Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

beseda dober in Kawasaki se ne more uporabit v isti besedni navezi :grim :grim :grim

seveda ne ... ker kawasaki je naddober :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gift,za samokolnico vsaj  veš čemu služi,Kawasaki(brivski aparat,avioni,kolesa,kosilnice,multikultivatorji) ko pogledam napis Kawasaki nikol ne vem na čem je napisan :kmet:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne veš ker si okužen s komercialnim BMW trženskim aparatom, zato razumem, da ne ločiš več zrnja od plevela Kmet2 in treba te je zdravit :D

če bi bila glava čista in vid zostren, bi btw. vedel da je Kawa tim na samem vrhu motokrosa že več kot pol stoletja za razliko od Tvojega bivšega pluga :)

21e6fb72f108d133b57797eca6fc8fb3_zps6929

p.s. Snecerjev prednik sedi na 25-tki ;)

Popravljeno . Popravil gift
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda dober in Kawasaki se ne more uporabit v isti besedni navezi :grim :grim :grim

Seveda ne. Le Odličen in Kawasaki je dovoljeno uporabljati v istem stavku sploh!

 

Dober se uporablja le pri Bmfli in Ducetu a še to le v omejeni rabi in seveda pri istotakih uporabnikih! Kot dober (le) za njih je to mišljeno.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 25-ki je podoben Severnokorejskemu voditelju........faaak ,jaz se pa s Snecerjem pregovarjam........tvegam da mi 120 sestradanih psov odtrga jajca :eek:

Sneci  sej sm se sam hecal,bmf je res za en kur..... :evilgrin:plužne od plužn ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, pa kdo še kupi te plužne od motorja :blush: , vse se kvari :grim , sam šravfa se :grim , nobenih kilometrov čez sezono ni moč nardit :grrr , pa na potovanja je treba met zmeri kolega s kombijom ali prkolco  na stand by :klicaj: , pol pa dopust v maloro, k so ti jetra od motorja crknla :headbang: , baba se skrega s tabo, ker si živčen ona pa sitnari :fight2: , na koncu te hudič še zapusti :kick-ass: , no to zadnje moram še razmislit, če je + ali - :lol1:, vglavnem, zaključek je takšn, vsi ki vozimo Bmw smo smaski, to naj bi bil logičnen zaključek :grrr  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res,pretiravanje je moje drugo ime, nazadnje, ko mi je hudič crknil, sm ga iz SLO rinil na roke v Adis Abebo na servis, da sm naklepal te kilometre, kot jih imam na motorju :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak...jaz bi ga pa res mel...Bavarca...

 

 - kakšnega GS, ker  je pač najbolj prodajan model :OK:  :hooray:

 - še rajš pa Duceja, ker so...vsaj najlepši... :winkiss:  :inlove:

 

 

...ampak ne rabim...mam Kawasakija... :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak...jaz bi ga pa res mel...Bavarca...

 

 - kakšnega GS, ker  je pač najbolj prodajan model :OK:  :hooray:

 - še rajš pa Duceja, ker so...vsaj najlepši... :winkiss:  :inlove:

 

 

...ampak ne rabim...mam Kawasakija... :grim  

skromnost je lepa čednost :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zberejo umrli motoristi vozniki raznih znamk pred vrati pekla in raja in čakajo, kam jih bo Šef poslal. Šef gleda skupino in reče, voznik HD, ti v pekel, baje je bil član Hells Angels, potem pa zagleda lastnika Kawasakija in pravi: Ti greš pa v RAJ! Ostali motoristi se spogledajo in se sprašujejo, zakaj glih voznik Kawasakija? Šef pa odgovori na njihove začudene poglede z besedami : Človek je celo življenje trpel, zdaj je cajt, da se to spremeni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zberejo umrli motoristi vozniki raznih znamk pred vrati pekla in raja in čakajo, kam jih bo Šef poslal. Šef gleda skupino in reče, voznik HD, ti v pekel, baje je bil član Hells Angels, potem pa zagleda lastnika Kawasakija in pravi: Ti greš pa v RAJ! Ostali motoristi se spogledajo in se sprašujejo, zakaj glih voznik Kawasakija? Šef pa odgovori na njihove začudene poglede z besedami : Človek je celo življenje trpel, zdaj je cajt, da se to spremeni :grim

 

A bemflar je bil na tem zboru, al je spet šraufu krdan sred tunela?  :whistle:      :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj neumnosti sprašuješ,če bi bil tam bmflar bi valda šel on v nebesa :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bemflar je bil na tem zboru, al je spet šraufu krdan sred tunela?  :whistle:      :lol1:

on je Šef :kva2:, ti pa res nič neveš :grim

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skromnost je lepa čednost :grim

realnost, pa še lepša :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj neumnosti sprašuješ,če bi bil tam bmflar bi valda šel on v nebesa :kva1:

 

To sigurno, večina ka jih poznam so fajn, pa kako kfe častijo. Vrjamem, da bi taki šli v nebesa, če ...  :D 

 

on je Šef 

PEKLA  :devil:

 

O:-) Yamaha  O:-)

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga neb meu?

Zato, ker ga še kmeti prodajajo pa neki kvazi samooklicani ducatisti zagovarjajo. Zato! :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!