Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kakšen model pa je to?

Čim je GS mu samo še odspredaj manjka črka R . Očitno je Boxer R 1200 GS kajti K in F neobstaja v GS izvedbi, vsaj kolikor je meni znano sicer me popravite !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj sem mislil na model 2013/2014... kdaj je narejen 31.12. al 01.01.?

Po moje je ob 23:59:59 najprej spredn konc pogledu ob 00:00:01 pa zadi konc

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajam nazaj (po dvoletni pavzi), tokrat prvič BMW, 1200GS 2013/2014.

kaj naj ti rečem, srečo ti želim :grim , zlobni del mene pa bi še pripomnil, da jo boš tudi rabil :lol1: glede na to, kaj kupuješ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim je GS mu samo še odspredaj manjka črka R . Očitno je Boxer R 1200 GS kajti K in F neobstaja v GS izvedbi, vsaj kolikor je meni znano sicer me popravite !

Bravo.

 

Pozdravljen, po dolgem času.

 

Bolj sem mislil na model 2013/2014... kdaj je narejen 31.12. al 01.01.?

2014 letnik ima nekaj dodatkov;

 

BMW R 1200 GS.

Ab Modelljahr 2014 ist die BMW R 1200 GS mit wie folgt geänderten Umfängen der Serien- und Sonderausstattung erhältlich:

• Zwei Fahrmodi „Rain“ und „Road“ sowie entsprechendes ASC in Serie.

• Neuer Fahrmodus „Pro“ mit drei zusätzlichen Fahrmodi „Dynamic“, „Enduro“ und „Enduro Pro“ mit darauf abgestimmtem ASC und ABS als Sonderausstattung.

• Dynamic ESA nun unabhängig von den Fahrmodi separat bestellbar.

• Entfall der bisherigen fünf Fahrmodi als Sonderausstattung.

• Lenkungsdämpfer in Serie.

• Weiß beschichtete Schraubenfedern bei der Sonderausstattung Dynamic ESA

• Geänderte Umfänge der Sonderausstattungs-Pakete „Dynamik“, „Komfort“ und „Touring“.

• Alle Sonderausstattungen bis auf den Bordcomputer Pro jetzt separat bestellbar.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prirasel se mi je k srcu,saj sem še nadgradil bavarsko tehnologijo z zdravo kmečko pametjo :kmet:

ko boš ta stavek iz teorije lahko še v realnost prenesel pol pa bo kej iz tega...sam maš že v osnovi same felerje not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da te poznam Mr. Perfekt,da nam pomagaš z nasveti ,kako si ti uspel v življenju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ziher, če je še tako, ampak v Berlin-Spandau fabriki je od 1983 veljalo, da se modelno leto prične oktobra prejšnje leto. Torej je npr. november 2013 modelno leto 2014. Nekaj v zvezi s kolektivnimi dopusti septembra.....

Ergo, tudi tri mesece star BMW je nov.

 

 

Aja, pa F800GS / ADV menda tudi obstaja.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotavljam, da pohvala in jubilej samo pokvarita ljudi.

Sodeč po objavah po 500. strani, bi morali temo ločiti in preimenovati "Ni mi pomoči ali zakaj imam Bmfla".

 

Normalne je do 500. strani pamet srečala in jim je vse jasno, pa nimajo potrebe več tu pisati. Ostajajo samo še zavedeni Bmflovci.

Buh jim pomagi pa Marička s Povšnka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpiram vse EU znamke :grim , ko bom pa odšel na bližnji vshod in tam živel, se pomanjšal in jedel riž, pil saki iz dneva v dan in bil zadovoljen z polizdelki, takrat bom pa podpiral japončke  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodeč po objavah po 500. strani, bi morali temo ločiti in preimenovati "Ni mi pomoči ali zakaj imam Bmfla".

 

Motiš se kolega.

 

Zmeraj ko je BMW-jaš v težavah

 

BMW-R1200GS-Wrong-Way-Up.jpg

 

Se zanj najde Japonska rešitev

 

r1200gscharityrobot02.jpg

 

r1200gscharityrobot03.jpg

 

:D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ziher, če je še tako, ampak v Berlin-Spandau fabriki je od 1983 veljalo, da se modelno leto prične oktobra prejšnje leto. Torej je npr. november 2013 modelno leto 2014. Nekaj v zvezi s kolektivnimi dopusti septembra.....

Ergo, tudi tri mesece star BMW je nov.

 

 

Aja, pa F800GS / ADV menda tudi obstaja.

Za Ameriško tržišče.

2014-BMW-F800GS-Adventure1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpiram vse EU znamke :grim , ko bom pa odšel na bližnji vshod in tam živel, se pomanjšal in jedel riž, pil saki iz dneva v dan in bil zadovoljen z polizdelki, takrat bom pa podpiral japončke  :kva2:

Z Bemfo boš tja bolj težko prišel. Razen s pomočjo vseh teh nasvetov iz te teme.

Samo potem si boš premislil o tem kaj je polproizvod.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Bemfo boš tja bolj težko prišel. Razen s pomočjo vseh teh nasvetov iz te teme.

Samo potem si boš premislil o tem kaj je polproizvod.

z bemflo sm jaz tam bil, pa si ti z tvojim in tebi podobnimi, težka bo fantje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z bemflo sm jaz tam bil, pa si ti z tvojim in tebi podobnimi, težka bo fantje :grim

Ahaaaa, spet eden, ki ne zna naslova brat!

Tle pluvamo, za hvalt si pa svojo temo odprite. Špilferderberu jedan! :BUA:

Sploh pa dvomim, da si se peljal tja. Si ga vzel v najem tam dol, a ne, a ne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 malo spoštovanja,drugače te izključim iz te poučne teme,pol ti bo pa dolgčas z unimi tvojimi temami Ustavimo Janšata,pa Ustavimo Bratuškovo ...itd... :P

 

P.S. pa če preberem tvoj prvi post na tej strani in ta drugi odstavek si ne morem kaj kot ,da te naslovim z ZAVEDENI BMFLOVC :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 če preberem tvoj prvi post na tej strani in ta drugi odstavek si ne morem kaj kot ,da te naslovim z ZAVEDENI BMFLOVC :lol1:

:kva1: :kva1: :kva1:

Ne pa ne!!!! Nism, pa če me s kardanom garbaš!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!