Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kupil Japonca,

in kot sekundarni moped, s katerim se bom šel kafe rejserja bo pa neka fensišmensi evropska znamka (pa zavarovan bo za primer okvare na cesti) :D

teb sm že rekel, da si zrel za Bmw, sam še vprašanje časa, kdaj boš to sam sebi priznal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb sm že rekel, da si zrel za Bmw, sam še vprašanje časa, kdaj boš to sam sebi priznal :grim

jst sm ko Kruci, zame še niso nardil ta pravega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da SLO narod razmišlja pametno, ne bi bili tam kjer smo in nam ne bi vladali te, kateri nam vladajo :klicaj: , začnimo od tebe, kot primer, kupi si Bmw, Ducati, KTM, Triumph, Aprilia, MV Agusta, Bimota, skratka EU motor, ker ostalo je sekundarna znamka, evo povedal sem ti in povej kaj boš storil? :glare:        nič :grim , ker vem :BUA: , sam se nateguješ, ker si ovca :slap: , jest ti sam pomagam, da si srečna ovca :kva2:​  

 

Ne prjatu, ovca nisem glih zato, ker ne bom poslušal tebe in si kupil znamke katero ti simpatiziraš in ostale "zaničuješ" :)

 

Res me zanima, zakaj toliko šraufaaš sekundarne znamke in jih potem naprej preprodajaš? Kako to, da ne prodajaš BMWjev, Ducatijev, KTMov, itd.???  Če bi te res tok motile te sekundarne znamke in bi bil pošten prodajalec, potem jih nebi prodajal in zavajal ljudi? :)

 

ps. da se zastopiva, ni to nobena provokacija, resno sprašujem :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWjev noben ne kupuje...

Menda jih sam financirajo....

karkol že ti pumen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

BMW%2Bshit.jpg

 

Dokler pacient zaprtega oddelka psihiatrije ( oprosti jim ubogim na duhu - saj ne vedo kaj delajo ) nalima tole, lahko samo in spet dodam;

 

BMW  JE ZAKON! :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler pacient zaprtega oddelka psihiatrije ( oprosti jim ubogim na duhu - saj ne vedo kaj delajo ) nalima tole, lahko samo in spet dodam;

 

BMW  JE ZAKON! :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

lajkam  :kva2:

lajkam  :kva2:

šala mala :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler pacient zaprtega oddelka psihiatrije ( oprosti jim ubogim na duhu - saj ne vedo kaj delajo ) nalima tole, lahko samo in spet dodam;

 

BMW  JE ZAKON! :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

teb je pa placebo popustu ... :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kmetu se več. Neda dret.. Tak ste/smo nadležni

Kmet je prodal JAJCAAAAAAA  :grim   :grim pa se mu ne da več zagovarjat JAJC  :grim   :grim.

Je pa čisto možno, da bomo že 26.04. spet imeli JAJCAAAAAAA  :grim   :grim, cca 5 komadu v ponvi. :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler pacient zaprtega oddelka psihiatrije ( oprosti jim ubogim na duhu - saj ne vedo kaj delajo ) nalima tole, lahko samo in spet dodam;

 

BMW  JE ZAKON! :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

 

Kaj pa tale guča

Papež, papež, preveč so ti jajca všeč, raje kakšne druge sistem občuduj in uporabljaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prjatu, ovca nisem glih zato, ker ne bom poslušal tebe in si kupil znamke katero ti simpatiziraš in ostale "zaničuješ" :)

 

Res me zanima, zakaj toliko šraufaaš sekundarne znamke in jih potem naprej preprodajaš? Kako to, da ne prodajaš BMWjev, Ducatijev, KTMov, itd.???  Če bi te res tok motile te sekundarne znamke in bi bil pošten prodajalec, potem jih nebi prodajal in zavajal ljudi? :)

 

ps. da se zastopiva, ni to nobena provokacija, resno sprašujem :)

da se zastopimo, motorje grem iskat v tujino, vzamem komplet motorjev, veliko zarubljenih, itd, da ne razlagam dalje, prodam jih dalje, najmanj v SLO, pr nas je kupna moč u qrcu, veliko Bmw zadnje čase prodam v Nemčijo, hobi mi je pa šravfanje, Ducatijev, Bmwjev skratka EU znamk težko najdeš v okvari, za razliko od japončkov, ki jih je koliko češ, je pa dejstvo, da se te motorji prodajajo v SLO, drugje jih folk več noče, zato trdim, da edino pr nas še vozimo japanarje, drugi so se jih začeli izogibat, vsaj po tujini je tako :grim , zaradi mene pa naj vsak vozi kaj hoče, njegova stvar in njegov denar :smoke: , jaz rižija mel ne bom zase, za prodat in osrečevat vas, to je pa posu, da pa se bom jaz z njim vozil, se pa imam preveč rad, nevarni so :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teža tako opremljene brez goriva - 280kg ... glih tolk filigrank k ruska štanca..

 

Thumper, se strinjam, da je težak, ampak se spomniš starih časov (70 in 80 leta), kako smo izvedeli kvaliteto dobrih radioaparatov?

 

Bolj je bil tranzistor težki, bolša je bila kvaliteta ... se spomnim iz tistih časev: Grundig, Marantz, ITT Schaub Lorenz .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se zastopimo, motorje grem iskat v tujino, vzamem komplet motorjev, veliko zarubljenih, itd, da ne razlagam dalje, prodam jih dalje, najmanj v SLO, pr nas je kupna moč u qrcu, veliko Bmw zadnje čase prodam v Nemčijo, hobi mi je pa šravfanje, Ducatijev, Bmwjev skratka EU znamk težko najdeš v okvari, za razliko od japončkov, ki jih je koliko češ, je pa dejstvo, da se te motorji prodajajo v SLO, drugje jih folk več noče, zato trdim, da edino pr nas še vozimo japanarje, drugi so se jih začeli izogibat, vsaj po tujini je tako :grim , zaradi mene pa naj vsak vozi kaj hoče, njegova stvar in njegov denar :smoke: , jaz rižija mel ne bom zase, za prodat in osrečevat vas, to je pa posu, da pa se bom jaz z njim vozil, se pa imam preveč rad, nevarni so :smoke:

 

Spoštujem tvoje mnenje, ampak kljub temu malo pretiravaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa in vsak BMW se lahko skrije. Eden najlepših motorjev .... sem dobil kar purjo kolt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi prave tenerejke pokazal.

 

World Crosser R je prava :)

 

To so mokre sanje bmwjašef.

 

20111112223238b4b.jpgworldcrosserintermotsupe.jpg

kje ma ta svinc bremze, se je treba včas vstavt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teža tega modela je Fahrberajt = 261kg oziroma še manja za model R

 

Teža nemškega tanga Tiger1 alias GSA = 259kg

 

Glede na to, da je gska zastarela, najbrž ni dvoma, da so na yamahi montirani zadnji dosežki...

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teža tega modela je Fahrberajt = 261kg oziroma še manja za model R

 

Teža nemškega tanga Tiger1 alias GSA = 259kg

 

Glede na to, da je gska zastarela, najbrž ni dvoma, da so na yamahi montirani zadnji dosežki...

nimaš prav, tanka ne moreš zaustavit, nevaren :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panzerfaust je ustavil :)

mislil sem na orglarja, da ga ne moreš ustavit, sm se pelu z novo, ko je pršla ven, šparajo na bremzah in vzmetenju, za moj način vožnje je zadeva nevarna, sicer pa, če boljšega nisi vozil, ne moreš primerjat med sabo, jes teh problemov nimam, da ne bi boljše vozil, za enkrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!