Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Motolover, prijatelj moj lepi... dejstvo je, da BMW iz '80 in še od prej, še vedno vozijo.... To je dejstvo, a ne... Pa da ne boš mislil, da kritiziram nove BMW... samo utrnila se mi je ena misel ob pogledu na slike počenih kardanov. Ne vem, če so bili ravno dolgočasni, BMW v '80... Še vedno je RT vreden pogleda.

Seveda so bili dolgočasni, BMWje se je takrat kupovalo, ker drugega razen BMW in Laverde pri nas nisi mogel kupiti. Brat je imel takrat novega R65, jaz pa Laverdo 500 Sport. Moje je bil poden od podna, vendar lepa s krasnim glasom, njegov pa drug ekstrem, zanesljiv in dolgočasen in predvsem prav nič lep. Verjamem pa, da je njegov lahko še kje vozen.

Če se voziš po cesti, kot večina normalnih motoristov ne poči noben kardan, vsaj po moje ne. Trditve, da so danes BMWji nekvalitetni, ker da jih delajo ekonomisti, kot trdiš, so brez osnove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če se voziš po cesti, kot večina normalnih motoristov ne poči noben kardan, vsaj po moje ne. ...

Ne vem zakaj bi za vožnjo po cesti rabil tako traktorsko obliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagu sm jz,palim vas ko žigicu :grim

Kmet2 ti se tu zajebavaš, Slovenija pa te rabi, zdaj ko ni štroma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetu2 naj Slovenija čim prej zamenja koleno pa bo spet na razpolago ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zeleni imajo napisano nosilnost. 

To že, samo zeleni model prenese samo hitro okrogle fante in punce :whistle: , če pa je počasi okrogel fant že pa sam po sebi ne ustreza napisani vrednosti nosilnosti :grim  pa si takoj v prekržku :krneki: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetu2 naj Slovenija čim prej zamenja koleno pa bo spet na razpolago ;)

ne jamraj zdaj, saj pa veš da BMW-jašem zmeraj gre nekaj na pogonskem sklopu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa prodajajo SUVi?

 

Ker po raziskavah WHO  visok odstotek moških trpi za občasno ali trajno erektilno disfunkcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa res JAJCA

 

 

shiti.jpg

 

Video se k sreči tudi na pause in tam se lepo vidi, da že pri majhnem skoku vse hudo trpi na tem tanku... dobesedno zabije ga in posede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shiti.jpg

 

Video se k sreči tudi na pause in tam se lepo vidi, da že pri majhnem skoku vse hudo trpi na tem tanku... dobesedno zabije ga in posede.

 

to je tak "special drive mode" :D

 

na koncu bi moralo pa pisat: pri snemanju ni nastradala nobena žival, le 6 kardanov :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je posneto za reklamne namene. Par skokov je zdržal, vprašanje je, koliko bi jih še... Tako so skakali tudi s Harleyi, ki niti pod razno niso namenjeni vožnji po takšnih kucljih. Vizuelno mi je ta GS1200 lep, ga je pa greh tako mučiti. Verjetno modeli gledajo te reklame in mislijo, da bo pa to kot kakšen KTM po brezpotju. Možno, da so od tega tisti počeni kardani in poškodbe. Ob normalni uporabi tega verjetno ne bi bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje je rečt kaj ima še celo,ker kar je bilo zlomljenega v njemu je predolgo za naštevat :grim


Sneci BMW dela motorje da telo ne trpi in ne obratno kot Kawasaki :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetu2 naj Slovenija čim prej zamenja koleno pa bo spet na razpolago ;)

Sem že naročil: 4.JPG pošljejo kmalu.

 

Za nadaljna naročila, če misliš še po jadranu krampat pa dovolj delov na razpolago tu: http://www.farmers_2_play_with_toy.com

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trpi pa glava :)

in denarnica :(

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!