Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

V Hoferju kupujem, ker mi je bližje.

Tudi meni, ampak sem pa zasledil ravnokar akcijo v lidlu.

 

post-19800-0-01864000-1398100836_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Tole so zdele dal v akcijo, kjer botri kupujejo mopedine za birme... Matr so se znajdl. Ni kej, zihr so Nemci, teli Lidl, pa Hofer...

Ej, Sneci, a kakšne japonske trgovine pa nimate tam v vaši prestolnici. Mislim, da moraš v nemški Hofer hodit.. A ti ni nič težko? K japonska roba je pa le japonska roba, al kaj...

Popravljeno . Popravil Robson
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni, ampak sem pa zasledil ravnokar akcijo v lidlu.

 

attachicon.giflidl.jpg

 

Lepo :) sicer pa resnično rabim kosilnico, bencinsko, ker stara bo vsak hip odšla...

Tole so zdele dal v akcijo, kjer botri kupujejo mopedine za birme... Matr so se znajdl. Ni kej, zihr so Nemci, teli Lidl, pa Hofer...

Ej, Sneci, a kakšne japonske trgovine pa nimate tam v vaši prestolnici. Mislim, da moraš v nemški Hofer hodit.. A ti ni nič težko? K japonska roba je pa le japonska roba, al kaj...

 

Nisem fanatičen privrženec japanerjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jst se sploh ne znam peljat z drugim motorjem. Se z GS-ko grem s tezavo. Imam tisti svoj meter od roba ceste in se vozim tam, da ne oviram prometa. 

2. Isto kot zgoraj. Brez elektronike se sploh ne znam peljat. Bremzam vedno s celo roko in vedno me bolijo clenki po voznji. ABS se mi vklopi pri cisto vsakem zaviranju. 

3. Prbit moras bit ze da ga kupis.

1.sam uni nasprot ponavad nekej živčni delujejo .....

2.če te členki bolijo maš putiko ... dokler se ti abs vklapla pr zaviranju je še dobr...ponavad se zna na bmflah k peleš 150 ..

3.prbit ni dost ..pa še v kontekst bmflarske vzvišenosti in japijevstva ne paše ... piknen al pa šmrkav - to pa ja ...

 

 

Takega senzorja nima BMW kot ga imam sedaj :)

 

Iz Lidla imam vzdrževalec akuja, rokavice tople in dežjak, iz hoferja pa wd40 iz akcije pa čistilne robčke. Morda sem še kaj pozabil. To je vse serijsko pri vzhodno nemškem šitu?

 

Da bi sedel na sedež, kjer je krucy z jajci vlekel? hvala lepa, še kaj staknem.

 

Tebi ga noben ne ponudi, ker bi gume uničeval :)

kakšnga pa maš pol ? kitajčka ki h kilerju tišči svoja jajčka?

 

ne ni serijsko pri vzhodnih nemcih ...je pa res da mašine od kawe tud MZ ni hotu vgradit tko da so pol reveži dal not nekej od jamahe...

 

a v avtošoli si dobil pa nov motor pa še vse babe z gnojno rejo so morale počakat da si ti izpit naredu?

 

ima pač še tesno danko ...

 

Tudi meni, ampak sem pa zasledil ravnokar akcijo v lidlu.

 

attachicon.giflidl.jpg

to je tajmšop... ver sise začnejo prodajat šele s 25.majem k rata dost toplo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci nekam dolgo išče kakšno velikonočno fotko s polomljeno Bmflo ali odpadlim kardanom.... Al pa se je šel slikat za v Hoferjev katalog s kakšno drugo majco... A kakšne kolegice pa nimaš, da bi slikala za v katalog zraven mopedka? Lohka je tudi brez vojaške majce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no.. Ste kot deca v prvem razredu... Napadate eniga na kawasakiju.. Napadite bmfljarje... Saj se majo oni za nekaj več...

Snecer ( man ws world)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aia..saj res.. Saj vas je 3/4 bemflarjev glasnih.. ;)

 

Ko se je včasih Vapo zafrkaval na ta račun, si se lahko vsaj dobro nasmejal na njegove štose. Tile vajini pa so enostavno dolgočasni in povrh vsega še pogosto žaljivi (by Snecer). Potem se pa možakar čudi, če dobi nazaj z enako mero :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je drugačen,zato tudi vse jemlje kot pohvalo :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW JE ZAKON! :OK:  :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA! :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW JE ZAKON! :OK:  :worship:  :worship: :worship:  :worship:  :worship: 

 

VSE OSTALO SO JAJCAAAAAAA! :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  :grim  

a si še vedno na zaprtem oddelku? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si še vedno na zaprtem oddelku? :D

 

:smoke: Ne, ne, ................ :grrr ................ sem pa bil pri "sneckotu" in "giftu" na obisku čez praznike, ker so ju premestili na "pol-odprti oddelek". :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ne, ne, ................ :grrr ................ sem pa bil pri "sneckotu" in "giftu" na obisku čez praznike, ker so ju premestili na "pol-odprti oddelek". :OK:

pol bodo hmal veni :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, papez47 pride v temo in zmaga. :)

v bistu je ušel mal vn iz teme, na prostost....mislim, da so ga že ujeli nazaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jest pa mislim, da je bolje, da zaradi lastne varnosti sami od sebe ostanejo na zaprtem oddelku.... na lastno zahtevo!

A samice/temnice še obstajajo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še, sam ti si tok star da ti ostane sam še temnica :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!