Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Aja to. Jah, sem pac zgodaj spoznal kaj je dobro, BMW ;)

 

Pa nic nisem namigoval, ce ne bi se tud jst s kakim oldijem vozil :P

v mojih mladih letih starejše še niso padale na bmfle ...  zgleda da so uskladile nivo zahtevnosti s količino potreb pa so tud propelerčki ratal u redu...  :lol:

za naše skrete od oldijev vozit morš met poleg izpita in čelade še pogum ...velik poguma...  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojih mladih letih starejše še niso padale na bmfle ...  zgleda da so uskladile nivo zahtevnosti s količino potreb pa so tud propelerčki ratal u redu...  :lol:

za naše skrete od oldijev vozit morš met poleg izpita in čelade še pogum ...velik poguma...  :D

prjatu, taka kriza je, da tut keš pičke že na bmfle padajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw je končno pokazal svoje spremljevalno (enosledno) vozilo, ki ga uporabljajo pri podvigih, ko želi kateri izmed njihovih motociklov prevoziti daljšo razdaljo.

 

bmw-r1200rt-by-firee-1_800x0w.jpg

 

bmw-r1200rt-by-firee_800x0w.jpg

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw je končno pokazal svoje spremljevalno (enosledno) vozilo, ki ga uporabljajo pri podvigih, ko želi kateri izmed njihovih motociklov prevoziti daljšo razdaljo.

 

bmw-r1200rt-by-firee-1_800x0w.jpg

 

bmw-r1200rt-by-firee_800x0w.jpg

 

:D

če bi mel ohišje kardana tolk masiven kot nosilc gasilnga aparata bi mela ta tema sam 7 objav...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw je končno pokazal svoje spremljevalno (enosledno) vozilo, ki ga uporabljajo pri podvigih, ko želi kateri izmed njihovih motociklov prevoziti daljšo razdaljo.

 

bmw-r1200rt-by-firee-1_800x0w.jpg

 

bmw-r1200rt-by-firee_800x0w.jpg

 

:D

 

In s temi gumami je postavljen na travnik... :)

 

Tega lahko samo s helikopterjem rešiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mal ste bluznl. Dodatne kantice so za NOS :grim

no v resnici niso...imajo pa lepše obline kot nos ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cudno da ni zelen.

tut črn bi lahko bil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.khi.co.jp/english/product/aerospace/helicopter/

vprašanje sicer, kateri dvigne tank

 

The BK117 helicopter was jointly developed by Kawasaki and MBB (Messerschmitt-Bölkow-Blohm) of West Germany (currently Eurocopter Deutschland). In 1982, the two-engine, multipurpose, high-performance helicopter was type approved as the first domestically manufactured helicopter. Designed for a wide range of applications including transport of humans and goods, rescue, patrol and emergency medical services, the helicopter has been delivered to many customers including local governments.

 

Se mi je zdel, da imajo Švabi prste vmes. V originalu je tale helič kopija Eurocopterja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imgaeroa1602.jpg

 

http://www.khi.co.jp/english/product/aerospace/helicopter/

vprašanje sicer, kateri dvigne tank

Kawasaki poskrbi za reševanje motorjev :OK: , js ga še nism videl, zgleda da so preobremenjeni in Slovenija izpade iz sheme reševanje :kva2: , baje malo kupcev polizdelkov in zato nas ignorirajo :headbang: , bi pa tudi pr nas bil skoz v lufti in natovorjen z umirajočim kultivatorjem :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The BK117 helicopter was jointly developed by Kawasaki and MBB (Messerschmitt-Bölkow-Blohm) of West Germany (currently Eurocopter Deutschland). In 1982, the two-engine, multipurpose, high-performance helicopter was type approved as the first domestically manufactured helicopter. Designed for a wide range of applications including transport of humans and goods, rescue, patrol and emergency medical services, the helicopter has been delivered to many customers including local governments.

 

Se mi je zdel, da imajo Švabi prste vmes. V originalu je tale helič kopija Eurocopterja.

ka so šo kdaj japanerji kej sami nardil, al so vse skopiral :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=10&ved=0CG4QFjAJ&url=http%3A%2F%2Fwww.student-info.net%2Fsis-mapa%2Fdiploma%2Fdiploma_PpnYyUV5EA_141_diplomska_naloga.doc&ei=C3LFUq6wF6ey7AbqwICwCg&usg=AFQjCNGZ0UX1KBb-bNzcwEuCDeQZRjdehQ&sig2=hMX0emcmJp6ZVuesthw77Q

 

Podatek je res malo star - 2008 - ampak zgovoren.

 

Na strani 18 in 19, je preglednica vseh PN v letu 2008 v katerih so motoristi storili "zadnjo" napako.

 

Med 28 primeri sta 2 ( dva ) vozila BMW, od tega eden tujec.

 

Po zelo insajderskih podatkih, pa uradni BMW servisi v SLO, v preteklem letu 2013 .............. NISO ............ obravnavali nobenega primera odpovedi ali loma KARDANA.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate punčka ni bmw,to so motorji za dece :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazno da je KTM za prave dece : D

 

 

z51.jpg

 

Se pa najdejo tudi zanimivi BMW primerki

 

pink_r1200GSA.jpg

 

 

breast-cancer-bike-gs.jpg

 

garage_vehicle-1350-12826508852.jpg

 

 

 

In jasno se bo naslo tudi kaj na 4 kolesa

 

bmw-pink-interior-7-458x343.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazno da je KTM za prave dece : D

 

 

z51.jpg

 

Se pa najdejo tudi zanimivi BMW primerki

 

pink_r1200GSA.jpg

 

 

breast-cancer-bike-gs.jpg

 

garage_vehicle-1350-12826508852.jpg

 

 

 

In jasno se bo naslo tudi kaj na 4 kolesa

 

bmw-pink-interior-7-458x343.jpg

se gs maš, hahaha, si sigurno sama kupovala, pa si mal zabluzla, pol so ti pa povedal, da ni to ta TAPRAV, zdaj se pa zgovarjaš...,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vazno da je KTM za prave dece : D

 

Se pa najdejo tudi zanimivi BMW primerki

 

So tudi suzukiji. In to v Sloveniji ...

 

post-19800-0-18343300-1388677488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka so šo kdaj japanerji kej sami nardil, al so vse skopiral :BUA:

 

Jap, pri tem helikotpterju so GSko posnemali, glej širino.

 

ch-47jajgsdf529642.jpg

 

Namerno ima takšno obliko, da lahko bokser motorji not naloži.

 

imgaeroa4301.jpg

Ima znak na strani, da ga prepoznajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole si se zmislu snecer.

 

Original ima rdeco piko, da ga lazje najdejo ko dol pade.

 

post-19800-0-15937100-1388679575_thumb.jpg

 

Sicer pa v opisu lepo pise zakaj je spodaj sirok. Preveliko porabo ima, tako kot vsi kawasakiji in so dodali vecji rezervoar. 

 

 

The CH-47 is a large tandem rotor transport helicopter developed by Boeing Vertol. Its prototype model, the CH-47A, was deployed as the U.S. Army transport helicopter in 1962, and its performance has since been upgraded with the introduction of successive new models, the CH-47B and CH-47C.
As a Defense Agency designated contractor since 1984, we began manufacturing the CH-47J which was developed from the Model 414 (CH-47D). Since 1993, upgrades to the CH-47JA have included a larger fuel tank.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj zavajaš krucy.

 

Ta model je posebej za GSke.

 

 

 

 Since 1993, upgrades to the CH-47JA have included a larger fuel tank.

 

 

 

From the start of oilhead production in 1994 until 27 July 2007, a total of 219,468 oilhead GS bikes were produced.[6] Oilhead GS models are listed below together with production figures where known:

 

Časovno sovpada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!