Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

duce749.. švabi so tak razred zase... oni majo radi samo svoj izdelek..

Kar pa ne pomeni da imajo najbolše izdelke..

V času yugoslavije je blo pri nas tudi največ zastave :D :D 

 

Lahko ti povem da v avto industriji... khm.. tam je nemec.. vsaj kar se tiče vw in mercedesa precej pokvarljiv glede na svojo ceno in kvaliteto..

 

Zato me je kar malo strah 'nemških' motorjev :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati multistrada 1200s

mwahahahaaaaaa ,zdej si jo fstrelu mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce749.. švabi so tak razred zase... oni majo radi samo svoj izdelek..

Kar pa ne pomeni da imajo najbolše izdelke..

V času yugoslavije je blo pri nas tudi največ zastave :D :D

 

Lahko ti povem da v avto industriji... khm.. tam je nemec.. vsaj kar se tiče vw in mercedesa precej pokvarljiv glede na svojo ceno in kvaliteto..

 

Zato me je kar malo strah 'nemških' motorjev :)

največ problemov pri Bmw je z K motorji, čeprav eni nimajo nikakršnih problemov, R stari boxer je preizkušena zadeva, s 1000rr pa maš lahko grozno fin motor ali pa kontra, samo se ponavadi napake odpravijo v garanciji, tak če kupiš rabljenga ni panike, so vse zrihtal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mwahahahaaaaaa ,zdej si jo fstrelu mimo

za vozit je daleč najboljši motor :grim , vozne lastnosti so daleč pred konkurenco, pa njivah se ne vozim, edina zadeva proti je, da ta segment motorja mi ni všeč, mi je Bmw RT bolj všeč, to je edini razlog, da je nimam, žena pravi, da so te motorji( GS, Multistrada, Explorer, Adventure)po izgledu kot ptiči, zdaj se pa kregaj z njo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženevčan se ne bo strinjal s tvojimi ugotovitvami :-)

Zdaj je najbrž nervozen, ker ima toyota množičen vpoklic.

on si je za vsak slučaj nabavil še enega za dele, pa mu ni še nič umrlo, ded se vozi BP, horoskop ma dober, lahko bi ga pa imel u 3,14zdi, zvezde so ti lahko naklonjene ali pa ne :smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste me zafrknili...preberem naslov in pričakujem sliko Kmeta, ki s sprejem barva svoja bavarska in avstrijska...............no, motorja. Potem pa tole  :grim 

 

Se vidi, da prihaja velika noč...Kmet2 že farba njegova jajca... :D

 

IMG_4455a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se zame sekirat sem v vseh pogledih preskrbljen ! !

2-gi motor uspešno prodajam po delijh,še malo pa bo za novga  K-aja 1300 :P

Kar se tiče odpoklicev se sploh ne sekiram saj naredijo vse zastonj pa še njihov avto dobiš v uporabo zato me je tudi Auris hibrid navdušil,da bo naslednji mestni avto Toyota Yaris hibrid !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je fino ko tale tema laufa ste kar pozabili po Dukatijih in HD jih pluvat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je fino ko tale tema laufa ste kar pozabili po Dukatijih in HD jih pluvat.

 

Bolijo nas kurci za HD-je. Priblizno dvakrat na leto vidim delujocega na cesti, pa se to je prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce navija za bmwja, ker jih ma celo garažo pa jih nemre prodat.. :P

Drugi pa bi radi da m i prodamo japonce, da bojo lahko poceni kupli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duce navija za bmwja, ker jih ma celo garažo pa jih nemre prodat.. :P

Drugi pa bi radi da m i prodamo japonce, da bojo lahko poceni kupli :D

Duce navija za Ducati :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se zastopimo, motorje grem iskat v tujino, vzamem komplet motorjev, veliko zarubljenih, itd, da ne razlagam dalje, prodam jih dalje, najmanj v SLO, pr nas je kupna moč u qrcu, veliko Bmw zadnje čase prodam v Nemčijo, hobi mi je pa šravfanje, Ducatijev, Bmwjev skratka EU znamk težko najdeš v okvari, za razliko od japončkov, ki jih je koliko češ, je pa dejstvo, da se te motorji prodajajo v SLO, drugje jih folk več noče, zato trdim, da edino pr nas še vozimo japanarje, drugi so se jih začeli izogibat, vsaj po tujini je tako :grim , zaradi mene pa naj vsak vozi kaj hoče, njegova stvar in njegov denar :smoke: , jaz rižija mel ne bom zase, za prodat in osrečevat vas, to je pa posu, da pa se bom jaz z njim vozil, se pa imam preveč rad, nevarni so :smoke:

Sej vem, v sili še hudič muhe žre.... Bmwja tko noben noče kupit :)

 

Zanimivo, meni moj rižotar dela BP.... Verjamem pa, če daš za motor 15k EUR+, ga ujčkaš kot malega otroka, ven spraviš samo ob lepem vremenu, da zadeva mora delat in se zelo malo kvarit... vse ostalo bi bilo namreč žaljivo do uporabnika, da za tok precenjen motor crkuje :)

 

ps. ne ti meni o nevarnosti... dve smrtni žrtvi letos, dva BMWja? :( Kot je že BREITNER napisal, opasno po život.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, v sili še hudič muhe žre.... Bmwja tko noben noče kupit :)

 

Zanimivo, meni moj rižotar dela BP.... Verjamem pa, če daš za motor 15k EUR+, ga ujčkaš kot malega otroka, ven spraviš samo ob lepem vremenu, da zadeva mora delat in se zelo malo kvarit... vse ostalo bi bilo namreč žaljivo do uporabnika, da za tok precenjen motor crkuje :)

 

ps. ne ti meni o nevarnosti... dve smrtni žrtvi letos, dva BMWja? :( Kot je že BREITNER napisal, opasno po život.... 

sorry, ne vozim motorja, kateri nima Brembo bremz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!