Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Maš prov. Evo mojega trajekta od včeraj. Sedaj ostane samo še motorad. Pa ne vem a naj bo z enim ali z dvema r-jema.

Tak pa zgleda tam, ko mora trajekt na bmw

post-22669-0-70011400-1398615202_thumb.jpg

post-22669-0-08062100-1398615249_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pa zgleda tam, ko mora trajekt na bmw

 

Če objaviš sliko trajekta parkiranega na BMW-u, bo to zagotovo slika dneva. Nestrpno čakamo... :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledat sva sla, kaj je bil vzrok, da se je Robson peljal z trajektom. Midva sva sla lepo ob zalivu in je bilo ve OK, tako da ni potrebe bilo se "slepat" z trajektom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za potapljanje je prehladno

 

Pravkar si dosegel 1,2 Snecerja, kar je veljalo za nemogoče. Čestitam :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledat sva sla, kaj je bil vzrok, da se je Robson peljal z trajektom. Midva sva sla lepo ob zalivu in je bilo ve OK, tako da ni potrebe bilo se "slepat" z trajektom.

Po tistih stezicah okoli zaliva se kar vozita...in občudujta domačine ko delajo fasade, škarpe, barvajo čolniče in lovijo ribe z ograj... Tudi danes sem dva evra dal v sklad, da bodo trakjekti še veselo vozili. Tale pogled je pa od danes...

post-38528-0-58806200-1398628590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kak veš kaj je tam? :-)

Enkrat sem z gorskim kolesom lezel k trdnjavi Vrmac in malo pohajal po tistih hribih. Pa sem si malo zapomnil. In (verjemi mi) je stanje infrastrukture in duha od takrat samo slabše. Tako, da mi preskočit zaliv na oljnatem trajektu ni tako slaba izbira. Ti moraš pa že zaradi motorada naokol... Da boš kaj videl in napisal.... Ne pozabi njihov pršut omenit. Da se bo še urednik motorada slinil, ne samo ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo glede na opisano v času, ko so cesto naredili? Lepe pravljice razlagaš :)

To, o čemer pišeš nima nobene veze s prijetno vožnjo ob zalivu.

post-22669-0-50238200-1398661204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo glede na opisano v času, ko so cesto naredili? Lepe pravljice razlagaš :)

To, o čemer pišeš nima nobene veze s prijetno vožnjo ob zalivu.

Tvoja vožnja je pač prijetna. Mene je pa skoz strah kdaj se bo kaj podrlo, pa tačka mi u riverc nagaja, kardan pa po tleh drgne, ker ni še čist stran padel. In vse tako ruži, da sploh ne slišim narave, prepevanja ptic. Sploh mi ni jasno kako se lahko zadnji radl vrti. Kaj le ljudje vidijo lepega v motoriranju. Ena sama muka. Da ti od olja sploh ne govorim. A mogoče veš, kje višje ob magistrali je kakšna rafinerija? Ker, kolikor vidim, ti res velik veš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačina na cesti pršuta, kjer vsak dan pomagata kardanarjem.

Ne vem, če je prav, da si ta dva ljubiteljska mehanika Bmwjev tako izpostavil. Pa kako se lepo vidijo rezervni deli - vse od kardanov in olja ( še rezervne tačke imata!). Mogoče se mi zdita samo motorja mal švoh, da take težke prikolce vlečeta.

Aja. A sta ti povedala zakaj pomagata po cele dneve kardanarjem. Da si bosta GS-a kupla. Ta novga. Tudi s starim bi bila sicer zadovoljna. Samo jima nabiranje denarja ne gre od rok. Ni pacientov. Spet sta srečala samo dva štajerske explorerja, ki jim še pršuta ne morata uvalit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko si rinil na trdnjavo je ciganska vas oz. Majo vse za bemfle

Bosta tam ostala? Saj kakšen pogoj izpolnjujeta....

Popravljeno . Popravil Robson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečo ali smolo to je odvisno od tega koliko si na sveže zaljubljen:)

Drugače pa: če imaš otroke je prevelik riziko, da sta oba na istem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da na Finskem berejo to temo.

Čakava z breitnerom in študirava za članek, vleti mimo grupa bmwjašev s Finske, vidijo versya in obrnejo.

Parkirajo daleč vstran, vodja pa peš do mene, nekam bledi je bil..

post-22669-0-44105800-1398694714_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!