Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

To pa je tisti pregovor.. Mam dragi avtoo... Imam dnar .....

Pol pa ga policija vstavi, pa pogleda gume, pa se policaj prime za glavo.... F1profil :)

Ni drag motor pogoj da ma človek denar.. Mogoče se pa nam smili 10.000€ pa več € metat v maline ;) ...

A se ti z bmwjem pripelaš en dan prej iz lj do kopra? Je pa dober za ego :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še žulje boste dobil,tok vas žuli :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še žulje boste dobil,tok vas žuli :grim

 

Če se človek tak napihuje ponavadi najprej rahlo....

 

imagescaq42053.jpg

 

potem pa odleti...

 

imagescae24xqd.jpg

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom pisal potopisa je pa Yaris vredu hibridni avto dokaj majhen poraba naj bi bila 3,5 l z akumulatorjem doseže hitrost do 70 Km/h in če ga preko noči dopolniš priključiš na 220V lahko z hitrostjo do 70 Km/h prevoziš  20Km brez porabe goriva.Osnovna cena avta je ca 14 700€ z vso možno dodatno opremo ca 23000€.akumulatorji so za vedno in jih ni potrebno nikoli menjati !

Akumulatorje sicer lahko imaš zmeraj in jih res nikdar ne rabiš menjat, kar pa ne pomeni da jim kapaciteta z leti ne pada.

Sploh pa dokler bo treba celo noč filat celo noč, da boš največ 20km lahko naredil - je to neuporabno. Jaz osebno raje kupim Kia Rio, zanj dam 10 jurjev (če želim malo več opreme še malo zraven, a je ima že v osnovi dovolj), pa za tisto razliko v denarju napram Yaris-u naredim ohohooooo kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je banda a spet ne ločte mopeda od štirkolesne kante al so vam miške pocrkale pa ne morte kliknt taprave teme ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se človek tak napihuje ponavadi najprej rahlo....

 

imagescaq42053.jpg

 

potem pa odleti...

 

imagescae24xqd.jpg

 

:D

ta pa je dal nekaj v življenju, tako po starosti, kot po kilometrih, lahk gre v penzijo, eni bi že 30 let prej :grim , ampak tu ne pluvamo po njih, še plunka niso vredni :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa je dal nekaj v življenju, tako po starosti, kot po kilometrih, lahk gre v penzijo, eni bi že 30 let prej :grim , ampak tu ne pluvamo po njih, še plunka niso vredni :kva2:

se pa lepo vidi da je to od udarca pri padcu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolgo nism, ampak direkt na BMW bi se zdj:

giphy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj,kaj nisi kredita dobu :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kredit dubu, moped vplaču, pa pravijo da bo zamuda pr dostavi, ne vem neki morjo softwer ugredat, ne dela lanč kontrol, pa misile kontrol manjka :(

 

Tako da, nit kave mi niso ponudli prasci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No začetek zanimiv sredina in proti koncu klasično slovenko da sem skoraj volo zgubo.

NO zakaj ga ne bi imel, preveč denarja za povprečni motor brez duše pri mehanikih pesem ista kvarijo se kot vsi drugi cene delov da te glava zaboli in zadnje nisn še pol stoletja na svetu. Glede duše mislim ko se pelaš in dobiš brez bilo kakega razloga nasmešek na obrazu. To je men prva stvar na motorju.

No da še dam nekaj plusov .ko bo čas dovoljeval da bom delal 500k + na dan cel teden na motorju bom mogoče razmišlal o BMW . Vas pa zastopim ko vas ali nas dajejo v določene okvirje.

Za vse kaj ni narejeno v evropi je le kopija. No mal heca.

Naj bol pa je res lastniki teh in onih motorjev so pa tak glavni krivci glede razmišlanja o motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse si menjal na svojem bmw-ju in koliko te je prislo? Pac zanima me kaj me se caka v obdobju 100.000-200.000km na svojem.

 

Hvala in lep pozdrav igor74

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz prve roke te bo seznanil s cenami, kaj si vse zamenjal in koliko te je koštalo in podal nam bo zanesljive odgovore kaj nas čaka, Sneci je dobil konkurenco :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let x 15.000 km/leto < 100.000km

 

Jst mislim da ti tudi matematika ne gre.

 

Človek naredi 13k km po Ridah  :kva2:  a jih že v miže pelješ? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100.000km nardiš u manj ko 5 letih  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek naredi 13k km po Ridah  :kva2:  a jih že v miže pelješ? :P

 

Jsz mislim da si bil lani glih tolkrat tam kot jst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!