Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zdej verjetno sledi: Pa kdo ma kavc v garazi? Al pa...to je dnevna soba! :grim

 

 

... ne, dnevna soba je pa takale .... :OK:

 

post-38837-0-21932900-1387831362_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je fuk sobca..kavč ma pa zato k je star de se lohk dol usede medtem ke si ga meče na motor..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kruh me pošljejo in klasična scena.

 

 

parkinga kolko hočeš

 

 

Kaj se ti dogaja v glavi, da tako parkiraš? mel pa je eno vrečko. 

kaj ti ni jasn ... v senco je parkiral da prispara na servisu za klimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se pa že ponavljaš,to sliko si že mesece nazaj prlimal.Edino če ne slediš enga te istega tipa,ki z ženo hodi na kavice :Pmogoče pa od tle to sovraštvo :lol:

Ne sekiraj se Sneci,mi ti bomo pogruntali diagnozo in ozdravljen boš :)

 

Lp Haus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si lohk pa ponosen,ker imaš najdražjo vtičnico od vseh znamk na Veersysu :)Dobr vas Japonci filajo z raznimi reklamami.........to se ti spremeni tudi miselnost a ne......vsaj tako si nekoč omenjal :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ga jeb...barva.. zna bit kak črni

 

če pa dobro pogledaš sliko, pa vidiš, da ima ud dolg nekje okrog 15 cm, tako, da je takoj jasno zakaj vozi BMW-ja :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si lohk pa ponosen,ker imaš najdražjo vtičnico od vseh znamk na Veersysu :)Dobr vas Japonci filajo z raznimi reklamami.........to se ti spremeni tudi miselnost a ne......vsaj tako si nekoč omenjal :lol1:

 

 

 

Hi All,

I was quoted today by Vines BMW (UK) £140.00 to install a 12v socket in the beak at the front of the bike. £90 labour £50 parts... Sounded allot to me but then again they do have to remove the tank.

 

No, kolko pa je original vtičnica za BMWja (če je že nima gori) in da jo lahko sam montiraš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ker mam že vse to gor serijsko,prav tako zaščito rok,cevno zaščito agregata in tanka,dodatne luči...itd.....skratka vse kar moraš ti doplačat.

Na koncu te tvoje plužne koštajo kot taprav motor,pa še zmerom so za videt kot pocen igračka iz kinder jajčka ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temi dodatki me je prišel skupno nekje 6700 eur. Sicer pa maš različne modele (osnovni, city, tourer) z različno opremo.

Jaz sem si sam "opremil" oz. izbral.

 

Na plano torej s ponudbo konkurenčnega izdelka :) 

 

p.s.

zakaj pa rabiš dodatne luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz 'mam rad svojo hondo, če bi imel peneze, bi pa najbrž grdo bavarsko zavijala. :) Ampak tole fotkanje vsakega narobe parkiranega BMWja je pa absurd. Živim v stolpnici poleg Mercator centra in VSAK DAN odvlečejo vsaj 10 avtov z invalidskih parkirnih mest. Kako pogosto se znajde med narobe parkiranimi BMW? Na 10 ''družinskih'' renaultov in ''umirjenih in kulturnih'' volkswagnov...ravno takšen (mogoče celo manjši) odstotek, kot jih je v prometu. Ko peš ali s kolesom stojim pred prehodom za pešce ravno tako razni chevroleti in opli debilno gledajo in peljejo 1,5Xomejitev, brez da te šmirglajo in ravno tako BMW X5 ustavi babici, ki 15minut rabi, da registrira, da sploh lahko gre preko ceste. Samo ko pa nekdo enega BMWja parkira narobe, pa slika takoj pristane na naslovnici zurnal24.. Pa jaz vozim opla za avto in hondo za motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa debata hudo teče v smeri, "Zakaj ne maram ljudi, ki vozijo BMW motor", namesto naslova...

Pa ves da je to pogojeno eno z drugim?

 

Podobno kot stigma okrog voznikov alfa romeo avtomobilov.

Jasno da eni nocejo bit del tega "kluba" ce pa ti znacka na vozilu velikokrat odraza karakter.

 

Meni je kul, js to jemljem podobno kot temo o skuteraših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak občutek so bmwjaši dobili. Nisi razumel fotke. Jaz se bojim kupiti bwm, da ne bi potem tak nemarno parkiral. Ker te ziher spremeni.

 

mene zanima (v povprečju) stopnja izobrazbe voznikov BMW-jev na tem forumu. Bi bil zanimiv podatek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je formalna izobrazba, drugo pa dejanska.

 

 

sam tista tema res ni hec :D

 

Ne poznam, domnevam pa, da se bo sedaj poglobila, ko je na MCN zmagal bmwjev skuter :)

 

 

BEST SCOOTER

BMW C600 Sport
Not content with taking the sports bike and adventure bike headlines, BMW’s diversification into the scooter market has also delivered a winner at the executive end of the market. The two petrol versions are now joined by the C Evolution electric scooter, too.

Runner-up: 
Suzuki Burgman 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!