Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Krucy ti se pocajtaj,Fritz preveč resno jemlješ snecerja in Snecer pozabu si vzet tablete :PDami ti se pa zase brigej :lol:

fuki se :P fahrer, kmetovski ribič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, umirit žogo, zajebancija o Bmw in rižijih in špagetarjih je vredu,ampak, ko je nesreča, smo vsi na istem, dva kolesa sta za vsakega, ne glede, kaj voziš, zato po pameti in varno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi Versys sem zasledil da se bo Snecer družil z somišljeniki,vozil v koloni cikcak polnih švabov........majo pa dobro propagando,Snecerju so opral možgane in to švabi :lol:

Pa pazi da te kdo ne nasadi od zadaj :lol:ker z uno tvojo šminko jim boš všeč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijaš, očitno ti ni jasno da na večdnevni furi ne tekmuješ, ampak pride zaradi vremena in dolgotrajne vožne do napak...in če trdiš da nisi nikoli naredil še nobene, potem ti dam pa kapo dol.

Ah daj no, midva z Snecerjem sva vozla 8 dni od tega je 6 pa pol dni deževalo.

Naju dva bi torej morali z helikopterjem pripeljat v Slovenijo!

Vreme in večdnevno potovanje ni izgovor .... zbran moraš bit od prvega do zadnjega dneva.

Me pa res zanima znamka motorja, ki je Krucija odrezal, čeprav kvaliteten japonski stroj pri tem nič nikriv, temveč voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped jo je odnesel kakor se za bavarca spodobi. Zvita balanca in pocen scitnik rok. Pa kardan je mal podrsan ker je na desno stran padu.

Versysa bi cel teden pobirali. Bi blo kot akcija 'ocistimo slovenijo'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breitner v kateri ustanovi sta z Snecerjem :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so vozili v grupi, potem si lahko kar mislim, kar je bilo.

 

Saj pa jih že kar vidim, ovčice, brzina večja, cik cak, praviloma VEDNO premajhna razdalja, tako da napake ne moreš popraviti.

 

Krucy pa je rad ožemal in zna in sigurno ni vozil turistično, zadaj pa ga ni so mogli loviti.

Bom v tvojem stilu povedal:

kaj ti pomaga, če si fantastičen versis šofer, voziš sam, brez napak, če pa ti v nepreglednem ovinku nasproti priletita dva kardana, ki sta medtem odpadla, z dveh BMW mopedov, ki sta se zaletela zaradi premale varnostne razdalje?

 

Tako je to, bmw te nategne povsod :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje, umirit žogo, zajebancija o Bmw in rižijih in špagetarjih je vredu,ampak, ko je nesreča, smo vsi na istem, dva kolesa sta za vsakega, ne glede, kaj voziš, zato po pameti in varno

Se strinjam duče! Iz tega se ni za šalit, ampak nekaterim tudi če napišeš, da nisi tako mislil, še kar naprej terajo svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Breitner v kateri ustanovi sta z Snecerjem :P :lol:

Ne vidi se skozi okno, tako da ne znam točno povedat vem pa, da nekje pri Ptuju. ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat tokom sezono vama pridemo pomagat :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je nasedel reklami in je bil več na tleh kot v sedlu

 

Zgornje je seveda tipičen primer pisanja o tebi neljubem motorju.

 

Kaj si hotel povedati? al ti moram še jaz kaj napisati o tvojem duševnem zdravju?

Lepo piši o temi in mašini in se ne spuščaj na primitiven nivo.

 

Lej, če bi ti več pisal o bavarskih kantah in manj žaljivo o voznikih le teh, bi se ti vozniki (vključno z mano) verjetno lepše obnašali do tebe. Je pa zanimivo, da si se našel pri duševnih motnjah in ne npr. pri kompleksu manjvrednosti do določene znamke :smoke:

 

Seveda smo dejstvo, da glede vkopavanja v pesek nabijaš (da ne rečem lažeš) gladko preskočili :closedeyes:

 

@ kmet - so dnevi, ko nimam smisla za humor in dovolj velike duše za pomilovanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah daj no, midva z Snecerjem sva vozla 8 dni od tega je 6 pa pol dni deževalo.

Naju dva bi torej morali z helikopterjem pripeljat v Slovenijo!

Vreme in večdnevno potovanje ni izgovor .... zbran moraš bit od prvega do zadnjega dneva.

Me pa res zanima znamka motorja, ki je Krucija odrezal, čeprav kvaliteten japonski stroj pri tem nič nikriv, temveč voznik.

 

ja in.........se pravi, tudi ti si poleg Snecerja že drugi, ki nikoli ni naredil napake?

 

A je še kdo????

 

Sprašujem zato, da vem komu se moram na daleč ogniti, ker obstajate tisti, ki niste še naredili napake in jo nekoč boste. Takrat upaj, da se bo srečno izšlo in da te bo drug rešil. Kajti preveč sem na cesti, da bi mi drugi solili pamet.

 

 

bdw: bmw so jajca

Breitner v kateri ustanovi sta z Snecerjem :P :lol:

A jih gremo ju3 obsikat? 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krucy, shit happens...zato je ne-sreča

 

upam, da si ok...vse naprej pa je tvoja odločitev in kakršnakoli bo je v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mislim da se nas ne upajo spoznat,Snecer se boji pa še gorenca je v njem,Bom se probal z Breitnerjem zment če sta za kavo,se mi zdi da pri njiju on nosi hlače :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mislim da se nas ne upajo spoznat,Snecer se boji pa še gorenca je v njem,Bom se probal z Breitnerjem zment če sta za kavo,se mi zdi da pri njiju on nosi hlače :lol1:

Z giftom sta se razsla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma,lahko je une vere ,ko jih lahko ima več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in.........se pravi, tudi ti si poleg Snecerja že drugi, ki nikoli ni naredil napake?

 

A je še kdo????

 

Sem preletel na hitro moje poste in nisem nikjer opazil, da bi trdil, da nikoli nisem naredil napake.

Tukaj se gre zgolj za podtikanje!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in.........se pravi, tudi ti si poleg Snecerja že drugi, ki nikoli ni naredil napake?

 

A je še kdo????

 

Sprašujem zato, da vem komu se moram na daleč ogniti, ker obstajate tisti, ki niste še naredili napake in jo nekoč boste. Takrat upaj, da se bo srečno izšlo in da te bo drug rešil. Kajti preveč sem na cesti, da bi mi drugi solili pamet.

 

 

bdw: bmw so jajca

A jih gremo ju3 obsikat? 

potem obstaja nevarnost, da se bo število v zavodu povečalo :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krucy ti se pocajtaj,Fritz preveč resno jemlješ snecerja in Snecer pozabu si vzet tablete :PDami ti se pa zase brigej :lol:

 Ostale v navednicah in na lep način, po Damiju pa zmerej direkt... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 80.000km nisem naredil na cesti niti ene neumnosti. Ceprav sem se po dveh dneh moto kariere drajsal po kolenu. Z vsemi mopedi, tudi ce sem si ga le sposodil. Tudi z GS-ko, najbrz se lazje.

Te dni razmisljam koliko kriznih situacij sem imel. Prevec. Vecinoma so bili povzrocitelji priletni gospodje v avtih, od ostalih pa so bili v vecini vozniki cenenih japonskih motociklov. Saj jih razumem, sem se tudi jaz matral ostati na svoji strani ceste.

Cesta mene najbrz ne vidi vec. Tudi ce si se tako dober voznik kot jaz, te pa nabase kak zasanjan nedeljski motorist, ki se niti nagniti ne upa.

Mene je sicer izkusen motorist, zato se bojim toliko bolj raznih sanjacev na fazercah.

Bomo sli pac na motokros, enduro in dvkrat na leto na grobnik, da ne pozabim cisto.

Pa lep pozdrav.

krucy.. če bi vozo fazerko nebi bil zdaj v bolnici ker ti oni od zadaj nebi bil fauš.. . :P ... pa pusti one tablete proti bolečinam pri miru.. niso za vsakega ;)

Čimprej na motor ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi Versys sem zasledil da se bo Snecer družil z somišljeniki,vozil v koloni cikcak polnih švabov........majo pa dobro propagando,Snecerju so opral možgane in to švabi :lol:

Pa pazi da te kdo ne nasadi od zadaj :lol:ker z uno tvojo šminko jim boš všeč :P

 

Ne podtikaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah daj no, midva z Snecerjem sva vozla 8 dni od tega je 6 pa pol dni deževalo.

Naju dva bi torej morali z helikopterjem pripeljat v Slovenijo!

Vreme in večdnevno potovanje ni izgovor .... zbran moraš bit od prvega do zadnjega dneva.

Me pa res zanima znamka motorja, ki je Krucija odrezal, čeprav kvaliteten japonski stroj pri tem nič nikriv, temveč voznik.

 

Deževalo, ploha ali rosenje, je prav vsak dan :) 2 dneva pa sta bila skoraj full wet, prvi dan in makedonija-kosovo.

 

Ampak dež in vreme nista prav v ničemer vplivala na vožnjo, se oblečeš in voziš normalno naprej. Razen ko je bila megla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom v tvojem stilu povedal:

kaj ti pomaga, če si fantastičen versis šofer, voziš sam, brez napak, če pa ti v nepreglednem ovinku nasproti priletita dva kardana, ki sta medtem odpadla, z dveh BMW mopedov, ki sta se zaletela zaradi premale varnostne razdalje?

 

Tako je to, bmw te nategne povsod :D

 

Praviloma se z versysom vozimo tam, kjer ni bmwjašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam mislim da se nas ne upajo spoznat,Snecer se boji pa še gorenca je v njem,Bom se probal z Breitnerjem zment če sta za kavo,se mi zdi da pri njiju on nosi hlače :lol1:

 

Ti se lahko meniš kolko se hočeš, srečali se bomo, če se bomo srečali po naključju, sicer pa se jaz ne bom nekam čez celo Slovenijo vozil ali doma čakala na hofu. Enim je fajn posedanje in kafetiranje, meni rata hitro dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in.........se pravi, tudi ti si poleg Snecerja že drugi, ki nikoli ni naredil napake?

 

A je še kdo????

 

Sprašujem zato, da vem komu se moram na daleč ogniti, ker obstajate tisti, ki niste še naredili napake in jo nekoč boste. Takrat upaj, da se bo srečno izšlo in da te bo drug rešil. Kajti preveč sem na cesti, da bi mi drugi solili pamet.

 

 

bdw: bmw so jajca

A jih gremo ju3 obsikat? 

 

Napake so vedno prisotne, dokler pa jih lahko odpravljaš, ni hujših posledic.

 

Vseeno pa se mi zdi pri krucyjevi nezgodi nenavadno, da bi nekdo zadaj kar tako zaspal ali zasanjal. Glavni razlog verjetno neprimena razdalja, morebiti pa tudi presunkovit manever pastirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!