Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ko te nagnejo, da je to res terenec oziroma nastane res prava avantura. Zadeva pač ne mara vode, nikakor.

Tegale ne preživi niti HD, niti vsi japončki skupaj.

Še posebej - če "fahrer" nima pojma.

In ga ni stroja, ne na dveh niti na štirih koleseljnih, ki bi delal pod vodo. Tukaj se fino vidi, kako je - ko je motor crknil - vodo potegnilo skozi "auspuh" v motor.

Ni kriv GS.

Čakam še na kak spot vožnje GS-a po luninem površju! Kot dokaz slabe mašine - da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res .. ampak pred leti te navlake nism mu gor ... "sve mehaničko" ... dostikrat se znajdemo tudi na takih terenih, ker je garmin pokazal lepo cesto, pol je pa kr več ni in je makadam, blato, celo na mokro ilovato podlago s strmim naklonom ... če se je kdo znajdu na takmu terenu s športno 180 ali190 cm široko gumo, ve o čem govorim :eek:

To zato k maš Kwakca... jst na Futko namontiram Conti TKC80 gumice, pa sam gaaaaaaas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je Cufa spregledala kdo so bmw fahrerji in pri kakšnih letih si to kupijo. Tam pa ni več takšne kontrole in refleksov, kljub uber znanju.

(še za Šumaherja so sedaj ugotovili, da so ga leta povozila).

Zdaj bi me lahko Bremzer ven potegnil in povedal, da je bolje če se kupi drug model :)

se pa najde tudi kaj lepšega, če se hoče. Snecer išče samo nekaj proti bmw-ju

in to so sami starčki :kva2:

ps: cufa, v korist žensk, da to opazijo... :004

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

solorider@ ti si našel reklamne spote, ker je v posnetkih zelo zanimivo, sploh v Boliviji, kdo je snemal motorista iz druge strani hriba.

Jaz sem pa dal lepo privat posnetke, ki kažejo pravo stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Kranju je en motorist srednjih let vozil od motorjev samo svojega BMW K100 in ga ni mogel prehvaliti,...no nekega dne je imel možnost peljati Suzuki GSXR 750 ....

njegov odziv: "v kakšni zablodi sem jaz živel dokler nisem poizkusil Suzukija, in sem vozil tisto jajce od bavarca" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tegale ne preživi niti HD, niti vsi japončki skupaj.

Še posebej - če "fahrer" nima pojma.

In ga ni stroja, ne na dveh niti na štirih koleseljnih, ki bi delal pod vodo. Tukaj se fino vidi, kako je - ko je motor crknil - vodo potegnilo skozi "auspuh" v motor.

Ni kriv GS.

Čakam še na kak spot vožnje GS-a po luninem površju! Kot dokaz slabe mašine - da se razumemo.

Veš kje je imel GS 1150 zajem zraka, malo nad cilindrom to ti hitro zajame vodo, v 30 letih razvoja enega modela mopeda bi to lahko spremenili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

solorider@ ti si našel reklamne spote, ker je v posnetkih zelo zanimivo, sploh v Boliviji, kdo je snemal motorista iz druge strani hriba.

Jaz sem pa dal lepo privat posnetke, ki kažejo pravo stanje.

dal sem gor zaradi voznikov, da niso starci, da vozijo tudi ženske in kakšni idioti se najdejo. So pa strani, ki jih lahko ogleduješ za celi dan.

ps: tudi sam se še nimam za starca... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimivo se mi zdi, da ena bolj brezvezno ustvarjenih tem ima že 51 strani, ko sem pa sam odprl temo o tem, kakšne motorje predvsem VOZITE, poudarjam vozite ženske, pa so noter pisali svako jaki in pametovali ..... in lahko zelo težko preštejem koliko je pravih zanimivih odgovorov, ampak ok, to sem dal samo za primerjavo .....

Zakaj ne bi imel BMWja ..... ?

Motor mi enostavno ni všeč .... najbolj me moti box mašina in sam izgled motorja. Ne ne, ni denar problem .... ker če sem imel za moje zdajšnje motorje, potem bi imel tudi za BMWja.

Čeprav rojen in živeč v nemčiji mi nikoli niso bile posebaj pri srcu nemške znamke ..... edino kar sem konstantno prisegal je na Opel ....

Moti me to, da si lastniki BMWjev mislijo, da so nekaj več (da ne bo pomote!! NE VSI!! Nekateri in potem pač človek dobi tak vtis), ter da jim je znamka statusni simbol. Enostavno bi jih lahko dal v isto skupino, kot ovce, ki se zakreditirajo samo zato, da imajo iPhona in mislijo, da so zaradi tega v družbi več vredni. Prav nasprotno, zame je tak človek, ki kampira pred trgovino .... bedak!

Vedno so mi bile pri srcu japonske znamke posebaj ko sem bil šmrkavec mi je bil všeč Kawasaki ZX10R ..... Zdaj vozim že tretjo (3) Yamaho in nimam težav, tako da .... tudi naslednji če kdaj bo, bo japonček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi še dodal, da na BMWjih bolj "pašejo" moški v zrelih letih z veliko moto izkušnjami, predvsem nemškogovoreči z velikimi trebuhi.

Čeprav mi je BMW asocijacija na: oktoberfest, nemškega turista v kratkih hlačah z fotoaparatom okrog vratu in obutega kot prikazuje spodnja slika .....

60471995.jpg?d41d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šnorkelj?

Hahahaha ....... tako je SLO mala pa se od regije do regije zgleda ne razumemo!

ŠMRKAVEC = majhen nagajiv fantek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zgleda, da se res ne razumemo! Js sem predlagala, da bi na GSa namontirali ŠNORKELJ aka DIHALKO al ne vem kko še temu rečete...

http://www.mojepoletje.si/img/2014:l/Dihalka+Technisub+AIR+DRY++.jpg

Na avtih to ni tako redko in sem prepričana, d je kšn Touratech že kej skonstruiral za našega invalidka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanimivo se mi zdi, da ena bolj brezvezno ustvarjenih tem ima že 51 strani, ko sem pa sam odprl temo o tem, kakšne motorje predvsem VOZITE, poudarjam vozite ženske, pa so noter pisali svako jaki in pametovali ..... in lahko zelo težko preštejem koliko je pravih zanimivih odgovorov, ampak ok, to sem dal samo za primerjavo .....

Zakaj ne bi imel BMWja ..... ?

Motor mi enostavno ni všeč .... najbolj me moti box mašina in sam izgled motorja. Ne ne, ni denar problem .... ker če sem imel za moje zdajšnje motorje, potem bi imel tudi za BMWja.

Čeprav rojen in živeč v nemčiji mi nikoli niso bile posebaj pri srcu nemške znamke ..... edino kar sem konstantno prisegal je na Opel ....

Moti me to, da si lastniki BMWjev mislijo, da so nekaj več (da ne bo pomote!! NE VSI!! Nekateri in potem pač človek dobi tak vtis), ter da jim je znamka statusni simbol. Enostavno bi jih lahko dal v isto skupino, kot ovce, ki se zakreditirajo samo zato, da imajo iPhona in mislijo, da so zaradi tega v družbi več vredni. Prav nasprotno, zame je tak človek, ki kampira pred trgovino .... bedak!

Vedno so mi bile pri srcu japonske znamke posebaj ko sem bil šmrkavec mi je bil všeč Kawasaki ZX10R ..... Zdaj vozim že tretjo (3) Yamaho in nimam težav, tako da .... tudi naslednji če kdaj bo, bo japonček.

ko bi ti vedel kako mali sem izpadel, ko sem prišel med stare ate, ki so vozili Golde in me še s pogledom niso ošvrnili, kaj šele pozdravili. Ali Harleisti tudi niso še nikoli pozdravili. Sem pa že naletel na svoje brate bmw-jaše, ko mu tudi ni bilo, da bi dvignil roko v pozdrav. Men se pa tako lepo zdi, ko te kdo pozdravi in celo nakaže, da te kakšen kilometer nazaj čakajo policisti z raderjem. Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm pa končn zvedu, zakaj so bmflni spredi tok grozno grdi... da se med sabo spoznajo na daleč in si signalizirajo razne tajne znake, ki jih ostali navadni motoristi ne razumemo :lol:

hahahaha ... brez zamere ... mal sm se nasmeju ... ne mal ... ORNK sm se :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm pa končn zvedu, zakaj so bmflni spredi tok grozno grdi... da se med sabo spoznajo na daleč in si signalizirajo razne tajne znake, ki jih ostali navadni motoristi ne razumemo :lol:

hahahaha ... brez zamere ... mal sm se nasmeju ... ne mal ... ORNK sm se :lol1:

si pač SPET narobe razumel, bom pa od zdaj naprej vsem, ki vozijo kwaka pokazal fakiča... pa brez zamere :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi še dodal, da na BMWjih bolj "pašejo" moški v zrelih letih z veliko moto izkušnjami, predvsem nemškogovoreči z velikimi trebuhi.

Čeprav mi je BMW asocijacija na: oktoberfest, nemškega turista v kratkih hlačah z fotoaparatom okrog vratu in obutega kot prikazuje spodnja slika .....

60471995.jpg?d41d

crocs-shoes-001.jpg

to je zdaj bolj v modi :) sivi zakon je Avstrija, beli Češka itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato k maš Kwakca... jst na Futko namontiram Conti TKC80 gumice, pa sam gaaaaaaas!!!

all road Futka, kapo dol, pa še ketne pozimi. :D

Kje je kak GS, ki zmore tak ko futka, kaj? Dejmo zdej BMWjarji, konkurenca se je pokazala, tle pa nimate argumentov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...super, da ima mehko balanco, ker tako lažje manevriram na mestu. In če pri tem panično zagrabim bremzo, ne zaniha divje in mi jo zagode pred polno gostilno. Okej pač, pičke na motorjih. Na prevelkih motorjih celo. :slap:

Če se ti to dogaja že pri hitrosti 0 km/h ti predlagam, da motocikel zamenjaš za kolo ali še bolje peš hondo. Bodo ceste varnejše za ostale udeležence. :glare:

Offtopick, ampak zdej razumem od kje generalno mnenje da ženske niso za na motor. Po prebranem zrognjem postu, me čudi, da nas sploh kdaj izza štedilnika spustijo. :hmm: Jeb**ti da enih ne bi smel. Sploh. Nikol. :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ontopic

Edini, ki se matra preko reke, je gs(a) r1200, ki se tudi zaradi velike teže zakoplje v blato. Drugi pa kot za šalo preko, nekateri celo s sopotnikom, tudi mala gska z lahkoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač SPET narobe razumel, bom pa od zdaj naprej vsem, ki vozijo kwaka pokazal fakiča... pa brez zamere :whistle:

sej maus bo tega clo zlo vesel..k bo mislu da mu lažeš , da ga za tremi ovinki čaka kakšna gajsna ...

fakiča si lohk kažemo sam tisti k nimamo bimerja ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

all road Futka, kapo dol, pa še ketne pozimi. :D

Kje je kak GS, ki zmore tak ko futka, kaj? Dejmo zdej BMWjarji, konkurenca se je pokazala, tle pa nimate argumentov :kva2:

dobr no---dejmo se teme držat ... k drugač bom prašal ker bmw ma dost placa na zadnjem prtljažniku / grillu za 9 klaftr gor navezat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!