Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Vsakic se vprasam, zakaj sm ze sm kliknu.... :grim

 

Lej ce ti ne odneses nic pametnega iz te teme, si si sam kriv. Izlusci koristne informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeul u BMW

 Samo če plačate licenco skuteristom B) imamo namreč ekskluzivne pravice glede uporabe :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer spet si testni primer dal :grrrBMW tako testira motor.Gor dajo nekoga ki ne vidi,ma visok pritisk,kakšno kilo več,reumo in sladkorno,pa star mora bit najmanj 70 let!

Če se takšen lohk vozi po teh skalah je motor odličen.Na tem primeru so začel v BMW razvijat stranske dvigovalke,ki bodo v serijski opremi in bodo stock za manj kot 55.60€.

 

P.S. no veš kaka je to oprema(visokotehnološka)za tak mali denar,ti daš pa japončku navadno vtičnico za 122€ :kva1:.....ja dandanes je ceneje kupiti BMW :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ga pa jaz ne bi imel, star sem 70+ povišan pritisk nekaj 10 kil preveč samo sladkorne še nimam. Aja da ne pozabim nimam toliko denarja za motor čeprav mi je všeč.

800px-Bmw_r45.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer spet si testni primer dal :grrrBMW tako testira motor.Gor dajo nekoga ki ne vidi,ma visok pritisk,kakšno kilo več,reumo in sladkorno,pa star mora bit najmanj 70 let!

Če se takšen lohk vozi po teh skalah je motor odličen.Na tem primeru so začel v BMW razvijat stranske dvigovalke,ki bodo v serijski opremi in bodo stock za manj kot 55.60€.

 

P.S. no veš kaka je to oprema(visokotehnološka)za tak mali denar,ti daš pa japončku navadno vtičnico za 122€ :kva1:.....ja dandanes je ceneje kupiti BMW :grim

 

Testirajo s potencialnimi kupci, ki imajo garažo.

 

O vrednosti dodatne opreme pa se ti nimaš kaj oglašati :) na motorju, ki že vse ima, si je dokupil za 8 tisočakov...

 

p.s.

Ni treba zavajati, vtičnica in nosilec sta bila 75 EUR, same vtičnice sploh ne moreš kupiti + stikalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ga pa jaz ne bi imel, star sem 70+ povišan pritisk nekaj 10 kil preveč samo sladkorne še nimam. Aja da ne pozabim nimam toliko denarja za motor čeprav mi je všeč.

800px-Bmw_r45.jpg

:OK: To, je to. :smoke:

Klasika, čista umetnost stila in elegance. :OK:

Tako kot Straus, Wagner............

Vse je jasno, čisto in na očeh. Nobene plastke, elektronike in ostale navlake.

Tegale bi takoj "posvojil".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mz250.jpg

to je taman zate Sneči, pa še vtičnica je cenejša, udobnost v vožnji je pa enaka in vse skupaj odtehta cena :grim , tebi je to itak glavni argument :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi pa je važna znamka, čeprav se nikakvo pelješ :)

ko bi le probal, bi ti marsikaj bilo bolj jasno :grim , je pa tudi res, da imam znamko, ki jo preferiram, to ni Bmw, zame je Ducati boljši, ampak zame, kar ne pomeni, da je najboljši, je pa Bmw enakovreden konkurent, žena ga ma raje :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Samo če plačate licenco skuteristom B) imamo namreč ekskluzivne pravice glede uporabe :whistle:

Maš res. Kaj pa če bi za Bmflne veljalo "Japanke v bemfa!" ?  Klinc, ni dost hard... neki druzga bo treba pogruntat. :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer spet si testni primer dal :grrrBMW tako testira motor.Gor dajo nekoga ki ne vidi,ma visok pritisk,kakšno kilo več,reumo in sladkorno,pa star mora bit najmanj 70 let!

Če se takšen lohk vozi po teh skalah je motor odličen.Na tem primeru so začel v BMW razvijat stranske dvigovalke,ki bodo v serijski opremi in bodo stock za manj kot 55.60€.

 

P.S. no veš kaka je to oprema(visokotehnološka)za tak mali denar,ti daš pa japončku navadno vtičnico za 122€ :kva1:.....ja dandanes je ceneje kupiti BMW :grim

Moram, dodati, da tut nekateri goniči KTMov testirajo živce od kawasakijevcem po podobnem makedamu :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ je Lepši

ko so vprašal Mujota, kaj bi bil raje "glup ili lep", je odgovoril "lepota je prolazna" :grim

Popravljeno . Popravil duce749
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko so vprašal Mujota, kaj bi bil raje "glup ili lep", je odgovoril "lepota je prolazna" :grim

in kaj je šel pol bemflo kupt sam zato da ne bi pametn ratal?? :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!