Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Včeraj sem se spomnil pogovora z voznikom bmwja rt1200...

Je rekel.. To to si kupi, greš na ac vključiš tempomat (glih tok da ni reko da križanke rešuje med vožnjo), veter ti ne piha, gretje si vključiš če potrebuješ itd...

Pa se potem vprašam a tip uživa na motorju? Ali potuje z njim ker se lahko izogne zastojem na cesti?

A ni boljše se peljat z avtom če imaš rad komfort vožnjo po ac??

Ali bi hotel imet takega bmwja? Do 65 leta ziher ne :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se spomnil pogovora z voznikom bmwja rt1200...

Je rekel.. To to si kupi, greš na ac vključiš tempomat (glih tok da ni reko da križanke rešuje med vožnjo), veter ti ne piha, gretje si vključiš če potrebuješ itd...

Pa se potem vprašam a tip uživa na motorju? Ali potuje z njim ker se lahko izogne zastojem na cesti?

A ni boljše se peljat z avtom če imaš rad komfort vožnjo po ac??

Ali bi hotel imet takega bmwja? Do 65 leta ziher ne :D

kolk si star, 64, evo drugo leto :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden pišeš bedarije, se da mal pogledat naokol :music4:

Zakwa? A ni ta tema za pisat bedarije? Sam BMFlarje poglej, kakšne klamfajo tle not.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš prinesti odrezkov zadnjih treh mesecev, ker jih noben upokojenec nima so jih že pred nekaj leti ukinili zaradi varčevanja. :010

A potem ti na lepe oči daji moped?

Swašta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem ti na lepe oči daji moped?

Swašta :D

Poslujem z gotovino, če ni gotovine ni druzga mopija. Novega sem pa nazadnje kupil še v ranjki Jugi. Sem tiste sorte motorist, da mi je motor dolgočasen, če se nič ne da doma pošravfat. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš prinesti odrezkov zadnjih treh mesecev, ker jih noben upokojenec nima so jih že pred nekaj leti ukinili zaradi varčevanja. :010

 

še so izpiski :naughty: :yes:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, verjetn vsi japončkarji samo poslujemo z gotvino..

Bmwflarji pa z uno zlato kartico.. Doma pa rubežniki :D

Malo heca ;) da se neboo kateri že drl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čo, ma kej bemflom še vedno kardani odpadajo?

jp, prav danes sm bral v primorskih novicah v kroniki:

 

Odpadli kardan poškodoval nič hudega slutečega nudista

 

article-2333275-1A126D4F000005DC-177_634

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, prav danes sm bral v primorskih novicah v kroniki:

 

Odpadli kardan poškodoval nič hudega slutečega nudista

 

article-2333275-1A126D4F000005DC-177_634

Verjetno zato,ker ni imel kopalk in se mu je na ku..cu zataknu !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se spomnil pogovora z voznikom bmwja rt1200...

Je rekel.. To to si kupi, greš na ac vključiš tempomat (glih tok da ni reko da križanke rešuje med vožnjo), veter ti ne piha, gretje si vključiš če potrebuješ itd...

Pa se potem vprašam a tip uživa na motorju? Ali potuje z njim ker se lahko izogne zastojem na cesti?

A ni boljše se peljat z avtom če imaš rad komfort vožnjo po ac??

Ali bi hotel imet takega bmwja? Do 65 leta ziher ne :D

Vse je odvisno od tega, kam si namenjen. Za Nordcap sta tempomat in vetrna zaščita zelo dobrodošla. Tudi jaz sem pri tedaj rosnih 40. pogrešal tempomat, če sem delal dolge AC etape na Pan Evropi. Če drugače ne, bi ga uporabil kadar mi je desna roka hotela zaspati in sem jo razgibaval. Leta na to nimajo vpliva, če delaš res dolge ture, je komfort pomemben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, prav danes sm bral v primorskih novicah v kroniki:

 

Odpadli kardan poškodoval nič hudega slutečega nudista

 

article-2333275-1A126D4F000005DC-177_634

 

Alora pridem več ksno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno zato,ker ni imel kopalk in se mu je na ku..cu zataknu !

Tako je. Poškodovanec je na novinarsko vprašanje, kako se počuti, odgovoril:

Boli mene qu..ac za kardan...ali nekaj v tem smislu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od tega, kam si namenjen. Za Nordcap sta tempomat in vetrna zaščita zelo dobrodošla. Tudi jaz sem pri tedaj rosnih 40. pogrešal tempomat, če sem delal dolge AC etape na Pan Evropi. Če drugače ne, bi ga uporabil kadar mi je desna roka hotela zaspati in sem jo razgibaval. Leta na to nimajo vpliva, če delaš res dolge ture, je komfort pomemben.

 

Nerodno je, če crkne tempomat oz. elektronika, še ena zadeva več...

 

V lujzu dobiš sponko "tempomat" :)

 

Sicer pa se baje pravi motoristi ne vozijo po AC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sicer pa se baje pravi motoristi ne vozijo po AC

 

Saj, o BMW farerjih je govora, ki pač nujno za premik potrebuje tudi tempomat. :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerodno je, če crkne tempomat oz. elektronika, še ena zadeva več...

 

V lujzu dobiš sponko "tempomat" :)

 

Sicer pa se baje pravi motoristi ne vozijo po AC

 

Itaq, da je nerodno, če ti crkne karkoli. Zato se na adventure rides gre z 20 let staro Africo ali Tenerejko, ki si jo doma vsaj 10-krat rastavil v prafaktorje in sestavil nazaj. Z zavezanimi očmi, seveda. Ker pa vsi nismo lih Chucki Norrisi, nam pač pašejo elektronski pripomočki na motociklih, ker olajšajo življenje. Kljub temu, da lahko kaj crkne in tudi bo, prej ali slej. Zakaj je recimo ESA tako dobra? Ker za povprečnega motorista samodejno nastavi sprednje in zadnje vzmetenje glede na predvideno obremenitev, ne da bi ta rabil vedeti koliko obratov/klikov in v katero smer mora narediti na vijakih za nastavitev vzmetenja. Ampak to bi nekdo, ki je eno leto vozil GSA moral vedeti.

 

Sponka tempomat (s katero sem precej prevozil), je fina a še vedno zahteva pritisk roke oz. dlani. Pravi tempomat omogoča, da roki počivata.

 

Ne, pravi motoristi se s trail bajki vozijo med Malim in Velikim Triglavom. C'mon, get a life, PLS.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz najbolj pogrešam klimatsko napravo, ta najbolj olajša vožnjo poleti, bolj kot kakšen esa in podobna navlaka.

 

Na avtomobilu imaš tudi aktivno vzmetenje?

 

Za normalnega šoferja ni nobene potrebe po klikanji in spreminjanju fedre, jaz vozim na default po vseh terenih in z različnimi obremenitvami. 

 

Tako da, get a life, nateg se pač drago plača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo roko na srce.. Če grem na pot z motorjem in ob tem razmišljam o ac... Potem je res bolje it z avtomobilom..

20 let nazaj so potovali brez raznoraznih tempomatov gpsov pa mobitelov...

Za tistih 100 km ko jih prevoziš po ac če že moreš pa ni ravno neke silo po tempomatu.. Al pač?

100ljudi, 100čudi :)

Sneci, mogoče pa je treba po ac ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se peljem po AC, mam vinjeto, pri nas so itak takšne ceste, da če grem izven slo, grem po AC.

 

V tujini pa tudi kdaj na AC, da malo prezračim motor. Nobenih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toliko rabiš te stvari na motorju, koliko gnara imaš, če ga imaš ogromno, je motor obložen z dodatki, kot božična jelka, če ne, ma kuplung še zajlo :kva2: , že z biciklom smo šli na morje prek velebita, tak da motorja se sploh ne potrebuje, je pa fajn, če finance dopuščajo, toliko orazpravi o potrebi po tem in onem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!