Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

...

 

... to, stari, kar povej jim, .... :jezen

 

.... tem neizobražencem .... kaj je bimerjevo kraljestvo .... :kva2:

 

Bimerjevo kraljestvo je nebeško kraljestvo.

Kako že gre tisti rek, čigavo je že nebeško kraljestvo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sliki sodeč so bili že takrat 50 let pred rižotarji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pikolo... saj so ga naredili, dober motor. R100RT/RS/CS/GS. Kaj jim je bilo, da so se šli blamirat s slabimi materiali novejših modelov, pa res ne vem... :hmm:

Menda bo res držalo, da so včasih te motorje delali inženirji, danes pa ekonomisti.... :naughty:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrik je mel najmanj 2,tako kot najbolj goreča pacienta te teme :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2@ no, zdaj ko smo že pri koncu teme nam lahko poveš, zakaj ne bi imel BMWja oz. ga ne boš imel.

 

Danes sem še en razlog našel v bližnji temi: nevarnost, da te oslepijo kontrolne lučke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČISTO RESNO:

 

meu ga bi, sam si ne upam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČISTO RESNO:

 

meu ga bi, sam si ne upam :P

 

 

Ahahahahahahahaaaaaaaaaaaa , reva , reva reva ......  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ka je vidva ,pejta srat v drugo temo, :glare:tuki se z Giftom in Snecerjem resno pogovarjamo :grim

 

 

P.S. Snecer GSA ima premalo konjičev za mene in je prevarčen.A veš kok se počutm k se vozim z Damijem(Kawasaki) vsakih 200km tankat in to v največji vročini,ko je šel 4 tankat sem še jaz mal dotoču. Zdej se s KTM končno počutm kot vsi ostali :lol1:

GSA je enostavno prehud stroj za tipično slovensko razmišljanje.........pa sej vidš kaj se ti dogaja pa sam pišeš o njemu ,kaj šele da bi ga mel :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ka je vidva ,pejta srat v drugo temo, :glare:tuki se z Giftom in Snecerjem resno pogovarjamo :grim

 

 

P.S. Snecer GSA ima premalo konjičev za mene in je prevarčen.A veš kok se počutm k se vozim z Damijem(Kawasaki) vsakih 200km tankat in to v največji vročini,ko je šel 4 tankat sem še jaz mal dotoču. Zdej se s KTM končno počutm kot vsi ostali :lol1:

GSA je enostavno prehud stroj za tipično slovensko razmišljanje.........pa sej vidš kaj se ti dogaja pa sam pišeš o njemu ,kaj šele da bi ga mel :P :lol:

Stari sam res, zdj hkrati tankava, js 12 litrov ti pa 25 :D  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ka je vidva ,pejta srat v drugo temo, :glare:tuki se z Giftom in Snecerjem resno pogovarjamo :grim

 

 

P.S. Snecer GSA ima premalo konjičev za mene in je prevarčen.A veš kok se počutm k se vozim z Damijem(Kawasaki) vsakih 200km tankat in to v največji vročini,ko je šel 4 tankat sem še jaz mal dotoču. Zdej se s KTM končno počutm kot vsi ostali :lol1:

GSA je enostavno prehud stroj za tipično slovensko razmišljanje.........pa sej vidš kaj se ti dogaja pa sam pišeš o njemu ,kaj šele da bi ga mel :P :lol:

 

Zelo malo pišem o motorju, ki ga vozim, bolj ali manj le o opremi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam BMW mreženje na Motosvetu. Ni važno kdo si in kaj delaš, važno je, da voziš BMW-ja pa če je še tak hin al znucan, je zmeraj the best .... če verješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi mu,pa mu rečem naj si rajši kupi motor za razliko v benzu po kakšnem letu :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi mu,pa mu rečem naj si rajši kupi motor za razliko v benzu po kakšnem letu :grim

 

 

... sej bo, sej bo ....  :eek:

 

... njegova je že začela pogledvat za bimerji .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!