Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Duce navija za Ducati :grim

 

Tako kot vsak spodoben mehanik (dela nikoli ne zmanjka press) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, se strinjam, da je težak, ampak se spomniš starih časov (70 in 80 leta), kako smo izvedeli kvaliteto dobrih radioaparatov?

 

Bolj je bil tranzistor težki, bolša je bila kvaliteta ... se spomnim iz tistih časev: Grundig, Marantz, ITT Schaub Lorenz .....

midva ne bova prišla na isto valovno dolžino ... jaz govorim o motorjih ti pa o težko premakljivih utežeh ..

 

Teža tega modela je Fahrberajt = 261kg oziroma še manja za model R

 

Teža nemškega tanga Tiger1 alias GSA = 259kg

 

Glede na to, da je gska zastarela, najbrž ni dvoma, da so na yamahi montirani zadnji dosežki...

ja cca 60 do 70 kg brezveznih  zadnjih dosežkov imajo te velike endure ,,,

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo vožnja, že posest je opasna za mozak

 

Neposest je, glede na zapise, bolj zaskrbljujoča.

 

Snecer, nabavil bom BMW-ja samo iz dveh razlogov - zato, da me bo vsaj Vapo pozdravljal na cesti in zato, ker potem zagotovo ne bova vozila isti motor (ne bi rad, da se mi začno pojavljati podobni simptomi).

 

No, mogoče se boš pa kdaj pozdravil, kupil švabsko kanto in dobil smisel za humor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šraufu Ducatije, bi zdavnaj propadel :grim

 

Jah, svojčas mi je en Nemec (vrhunski mehanik) šravfal rižev polizdelek in poleg jamral kako ceneno je narejen in nič z mislijo na vzdrževanje, saj je marsikaj bilo težko dostopno. Je rekel, poglej mojega Dučeja (Ducati 749), vse je lepo dostopno. Pa je bil moj komentar: "Seveda, če ga moraš pa stalno šravfat." No, potem me je pa en čas grdo gledal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Služi in živi od japoncev, ki se jih da prodajat.

Bemfle pa se ne da niti popravit...

prvo ga je treba pokvarit, kar ni lahko, služim in živim pa še od česa drugega ne samo od mopedov, to mi je bolj hobi :OK: , čeprav bi se dalo tudi samo od tega spodobno živet :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, svojčas mi je en Nemec (vrhunski mehanik) šravfal rižev polizdelek in poleg jamral kako ceneno je narejen in nič z mislijo na vzdrževanje, saj je marsikaj bilo težko dostopno. Je rekel, poglej mojega Dučeja (Ducati 749), vse je lepo dostopno. Pa je bil moj komentar: "Seveda, če ga moraš pa stalno šravfat." No, potem me je pa en čas grdo gledal :P

leta 2003 sem kupil svoj prvi nov Ducati 749, po njem imam tudi nickname :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo branje :kva1:

nič čudnega če si uletel po enem tednu toplic pa maserk ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vozit je daleč najboljši motor :grim , vozne lastnosti so daleč pred konkurenco, pa njivah se ne vozim, edina zadeva proti je, da ta segment motorja mi ni všeč, mi je Bmw RT bolj všeč, to je edini razlog, da je nimam, žena pravi, da so te motorji( GS, Multistrada, Explorer, Adventure)po izgledu kot ptiči, zdaj se pa kregaj z njo :smoke:

A ti kopiram, kaj je napisu tip k jo je imel na testiranju? Bdw...že nekaj let vozi zmahano hondo....pol je pa 1 vikend dobil multistrado in šel z njo na jadranko. Če skrajšam, taljani in softwere ne grejo skupaj, italijanski stroj se sicer pelje dobro, ampak škoda, ko se vedno kaj pokvari....toliko o vtisih.

 

p.s. z ženo se nimaš kej kregat, z njo se lahko samo pogajaš, nato popustita vsak za 50% in naredita kot ona ukaže!!! :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti kopiram, kaj je napisu tip k jo je imel na testiranju? Bdw...že nekaj let vozi zmahano hondo....pol je pa 1 vikend dobil multistrado in šel z njo na jadranko. Če skrajšam, taljani in softwere ne grejo skupaj, italijanski stroj se sicer pelje dobro, ampak škoda, ko se vedno kaj pokvari....toliko o vtisih.

 

p.s. z ženo se nimaš kej kregat, z njo se lahko samo pogajaš, nato popustita vsak za 50% in naredita kot ona ukaže!!! :P

vozil sem vse te ptiče, kot jih poimenuje moja žena in daleč najbolj mi je všeč multistrada in pri tem se konča, kar se pa tiče žene, veš kaka je razlika med teroristi in ženo? S teroristi se lahko pogajaš! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozil sem vse te ptiče, kot jih poimenuje moja žena in daleč najbolj mi je všeč multistrada in pri tem se konča, kar se pa tiče žene, veš kaka je razlika med teroristi in ženo? S teroristi se lahko pogajaš! :grim

Če bi pr meni blo po njeno bi se furala s Hondo GW :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo vožnja, že posest je opasna za mozak

 

Zgleda, da je pri BMWju v ceni tudi pranje možganof .... denarnco pa ti itak fockajo  na vsakem servisu.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič čudnega če si uletel po enem tednu toplic pa maserk ...

 

Ki pa je te bil na terapijah, da je bil odrezan od sveta!? Na gorovju Tora Bora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki pa je te bil na terapijah, da je bil odrezan od sveta!? Na gorovju Tora Bora?

tam kamor on hodi na terapije se tud spomniš ne na ms pa internet ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam kamor on hodi na terapije se tud spomniš ne na ms pa internet ...

 

No ja .... sem bil parkrat na nekaj tedenskih rehabilitacijah v Laškem (isto sranje kot Dolenjske), tako da ...... ni bit tam ravno fajn. Prvih nekaj dni še, potem pa ti že dok***i od dolgčasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja .... sem bil parkrat na nekaj tedenskih rehabilitacijah v Laškem (isto sranje kot Dolenjske), tako da ...... ni bit tam ravno fajn. Prvih nekaj dni še, potem pa ti že dok***i od dolgčasa.

to se pa strinjam ...nobena rehabilitacija ni prihjetna ...al varaš zdravstvo al pa sojo babo .... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolijo nas kurci za HD-je. Priblizno dvakrat na leto vidim delujocega na cesti, pa se to je prevec.

 

Jaz jih niti 2x na leto ne vidim, ker se okrog gostiln ne vozim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ga pa še v arhivih RS ne najdejo več :-)

če misliš na mojga 749, ga ma moj brat in ma motor 125k km, redni servisi, potrošn matrjal, pa gas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pr meni blo po njeno bi se furala s Hondo GW :blush: 

Pa še prav bi imela. Lohka todi HD electra glide

Popravljeno . Popravil jama1100
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!