Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Jaz ti ga za 8k EUR prodam, kolikor običajno namenjaš za dodatno opremo  :OK: (ima zlato vtičnico z diamantnim grlom)

za 8000€ dobiš ene 5 diamantnih rusinj s skoz vlažnim grlom ... ne rabš dodatne opreme ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako razmišljate potrebneži,ki ne znate žensko pripravit do tega da bi mela vlažno..... :grim.......kupte si že enkrat  BMW,da ne bo tega Japonsko-Britanskega jamranja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako razmišljate potrebneži,ki ne znate žensko pripravit do tega da bi mela vlažno..... :grim.......kupte si že enkrat  BMW,da ne bo tega Japonsko-Britanskega jamranja :lol:

problem je v suhosti GRLA! kar je posledica tiste mokrote ki jo brez težav ustvarimo pred tem ..

 pa nč se nam ni treba matrat - pokličemo pet minut pred prihodom pa nam servirajo "kje si pa bil dve uri ???"

Sej Triumph je vredu znamka, tudi motorji se mi dopadejo, ampak ne taki iz leta 50.

k boš prišel v moja leta si boš želel sedeti na nečem , ki bo zgledalo starejš od tebe ...... ............ aja sej zgledaš že zdej starejš od mene  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k boš prišel v moja leta si boš želel sedeti na nečem , ki bo zgledalo starejš od tebe ...... ............ aja sej zgledaš že zdej starejš od mene  :P

Ne, ne bom. Ej a imate ljubitelji oldtimerjev tudi radio na lampe, pa crnobelo TV doma?

 

Lahko se pa tolazis da zgledam starejsi od tebe ajde, ce ti toliko pomeni ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki se lepo vidi zakaj tako hecno cingla:

https://www.youtube.com/watch?v=DnqFeYs8c24

 

BMWji so imel pa res bolj avtomobilističen pristop.

 

Japoncem je pa že od nekdaj jasno, da lahko na njihovih motorjih hecno cingla samo....

 

 

:D

 

BMW-ji, pa so že od nekdaj imeli bolj Traktorski pristop in to tradicijo ohranjajo še danes ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japoncem je pa že od nekdaj jasno, da lahko na njihovih motorjih hecno cingla samo....

 

Od nekdaj ravno ne, glede na to da so jih in jih se izdelujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driske nesposobne!

Ne boste do 500 prilšli, kajne da ne?!

 

Ewvo, tud zato ne maram Bmfla, ke Bmflarji ne znajo dost nakladat!

PIka!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driske nesposobne!

Ne boste do 500 prilšli, kajne da ne?!

 

Ewvo, tud zato ne maram Bmfla, ke Bmflarji ne znajo dost nakladat!

PIka!

 

... a to o plači govoriš???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driske nesposobne!

Ne boste do 500 prilšli, kajne da ne?!

 

Ewvo, tud zato ne maram Bmfla, ke Bmflarji ne znajo dost nakladat!

PIka!

Saj tule naj bi ti in tebi podobni pacienti nakladali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem bmflarjem v novem 2014 želim čimmanj zlomljenih kardanov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki strokovno in svetovalno sodelujete v tej temi ,srečno in zdravo novo leto in upam ,da se spametujete in si kupite BMW :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki strokovno in svetovalno sodelujete v tej temi ,srečno in zdravo novo leto in upam ,da se spametujete in si kupite BMW :kva1:

Izdajauc :P ....mogoče M3..ampak mopeda pa nikol!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest sm bil mnenja, Bmw, to pa ne :grrr , pa je prišel čas tudi za to :grim , hvala žena :004 , da sva probala tudi to opcijo :fight2: , blo je težko, a ti je uspelo me prepričat in ni mi žal :OK:, čeprav za svojo duše je še zmeraj parkiran doma tudi nartabultabestejša opcija motorja :010 Panigale

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tule naj bi ti in tebi podobni pacienti nakladali.

Ja tako  je bilo mišljeno. En tak fleten pluvalnik čez traktorje :OK: . Pa je iz tega ratalo krčevito zagovarjanje bran. :blush:

No kakorkoli, vsem kmetovalcem enga srečnga, zdravga pa da bi k pamet pršli, pa čimmajn Kmeta2 poslušal, k neumnosti govori! ;-) :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jest sm bil mnenja, Bmw, to pa ne :grrr , pa je prišel čas tudi za to :grim , hvala žena :004 , da sva probala tudi to opcijo :fight2: , blo je težko, a ti je uspelo me prepričat in ni mi žal :OK:, čeprav za svojo duše je še zmeraj parkiran doma tudi nartabultabestejša opcija motorja :010 Panigale

Ahaaaa, zdaj mi je pa malo bolj jasno. :doze:  Copata = Bmflar.

Moje sožalje. Saj tako na skrivaj lahko še zmeri kakšnega Kawasaklna pogledaš, pa solzco spustiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kok se je nakladač raztovoru bedarij :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kok se je nakladač raztovoru bedarij :kva1:

Ja, vsaj eden ke se bori za ta topic!   Ti pa kar neki poležavaš!

Pa tud nekje se jih moraš losat. Tle je  najbolj primeren plac.

 

Čak, čak, čak, kaj te je pa zbodlo? Copate? :whistle:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne bom. Ej a imate ljubitelji oldtimerjev tudi radio na lampe, pa crnobelo TV doma?

 

Lahko se pa tolazis da zgledam starejsi od tebe ajde, ce ti toliko pomeni ;)

namest radia je apn4 ... namest čb tv je suzuki ...  namest prvega pc-ja je targa ... z bonijem pa delam več kot 4 kratno povprečno letno kilometrino ( če je verjeti podatkom na MS http://www.motosvet.com/stevedeli67.html )

 

starejši zgledaš ko jahaš svojo kravo ne ko daš čelado dol ... 

 

lol dej thumper, isti letnik si kot moja mati. :P

če bi me videla bi me morda celo pozdravila z rdečico na ličkih ... če pa namiguješ na kaj bolj konkretnega pa pozab ...  :lol:

itak sem v tistih časih gledal za starejšimi ženskami ...pol sm pa to prenesu na mopede .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaa, zdaj mi je pa malo bolj jasno. :doze:  Copata = Bmflar.

Moje sožalje. Saj tako na skrivaj lahko še zmeri kakšnega Kawasaklna pogledaš, pa solzco spustiš.

vse ostale bedarije bi še prenesu, sam kje si najdu Kawasaki :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starejši zgledaš ko jahaš svojo kravo ne ko daš čelado dol ... 

 

če bi me videla bi me morda celo pozdravila z rdečico na ličkih ... če pa namiguješ na kaj bolj konkretnega pa pozab ...  :lol:

itak sem v tistih časih gledal za starejšimi ženskami ...pol sm pa to prenesu na mopede .... 

 

Aja to. Jah, sem pac zgodaj spoznal kaj je dobro, BMW ;)

 

Pa nic nisem namigoval, ce ne bi se tud jst s kakim oldijem vozil :P

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!