Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne vem če so reveži, tako so navajeni živeti stoletja in "nič" jim ne fali. Pri nas revež nima jesti.

Ti pa hitro prodaj bemflo, pa nekaj manjšega kupi, razliko pa dol pošlji, kot nekoč.

Neokusno je imeti bemflo v današnji krizi in se prepucavati, tudi če je na kredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motolover , naj te ne skrbijo reveži, ki so oddaljeni od tebe 1000 kilometrov. Ozri se okrog sebe in poglej koliko slovencev živi na pragu revščine v dokaj razviti državi.

Narediš kaj za njih, glede na to, da te tako skrbi za ljudi na Kosovu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motolover , naj te ne skrbijo reveži, ki so oddaljeni od tebe 1000 kilometrov. Ozri se okrog sebe in poglej koliko slovencev živi na pragu revščine v dokaj razviti državi.

Narediš kaj za njih, glede na to, da te tako skrbi za ljudi na Kosovu?

 

Jp, možakar kupuje evropske motorje v katerih so tudi slovenski deli...za razliko od nekaterih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, možakar kupuje evropske motorje v katerih so tudi slovenski deli...za razliko od nekaterih :evilgrin:

 

Fritz, ti si njegov PR ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če so reveži, tako so navajeni živeti stoletja in "nič" jim ne fali. Pri nas revež nima jesti.

Ti pa hitro prodaj bemflo, pa nekaj manjšega kupi, razliko pa dol pošlji, kot nekoč.

Neokusno je imeti bemflo v današnji krizi in se prepucavati, tudi če je na kredit

Kar imam sem sam zaslužil. Pred 22. leti sem bil prezposelen in brez denarja. Vse, kar sem imel je bilo volja do dela in 1.700 DEM.

Kot podjetnik zaposlujem in sem zaposloval mnogo Slovencev, ki bi brez službe pri meni še vedno bili na Zavodu. Delam v Nemčiji, zaposlujem Slovence.

Motorje kupujem pri nas in pri nas plačujem davke in s tem pomagam našemu gospodarstvu.

Kolikim si ti zagotovil delovno mesto in plačeval prispevke, da se lahko javljaš?

 

Nikoli se ne delaj norca iz tistih, ki se trudijo za svoje preživetje. Tebi se zdi strašna eksotika, da ljudje vozijo vozove in prikolice z železjem, da preživijo svojo družino. Jaz te ljudi spoštujem. Barva kože ,vera in izgled, ki so drugačni od tvojega, ti ne dajejo nikakršne pravice, da njihove slike uporabljaš za žaljitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motolover , naj te ne skrbijo reveži, ki so oddaljeni od tebe 1000 kilometrov. Ozri se okrog sebe in poglej koliko slovencev živi na pragu revščine v dokaj razviti državi.

Narediš kaj za njih, glede na to, da te tako skrbi za ljudi na Kosovu?

Še ti mi povej kolikim daješ zaposlitev, plačo in plačuješ prispevke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ti mi povej kolikim daješ zaposlitev, plačo in plačuješ prispevke.

 

Ne vem zakaj zdaj to vprašanje?! Tebi so se zasmilili neznaci iz slik, a v državi, kjer živimo je ogromno lačnih ust.

Ogromno denarja gre za socialne transferje ravno za ljudi, ki prihajajo od tam, kjer je bila slika narejena .... Ufff, o tem bi lahko pisal romane, pa še v drugi temi smo.

 

Torej .... BMW ....

 

POPRAVEK:

@motolover: šele sedaj sem prebral tvoj prejšnji post .... glej, preveč resno si vzel to temo!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje kolikim si ti pomagal za preživetje, oziroma dal zaposlitev si dobil zato, ker si me pozval naj poskrbim za reveže.

 

Zakaj sem se oglasil na Snecerjeve slike? Ne zato, ker se mi fotografirani smilijo, ampak zato ker jih uporablja za žaljitve.

 

Kljub javnosti foruma, se lahko obnaša manj prepotentno in z več občutka do okolice in soljudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar imam sem sam zaslužil. Pred 22. leti sem bil prezposelen in brez denarja. Vse, kar sem imel je bilo volja do dela in 1.700 DEM.

Kot podjetnik zaposlujem in sem zaposloval mnogo Slovencev, ki bi brez službe pri meni še vedno bili na Zavodu. Delam v Nemčiji, zaposlujem Slovence.

Motorje kupujem pri nas in pri nas plačujem davke in s tem pomagam našemu gospodarstvu.

Kolikim si ti zagotovil delovno mesto in plačeval prispevke, da se lahko javljaš?

 

Nikoli se ne delaj norca iz tistih, ki se trudijo za svoje preživetje. Tebi se zdi strašna eksotika, da ljudje vozijo vozove in prikolice z železjem, da preživijo svojo družino. Jaz te ljudi spoštujem. Barva kože ,vera in izgled, ki so drugačni od tvojega, ti ne dajejo nikakršne pravice, da njihove slike uporabljaš za žaljitve.

Se vidi da ne razumeš. Nihče se ne dela norca iz teh ljudi, ampak iz bemfle. Kot vidiš se tudi oni delajo norca iz bemfle in tam vozijo mercedese.

Ne piši mi pravljic tukaj, poglej v Afriko koliko otrok tam na minuto umre.

Prava mati Tereza si, kapo dol. Sicer pa bom jaz zvečer tudi hof odprl, da bodo lahko prišli in preživeli družino oziroma niti ni potrebno, ker z žlebom so si sami postregli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje kolikim si ti pomagal za preživetje, oziroma dal zaposlitev si dobil zato, ker si me pozval naj poskrbim za reveže.

 

Zakaj sem se oglasil na Snecerjeve slike? Ne zato, ker se mi fotografirani smilijo, ampak zato ker jih uporablja za žaljitve.

 

Kljub javnosti foruma, se lahko obnaša manj prepotentno in z več občutka do okolice in soljudi.

Nihče ni žalil, pokaži kje sem kaj napisal o teh ljudeh npr. "Lej c..., ipd."

Ne podtikaj, če ne razumeš.

Šerugine slike iz Afrike razumeš drugače? Kot umetniško delo? Ko se npr. Z dvema golima vaščankama slika, ki nimata niti za oblačila.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če so reveži, tako so navajeni živeti stoletja in "nič" jim ne fali. Pri nas revež nima jesti.

Ti pa hitro prodaj bemflo, pa nekaj manjšega kupi, razliko pa dol pošlji, kot nekoč.

Neokusno je imeti bemflo v današnji krizi in se prepucavati, tudi če je na kredit

 

Za tele tri navedke moraš biti pa resnično "ZBLOJEN" in imeti možgane v RITI!

 

Tole je sedaj že 1,5 snecerja.

 

WUNDERBAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bo še kakšen bmwjas kaj dodal?

Spet sem točno zadel, da je primitivce navuklo.

Vedno bolj dobivam obcutek, da res obstajaho bmw fahrerji.

Aroganca, primitivizem, večvrednostni kompleks, gastarbajtersko hvalisanje... Itd. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar berem na spletnem portalu da je v sloveniji 130.000 ljudi brezposelnaih, okrog 60.000 delovnih mest pa je pod vprašanjem....

Mi pa tu gor nabijamo kaj kdo vozi oz. kaj je vredu in kaj ni... Preveč resno jemljete nekatere objave in dobil sem občutek da bi rad kdo keremu jajce stisno?

Je potrebno vsakega primitivno popljuvat ki pove zakaj nebi imel bmwja? Ste res tako samovšečni bmw fahrerji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na trajektu sem videl dva "obraza" bmw fahrejev.

 

Prvi z novo gsko nervozen, hotel prvi ven, ne razume, da je nek red in da ne moreš mimo vrste, tolko da ni tablice od kolega zlomil, ko je tišal tisto zverino iz vrste, v nervozi pozabil tačko, skratka ko j... sistem, samo ego in on.

 

Je mislil, da bo fronto prehitel, če bo 5 minut prej začel vozit :)

 

No, drug straješi prekaljeni bmwjaš z brki (Avstrijec) brez besed pride do mene in mi samodejno pomaga navleči dežjaka, zaželela sva si gute fahrt... Ne da bi rabil pomoč, ampak človek je priskočil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, drug straješi prekaljeni bmwjaš z brki (Avstrijec) brez besed pride do mene in mi samodejno pomaga navleči dežjaka, zaželela sva si gute fahrt... Ne da bi rabil pomoč, ampak človek je priskočil.

ko te je videl v vsej tvoji luči, vedel je, da se v realnem svetu težko znajdeš in si se mu zasmilil in takoj je vedel, da si potreben pomoči, seveda, pravi bmwflar ti takoj skoči na pomoč :kva2: ​ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je bil oni drugi? :) fake bemflar :)

un je novi :grim , ker je komaj čakal, da pride iz trajekta :OK:​ , da se lahko vozi in uživa :010 , ta starim bmwflarjem, je to že normalno, novi pa so malce nestrpni, probaj, pa boš videl, da se boš isto obnašal :kva2: , no zate nisem glih prepričan, da znaš uživat :naughty:, boš mogu še dokazat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je zanimiva zato, ker ima Snecer vedno prav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bo še kakšen bmwjas kaj dodal?

Spet sem točno zadel, da je primitivce navuklo.

Vedno bolj dobivam obcutek, da res obstajaho bmw fahrerji.

Aroganca, primitivizem, večvrednostni kompleks, gastarbajtersko hvalisanje... Itd. :-)

Kdo je primitivec, ki se hvali, da je po Jadranki prehitel dva motorista in o tem celo objavil film?

Kdo ima večvrednostni kompleks pred ljudmi iz Kosova?

Kdo se hvali, da bo poslal fakture v Berlin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je primitivec, ki se hvali, da je po Jadranki prehitel dva motorista in o tem celo objavil film?

Kdo ima večvrednostni kompleks pred ljudmi iz Kosova?

Kdo se hvali, da bo poslal fakture v Berlin?

 

- spet nisi nič razumel. V sosednji temi se že dolgo prebira, kako je jadranka v dežju nevozna ipd. jaz, ki nimam nobenih tečajev nevarne vožnje ipd. sem samo pokazal, da govorice ne držijo. Ja, dva sem "prehitel", po dodatnem pasu za prehitevanje, ne moreš verjet

- ne vem kdo ima večvrednostni kompleks pred ljudmi iz Kosova, to so tvoji bolani sklepi, ki nimajo veze z mojimi objavami

- ja hvalil se v virtualnem svetu, da bom poslal fakture v Berlin, pa danes so mi jih že plačali :)

 

Malo vdihni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, hec gor hec dol, ampak a se vam ne zdi, da je tole nabijanje zadnjih treh strani prešlo vse meje okusnega?

 

Včasih sem še rad prebral to temo in se nasmejal "podjebavanju", zdej je pa to res malo neokusno ratalo.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste navalili, "ko gluhi na telefon"!

 

Res je, kar je Snecer napisal .... BMWjaš je bil tako nervozen, da mi je skoraj tablico (plastiko) odlomil, ko se je gural med motorji. Ko je odgurtnal svoj motor, je gurtne vrgel na moj motor in hitel z potiskanjem rikverc z spuščeno tačko (z ugašnjenim motorjem) z katero bi lahko zapel v gobice na podu trajekta, kamor se vpnejo gurtne. Čeprav so imela vozila iz prve in druge vrste prednost je kljub temu tišal motor pred glavni izhod na trajektu .... delavec ga je opozarjal, ampak se je nemec delal "francoza".

 

Nihče se ne dela norca iz ljudi, ki so na slikah .... dejstvo je, da so takšnega življenja navajeni in jim tako paše, ko pa jim ne bo več, bodo pa prišli itak k nam v Slovenijo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče se ne dela norca iz ljudi, ki so na slikah .... dejstvo je, da so takšnega življenja navajeni in jim tako paše, ko pa jim ne bo več, bodo pa prišli itak k nam v Slovenijo.

eni ste že tle :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!