Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

a nisi napisal na štiri oči? če je bil ta lah kreten se itak ne moreš pomeniti z govorom...torej kvečjemu s "štajerskim esperantom" ...to pa vsi vemo kaj pomeni - kolenčk u jajca pa čelna ...

 

sam snecer a da bi pomislil da je imel tipček mogoče težave z zavorami ki mu po klancu dol niso dovolj primle ? klinc pa tak bmflofil... 

zdej se odločte, blokirajo al sploh na primejo, Sneci bo pa zagotovo vedel  :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se odločte, blokirajo al sploh na primejo, Sneci bo pa zagotovo vedel  :fight2:

 

p8232851.jpg

 

Težave je imel s širino, ni mogel zravnati in je preklinjal, dokler ni šla katrca mimo. Lepo so ga zaključili, jaz sem seveda mirno čakal in se čudil, kam se mu je mudilo skupaj s sopotnico, saj sta očitno šla na dopust...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p8232851.jpg

 

Težave je imel s širino, ni mogel zravnati in je preklinjal, dokler ni šla katrca mimo. Lepo so ga zaključili, jaz sem seveda mirno čakal in se čudil, kam se mu je mudilo skupaj s sopotnico, saj sta očitno šla na dopust...

ti maš pa vse dokumentirano :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izjavah nekaterih antibmwjašu bi človek sklepal da imajo njihove pupe vtetoviran znak od bmfe na venerinem hribčku.. :lol:...mogoče od tu vsa ta nervoza okrog teh motorjev :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Pri BMW pa ugotavljajo, da se jim že obrestuje intenzivnejše delo s kupci. "Naši kupci na primer cenijo BMW Service Inclusive, ki je vključen ob nakupu novega vozila in znižuje strošek vzdrževanja vozila. Doseganje visokega zadovoljstva strank bo tudi v 2014 eden glavnih ciljev za doseganje rezultatov," je povedal generalni direktov BMW Group Slovenija Lothar Schupet.

 

http://www.zurnal24.si/kupci-na-manjse-a-bolje-opremljene-clanek-216241

 

:OK:

 

All Inclusive service, sem vam rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je drazji servis za japonce. Stric je dal neki cez 800€ za servis v-stroma. Pa ga je v Zagreb peljal, ker je tam kao cenej :)

Ma dej no, kdo ga je tolk nategnu. V vseh petih letih in dvakratnem preverjanju ventilov nisem toliko zapravil. 

No, saj ene zavohajo in olupijo.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavitev ventilov pa sinhronizacija vbrizgov, to je blo najdrazje. Sicer pa menjava zavornega olja, olja v motorju, menjava hladilne tekocine, vsi filtri, svecke, veriga in zobniki.

 

Tko pac je. Sej za yamaho ne vem ce je kaj cenej. En forumas je dal glih tko ~800€.

 

Za hondo sem tudi dal vec za servis kot za BMW-ja. Zgleda da ce je moped poceni te pa potem lupijo :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri svečke + oljni filter original + olje + zračni filter original + 4 delovne ure + kontrola ventilov = 225 evrov (Moto Mario) pa ni najcenejši (sem preveril račun)

Veriga z zobniki = okoli 200 evrov.  Lahko je malo ceneje ali malo dražje, odvisno od kvalitete verige, cena je z delom.

Hladilna tekočina in zavorno olje je malenkost.

 

Tak, da je bil orng nategnjen.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi bil nategnjen? Sej ce bi ti se zraven verigo pribil, pa kaksno gumo, pa se kaksno malenkost, bi bil tud blizu 800....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri svečke + oljni filter original + olje + zračni filter original + 4 delovne ure + kontrola ventilov = 225 evrov (Moto Mario) pa ni najcenejši (sem preveril račun)

Veriga z zobniki = okoli 200 evrov.  Lahko je malo ceneje ali malo dražje, odvisno od kvalitete verige, cena je z delom.

Hladilna tekočina in zavorno olje je malenkost.

 

Tak, da je bil orng nategnjen.

 

Scarabeo

 

Za kontrolo ventilov ti mora pol motorja podret zaradi nerodne zasnove pa se je guzva za nastavljat. Mojster Mario ti je pisal 4 ure, najblizje ventilom je bil pa ko je svecke menjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sploh nisi pogledat posnetka ampak hitro prisel tukaj na forum spisat cel roman o temu kako so vsi slabi.

 

:smoke: Glej, dej najprej raspuci, kdo si in kaj si. Al ti kaj binglja med nogami - al maš sam prepih? Pol si še enkrat v "slow motion" poglej posnetek, pol se odloč a si dec al si baba, pol pa spet komentiri. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti maš pa vse dokumentirano :notworthy:

 

Jasno da. Obremenjen je z vsem in še s čim. ON EDINI .................. MISTER PERFECT, pa je angel.

 

Vse poslika, vse pofotka, da lahko potem v miru in zavetju noči "serje" po vseh in po vsem, kar je videl na poti.

 

Pa ga nihče od teh NI ne motil in ne oviral ali mu kako posebej grenil življenja.

 

Si pač SNECKO pridržuje pravico pametovanja in krojenja vsega po svoji lastni podobi.  Če kdo glih ne pelje, tako kot ON, če kdo ne diha - glih tako kot ON,

če si kdo RIT drugače obriše kot ON, če kdo prdne drugače kot ON ..................... je že na tapeti iz za objavo, kot "državni sovražnik" št. 1.

 

Na psihiatriji v Polju imajo za take paciente ............................ popolnoma določeno poimenovanje ..............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!