Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

dele ne prodajam in tudi ne servisiram motorjev za druge, za prjatle ja, to sta 2, delam pa z motorji, kupim, poštimam, če je potrebno in prodam, najmanj pa zadnje čase v Slovenijo, skoraj nič, še panigale je šel na Češko, pr nas je očitno kupna moč u pm. Primerjalne cene so ti tudi tukaj, prištej še 26€ za Brembo ploščice, cene so itak enake našim, jest dobim edino sconto 30% :

http://www.ebay.de/itm/Yamaha-FZ1-06-12-Servicekit-Original-Olfilter-Luftfilter-Zundkerzen-Ol-S-N-Fazer-/251328745996?pt=DE_Motorradteile&hash=item3a845c520c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa uno padeno multistrado gledal, pa je prevec poskodovana. Mislim da je celo nosilec motorja pocen.

Al pa un KTM 990 zariban je tudi zanimiv za kupit in porihtat. Ce je ostalo vredu seveda.

 

Neki morm kupit, tole brezdelje ubija ...

ne moreš kupit od kšeftarja  pr nas, pojdi u Italijo, če se ti šravfa, provizijo bo itak potegnu on, kolikor se le da, ti boš pa sam šravfu in na koncu lovil svoj gnar :grim . Buba jo je itak iz Italije prvleku-multistrado, počen je blok motorja-nosilec, ki je vlit v blok, se da rešit, sam je dost dela, pa prav majstr mora bit :grim , KTM je predrag, za 2500€ ti ga ne bo dal, 4500€ je pa vreden cel, pa še prodat ga je treba, čeprav cene so višje, realnost je pa druga :smoke: , razn če boš rihtal zase :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kilometraža pove, da je bil več na mizi, kot na cesti :)

4000 piste od oka, nobene okvare, leva plastika oklepa obnovljena, zaradi levega ovinka :grim , nič posebnega, zdrs :headbang: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni odvisno od trgovca ampak od motorja sneci,Versysa prpelješ iz trgovine in mu takoj cena pada iz 8k€ na 3k€......... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če bi blo vsem enako všeč nebi blo zanimivo... Sem pa vido da bmw riderji ste najraje u kafičah? A je tko slab? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če bi blo vsem enako všeč nebi blo zanimivo... Sem pa vido da bmw riderji ste najraje u kafičah? A je tko slab? :D

edino mi imamo še za pivo :beer2: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni odvisno od trgovca ampak od motorja sneci,Versysa prpelješ iz trgovine in mu takoj cena pada iz 8k€ na 3k€......... :grim

 

Versysa ne prodajaš, ker si ga kupiš zaradi vožnje.

 

BMW pa se primarno kupi zaradi sosedov in zaposlenih na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versysa ne prodajaš, ker si ga kupiš zaradi vožnje.

 

sam mora bit v garaži in zmeri pokrit, da koga na smrt ne preplaši :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če bi blo vsem enako všeč nebi blo zanimivo... Sem pa vido da bmw riderji ste najraje u kafičah? A je tko slab? :D

Pojma nimam,nimam BMW-ja :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če bi blo vsem enako všeč nebi blo zanimivo... Sem pa vido da bmw riderji ste najraje u kafičah? A je tko slab? :D

 

Po moje so tako nervozni, da brez kave ne morejo voziti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,po moje se taqko komfortno vozijo ,da bi brez kave še zaspali :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje če bi blo vsem enako všeč nebi blo zanimivo... Sem pa vido da bmw riderji ste najraje u kafičah? A je tko slab? :D

 

Z japoncem niti do tam nisem prisel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi si pa upal trdit, da je skoraj vsak lastnik "bavarca" v nekem preteklem obdobju imel v lasti rizotko. Obratno si ne upam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi si pa upal trdit, da je skoraj vsak lastnik "bavarca" v nekem preteklem obdobju imel v lasti rizotko. Obratno si ne upam.

čista resnica :OK:  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi si pa upal trdit, da je skoraj vsak lastnik "bavarca" v nekem preteklem obdobju imel v lasti rizotko. Obratno si ne upam.

 

Nekje se je moral naučiti voziti, na bemfli je to nemogoče. Težka, nevozna, pokvarljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se je moral naučiti voziti, na bemfli je to nemogoče. Težka, nevozna, pokvarljiva.

 

Stevilo migrantov korak nazaj je zanemarljivo. No, vsaj jaz ne poznam nikogar, najbrz bom prvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj gredo tisti, ki nimajo na kredit.

 

Ti pa vem, da se boš vrnil, ker ti bemfla gume pobira :)

 

Kolk pa kaj ti narediš km z enim setom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobira jih mogoce malce bolj kot na ostalih prevoznih sredstvih, ampak imajo vec profila, tako da nardim kakih 50% vec.


Nazaj gredo tisti, ki nimajo na kredit.

 

 

A dej ga lomt. kdo pa kupi moped na kredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se je moral naučiti voziti, na bemfli je to nemogoče. Težka, nevozna, pokvarljiva.

narobno predstavo imaš :smoke: , za vožnjo je lahkoten, po teži lažji od primerljivih v kategoriji in R motorji nepokvarljivi :grim , za K in S tega ne bom trdil glede pokvarljivosti :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vožnjo je lahkoten

 

Samo zato sem sel na testno voznjo. Ker pac nisem verjel. CB-jko sem seveda se isti dan parkiral na autodotnet :)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!