Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sj veš da mentalno gre sam še navzdol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

When sunlight hits the moon's surface, the temperature can reach 253 degrees F (123 C). The "dark side of the moon" can have temperatures dipping to minus 243 F (minus 153 C).

 

Gska bi se pregrela parkirana ali pa bi ji zlitina razpadla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je šel gor :grim

 

tole mogoče že drži....ampak tale jih pa gor vozi :D

 

NASAZX-14_large.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N'č nisi :slap: !!

Po svetu sem srečeval tahude moto-potepuhe glih na 500 in 400 kubičnih  :quad:  ropotalih, pa ni nobeden reku, da je premajhen in pretežek! Glih taprav!! Če ti pade, ga vsaj popbereš lohka... :hmm: :yes:

Je pa fajn, če ima pri strani en štrleč cilinder, ga ni potrebno pobirati iz tal... :O:P:D  fajn za križ! :yes:

Bicikel je za potovanja najboljši, lahko ga je pobrati, zraven skrbiš za rekreacijo in zdravje, ne potrebuje denarja za bencin in servise.

Ta pravi popotniki gredo s kolesom. Škoda, da jih BMW ne dela, bi imeli kaj kritizirati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO dvomim v tvoje poznavanje aluminijasti legur...

Ne me basat! A de?! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno te matra ta salon, kako ti ni jasno saj to je SAMO Avtosalon + ena hala orodja ! Motorje grem pogledat v Munchen IMOT ali v  Milano ! Še tole prvič sem se vsel : na Hondo AS domžale,na Yamaho Virago v Delta timu Krško,na Kawasakija pri Šternu,na V-maxa IMOT Munchen,na BMW-eje pri Valentinčiču.

Ps; nedaj se motit s tem Avtosalonom kajti jaz ga obiskujem skoraj vsako leto že od leta 1970.

Še tri pikce več. Brumerčk je car. A ne de!? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

... ja jest še razmišljam, za koga bi navijal ... :kva2:

 

... sta kar oba po svoje nevarna ...  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je zakon. :notworthy: :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  

Vse ostalo so JAJCAAAAAAAA. :grim  :grim :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je zakon. :notworthy: :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  

Vse ostalo so JAJCAAAAAAAA. :grim  :grim :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

 

Fant, v zmoti živiš!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je zakon. :worship:  :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: 

Vse ostalo so JAJCAAAAAAAAAA. :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je zakon. :notworthy: :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  

Vse ostalo so JAJCAAAAAAAA. :grim  :grim :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

IN TO VELIKONOČNA

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, v zmoti živiš!  :grim

 

Morda tam bivakiraš ti, sam sem zaenkrat še kar tuleeeee - na sončni strani ALP.

 

Ampak - k si pameten, kje pa je ta ZMOTA - bi šel enkrat na izlet tjakaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda tam bivakiraš ti, sam sem zaenkrat še kar tuleeeee - na sončni strani ALP.

 

Sem ti mislo napisat, da je čas, da pilezeš iz luknje in pogledaš okrog, da ni vse BMW, kar se vozi!

 

Ampak - k si pameten, kje pa je ta ZMOTA - bi šel enkrat na izlet tjakaj!

 

Pubec, na trikotni jasi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa priznam, včeraj pa sem res razmišljal o bmw lt1200 ko sem mogo yamaho porinit pol metra rikverc...

Vzratne ni na yamahi :( ...bomo pač še kake 2 -3 tedne počakali da bo moč prišla v levo nogo, al pa bom mogo bmwja nabavit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da prihaja velika noč...Kmet2 že farba njegova jajca... :D

 

IMG_4455a.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!