Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ampak, ko gledam sliko tega BosanskegaMotornegaWozila se fprašam ..., kaj to sploh lahko z A-jem voziš, ali greš k bavarcem na kakšen šnelkurz za opravljanje z težkimi vozili?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, ko gledam sliko tega BosanskegaMotornegaWozila se fprašam ..., kaj to sploh lahko z A-jem voziš, ali greš k bavarcem na kakšen šnelkurz za opravljanje z težkimi vozili?

odvisno od sposobnosti voznika :OK: , ti bi vrjetno rabil kurs :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od sposobnosti voznika :OK: , ti bi vrjetno rabil kurs :kva2:

 

Hja, ampak ne glede na sposobnost farerja ... ko ti zadeva pade po tleh, rabiš avto dvigalo, da te postavijo na kolesa. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga pa nebi imel samo zato, ker ne moreš sam nivo olja preverit :lol1:  :lol1:

 

je fajn občutek, ko sem bmflar prpelje in prosi japanerja za pomoč :jezik:

 

Zakaj ne mores olja preverit? Mal lazje pa ga je kot s tisto palcko od sladoleda pri tebi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne mores olja preverit? Mal lazje pa ga je kot s tisto palcko od sladoleda pri tebi.

 

 

Da bi vsaj napisal palčko od lizike .... tista od sljadoljed je preširka. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisda, me je Thumper prehitel ....

Ravno dans si ga vplačal, a ne? Pa veš, da sem ga tudi jaz! Čeprav te ne poznam (Dami34), mislim, da si zlo navezan na svojo Z€TAUŽNT€sIKs .

Tok zlo, da sm jo danes razdrl, preveril zategnjenost vseh vijakov, podmazal zajlo od sklopke, opral, posušil in premazal z maxibrillom. Jutri pa na servis na 50kkm.

 

p.s. pa tok sm navezan nanjo, da lahko na Avtovalu kr obržijo aro za njihov avtobus :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz to že zdej z Kvakarji postopam :grim

Sam zate pa za Pika je to normalno, boš vidu kako zgleda, ko jst al pa Maus na vas velikane zviška gledamo................Ph........ :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne mores olja preverit? Mal lazje pa ga je kot s tisto palcko od sladoleda pri tebi.

Čeb mel kwako neb olja gledala..............ima al nema, ona sam laufa :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ampak ne glede na sposobnost farerja ... ko ti zadeva pade po tleh, rabiš avto dvigalo, da te postavijo na kolesa. :kva2:

 

ko gre ta BMW na tla...

 

111002165536.jpg

 

unfallbild2.jpg

se več ne sekiraš, ker je totalschaden in pokličeš samo še vleko da ti ga cukne do schrottplatza, kjer dobiš vsaj nekaj zaradi surovine :D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti slabo vidš,motor je čisto cel,kakšna praska pa lužica od bmw fahrerja(znoj) ko ga je želel pobrati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sta se pa najdla. GS-ka pa GT ... pa cobra elf.

 

Ce bi bil kak japonski predstavnik udelezen tule, bi lezala plastika od GT-ja pa do kombija od cobre elf.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne mores olja preverit? Mal lazje pa ga je kot s tisto palcko od sladoleda pri tebi.

 

nevem zakaj :kva2:

 

Tip se je prpelu in me prosil za pomoč pri pregledu olja, ker sam ni mogel :)

 

Tko da Kruci, jaz japaner to naredim sam, s palčko za sladoled...... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ... mogoce pa se mu ni dalo priklanjat. Je le na flegma narejen ce ima bmflo.

 

Jst pa gumb pritisnem. Moti me edino, da ga moram vcasih veckrat.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ... mogoce pa se mu ni dalo priklanjat. Je le na flegma narejen ce ima bmflo.

 

Jst pa gumb pritisnem. Moti me edino, da ga moram vcasih veckrat.

 

Kruci, se mu je dalo priklanjat :grim  Ko se je on priklonil, da bo pogledal, sem mu mogu jaz motor držat :)

 

je pa res, da ima tist okenček butasto postavljen- čist pod motorjem in predvidevam da ni imel centralca, na stranski tački pa ni merodajno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če si včasih kupo bmw-ja.. Kakšnega rtja po možnosti, si postal mali delničar pri podjetju ki dela olje :D ... Rabiš glih tak olje polek kak na starem tomosu.. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če si včasih kupo bmw-ja.. Kakšnega rtja po možnosti, si postal mali delničar pri podjetju ki dela olje :D ... Rabiš glih tak olje polek kak na starem tomosu.. :P

A bejž,bejž....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje če si včasih kupo bmw-ja.. Kakšnega rtja po možnosti, si postal mali delničar pri podjetju ki dela olje :D ... Rabiš glih tak olje polek kak na starem tomosu.. :P

 

  :hooray:

 

tepcek...

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruci, se mu je dalo priklanjat :grim  Ko se je on priklonil, da bo pogledal, sem mu mogu jaz motor držat :)

 

je pa res, da ima tist okenček butasto postavljen- čist pod motorjem in predvidevam da ni imel centralca, na stranski tački pa ni merodajno :)

Ne bo držalo - BMW ima po manualu možnost kontrole olja na centralnem stojalu, kakor tudi na stranski tački  :OK: , zgoraj navedeno morda velja za proizvajalce motornih koles s kakšne druge celine (danautepreculuftskakalkajmamprotijaponcem. press) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jaz na yamahi sploh ne glejam ce je olje al ni.. Dok ide ide :)

Če pa zarible, pa je pol tisto ko ti mehanik reče...

Gospod, ziher ste preveč olja vlivali noter... Nee.. Nikoli nisem niti gledal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo - BMW ima po manualu možnost kontrole olja na centralnem stojalu, kakor tudi na stranski tački  :OK: , zgoraj navedeno morda velja za proizvajalce motornih koles s kakšne druge celine (danautepreculuftskakalkajmamprotijaponcem. press) :yes:

 

Samo da točno odmeriš, moraš imeti pogoje kot v Nasinem laboratoriju.

 

Japanerji nimamo teh težav, olje opazujemo skozi šajbico, kje pa se doliva, moraš pogledat v navodila... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo - BMW ima po manualu možnost kontrole olja na centralnem stojalu, kakor tudi na stranski tački  :OK: , zgoraj navedeno morda velja za proizvajalce motornih koles s kakšne druge celine (danautepreculuftskakalkajmamprotijaponcem. press) :yes:

 

Glej, povem ti kako je bilo, ti pa zdaj tumbaj kar želiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, povem ti kako je bilo, ti pa zdaj tumbaj kar želiš :)

Jaz pa ti povem, kako je! In ti povsem verjamem, da je bilo kot si opisal, ampak motocikel (pa naj bo ta, ki ga ima tema v naslovu ali katerikoli drug) ni kriv, če je uporabnik ... mal čuden  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!