Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Motofrik, ali imaš novejšega BMWja, da iz prve roke lahko govoriš o slabih materialih?

Nimam... Od BMW sem imel edino R65LS in K100RT... Novejšega pa res nimam, sem pozneje prešaltal na Kawasakije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam... Od BMW sem imel edino R65LS in K100RT... Novejšega pa res nimam, sem pozneje prešaltal na Kawasakije.

Potem pa raje ne komentiraj materialov pri novejšem BMWju, lahko jih pri Kawi, za to imaš neko osnovo.

V 80. letih je BMW delal najbolj dolgočasne motorje, takrat bi moral imeti Kawo, ne zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kmet: ti bi mu kwaka s svojim tankerjem lohk tanku med vožnjo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej bo, sej bo ....  :eek:

 

... njegova je že začela pogledvat za bimerji .... :kva2:

stari, če zavija z očmi, še ne pomen da se ji dopade :P

 

itak ste lubosumni na KAWO k je tok fajn, pa kvar se nič....zdj bo pa še kmau dražja od bimerja....no, na vašem mestu bi se mau zamislu  :blush: 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, če zavija z očmi, še ne pomen da se ji dopade :P

 

....zdj bo pa še kmau dražja od bimerja....no, na vašem mestu bi se mau zamislu  :blush: 

edini, ki se nad tem lahko zamisli, je voznik zelenbača :wallbash: , veliko slabši za več gnara :blush:​ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini, ki se nad tem lahko zamisli, je voznik zelenbača :wallbash: , veliko slabši za več gnara :blush:​ 

jp...ti že veš....a si meu kak vpoklic zadnje čase?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, zavore na GSXR750 let. 2010, ostalo od mojih motorjev nič, lahk pa še bo kaj :smoke:

pol pa le preber kako temo o BMwejih :P da te ne preseneti kaka lučka, blokada zavor, zlom kardana.....

 

 

SNEEEEEEEEEEEEEECERRRRRR povej mu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa le preber kako temo o BMwejih :P da te ne preseneti kaka lučka, blokada zavor, zlom kardana.....

 

 

SNEEEEEEEEEEEEEECERRRRRR povej mu!!!

hehehehe, ponavad to tovarna zrihta v dogovoru z pooblaščenim serviserjem :OK: , zamenja ob prihodu na servis, če pa ne servisiraš pr pooblaščencu, pa BAD LUCK BUDDY :kva2: , neodgovorno se obnašaš do svojega mopeda in ne odgovarja za posledice pri neodgovornem servisiranju, oziroma nestrokovnem :grim  :bum:  :headbang:  :fight1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe, ponavad to tovarna zrihta v dogovoru z pooblaščenim serviserjem :OK: , zamenja ob prihodu na servis, če pa ne servisiraš pr pooblaščencu, pa BAD LUCK BUDDY :kva2: , neodgovorno se obnašaš do svojega mopeda in ne odgovarja za posledice pri neodgovornem servisiranju, oziroma nestrokovnem :grim  :bum:  :headbang:  :fight1:

Moped, k ga moraš stalno vlačit na servis da mu posodobijo ecu, moped, ki ga moraš stalno voziti na servis, da odpravijo napake, ki so kao fabriške in pričakovane, je en QURC moped. Js se rad vozim, ne pa popravljam in hodim na servise :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kamenčke šteješ po spojlerih in limaš nalepke..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped, k ga moraš stalno vlačit na servis da mu posodobijo ecu, moped, ki ga moraš stalno voziti na servis, da odpravijo napake, ki so kao fabriške in pričakovane, je en QURC moped. Js se rad vozim, ne pa popravljam in hodim na servise :P

če ne veš, ne boli, eni nikoli ne zvedo, ker menjajo olje pod kozolcom, ko pa crkne cdi, ker je tovarniška napaka, jo pač kozolcmajstri menjajo na svoje stroške, ker ne vedo, da je to tovarniška napaka, pol je pa motor kriv, da je za en qurc, v temu je razlika, pr avtomobilih je enako, vse kar je slab matrjal, tovarna zamenja na lastne stroške, je pa predpogoj, da menjaš olje in vzdržuješ motor na pooblaščenem servisu, da se ti ne zgodi, to, kar objavlja Sneci in gift

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne veš, ne boli, eni nikoli ne zvedo, ker menjajo olje pod kozolcom, ko pa crkne cdi, ker je tovarniška napaka, jo pač kozolcmajstri menjajo na svoje stroške, ker ne vedo, da je to tovarniška napaka, pol je pa motor kriv, da je za en qurc, v temu je razlika, pr avtomobilih je enako, vse kar je slab matrjal, tovarna zamenja na lastne stroške, je pa predpogoj, da menjaš olje in vzdržuješ motor na pooblaščenem servisu, da se ti ne zgodi, to, kar objavlja Sneci in gift

kawa zmaga....itak.....ne rabš nč menjat!! :P

Zmagu zmagu, zmagu 

Ja pa kamenčke šteješ po spojlerih in limaš nalepke..... :lol1:

nalepke pa niso za kamenčke, ampak od poljubljanja ograj :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motolover, prijatelj moj lepi... dejstvo je, da BMW iz '80 in še od prej, še vedno vozijo.... To je dejstvo, a ne... Pa da ne boš mislil, da kritiziram nove BMW... samo utrnila se mi je ena misel ob pogledu na slike počenih kardanov. Ne vem, če so bili ravno dolgočasni, BMW v '80... Še vedno je RT vreden pogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tud vse zlomilo in zvijalo na Kawi z 750 :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawa zmaga....itak.....ne rabš nč menjat!! :P

Zmagu zmagu, zmagu 

 

lahk zamenjaš cel mopid, zmagu pa nis ti ampak jest, da veš, jes sm zmagu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tud vse zlomilo in zvijalo na Kawi z 750 :grim

pr teb je itak kriv karakter :D

lahk zamenjaš cel mopid, zmagu pa nis ti ampak jest, da veš, jes sm zmagu

nepane, sm pred tabo napisal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagu sm jz,palim vas ko žigicu :grim

Zase se brigi KATEEMOUC :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!