelo si žaljiv do souporabnikov, kar kaže na to, da bi ti tudi ustavil avto in hoblal.

 

--------------

 

Spominjam se dogodka izpred 15 let, ko še ni bilo te motosvet teme, bmwji pa me tudi niso "zanimali".

 

Mudilo se mi je na morje, zapeljem na veliko pumpo, ki je bila povsem prazna in pričnem, tankanje vozila, bencin za čoln, preverba tlaka v gumah.

 

Na pumpo pripelje osebek z osmico in lej ga zlomka, parkira za mano, jaz mu kažem, da bo še malo trajalo in se nasmehnem (tu je bila moja napaka).

 

Potem seveda nisem mogel takoj odpreti rezervoarja za čoln, je guma malo piknila in se je postopek podaljšal.

 

Ded je med tem divje zapeljal rikverc in na drugo cev...

 

Vmes opravim, grem na kaso, ded pride z mano, (kravžlasti klov, mislim da nek glasbenik celo), se pizdi in dere na mene, da se delam norca iz njega, da me bo mahnil, a ima otroka v avtu.

 

Črpalkar je pobledel, jaz sem pa samo rekel, izvoli, kamere snemajo.

 

Nekaj je še pizdil, jaz plačal in šel do avta, ded pa v svoj avto in puni hamer naprej...

 

Po papeževo bo nauk te zgodbe.......: BMWJaš je vzgajal otroka v avtu, kako se mora obnašati do občanov!

 

E papež, sem mislil, da si normalen človek, pa vidim da si ista "Rdeča kapica" kot tisti v Rimu, prodaja pravljico milijonom in sedi na zlatih palicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj scen BMWjaše (motoristov) pa sem tudi že doživel v svoji nepredolgi karieri.

 

Lah na GSki, ki je mimo vrste zapeljal na trajekt, mi vsi pa čakali, res pa noben z bmwjem.

 

Dva slovenska para na RTjih menda (saj druge farbe kot srebrne ne znajo naredit), ki sta se pizdla na mojega kolega, ker ni takoj našel denarja na cestninski. Modeloma pa so itak babe zadaj plačale, verjetno so denar že dve uri držale v rokah...

 

Driskača pa se nato za mejo ustavita takoj pri prvi hiški (Jelšane, vinjete).

 

Kaj si naj človek misli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi hi ...

 

na 3:40, da ne bo kdo tega nadleznega zvoka poslusal slucajno.

 

:topic:   hi hi ...  :lol1:  :lol1:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj scen BMWjaše (motoristov) pa sem tudi že doživel v svoji nepredolgi karieri.

 

Lah na GSki, ki je mimo vrste zapeljal na trajekt, mi vsi pa čakali, res pa noben z bmwjem.

 

Dva slovenska para na RTjih menda (saj druge farbe kot srebrne ne znajo naredit), ki sta se pizdla na mojega kolega, ker ni takoj našel denarja na cestninski. Modeloma pa so itak babe zadaj plačale, verjetno so denar že dve uri držale v rokah...

 

Driskača pa se nato za mejo ustavita takoj pri prvi hiški (Jelšane, vinjete).

 

Kaj si naj človek misli.

Glede trajekta, sem že velikokrat šel na trajekt... res veliko :) pa se vedno peljem mimo vrste ker motorje da vedno prve gor po kotih itd... aja nikol nisem vozil bmw.... ti pa res imaš ideje... pa menda ja ne čakaš na plus 35 v kilometrski koloni jezus :) 

Na mejnem prehodu tudi čakaš v koloni ? Kako dolgo ti sploh voziš? 

Sam sindrom (BMW) imaš pa strašen :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao,jao, bmwjaš je prehitel motoriste, ki smo sli prvi gor, ded je bil zadnji, posebna spura za motorje, ura je bila 19 ze... Nobene pretirane guzve

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao,jao, bmwjaš je prehitel motoriste, ki smo sli prvi gor, ded je bil zadnji, posebna spura za motorje, ura je bila 19 ze... Nobene pretirane guzve

aha ok..to je drugo če je prehitel motoriste.. nisem razumel.. sem mislil da avtomobile... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi ded bi se zmenil na trajektu na štiri oči, ne pa tu na netu jokal pa dudo iskal.

Saj si mel čas...

bravo...sam še to je mankal ...agresija med motoristi ... a ste fukjeni al pa vam ni primlo ....

 

aja .. a lahko nekdo skensla te grde škatle na štiri kola dol ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, kaj je pa tebe zdaj pičlo??

Agresija??

a nisi napisal na štiri oči? če je bil ta lah kreten se itak ne moreš pomeniti z govorom...torej kvečjemu s "štajerskim esperantom" ...to pa vsi vemo kaj pomeni - kolenčk u jajca pa čelna ...

 

sam snecer a da bi pomislil da je imel tipček mogoče težave z zavorami ki mu po klancu dol niso dovolj primle ? klinc pa tak bmflofil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!